Ovulační test a těhotenství. Ukázal Vám, že jste těhu?

ell94
9. led 2020

Ahoj holky. Stalo se někomu z Vás, že by Vám ovulacni test ukázal těhu ? Mám 2 dny do ms, a když jsem doma našla poslední ovu test, zkusila jsem ho. Normálně tam v tomhle období mám jen ducha, ale vykoukla na mě docela pěkná čárka. Stalo se Vám to samé ? A zjistila jste některá podle toho, že jste těhotná ? Děkuji za odpovědi.

luciebelohradska31
12. led 2020

Velká gratulace

nina004
12. led 2020

@ell94 gratulujem 🙂

sylvusska
12. led 2020

@ell94 jeee krasny, tak at je vse, jak ma 🙂

ell94
autor
12. led 2020

Holky, děkuju moc. Ale po jednom potratu už se bojím. Poraďte, kdy se objednat k dr ? 🙂

denissima
12. led 2020

@ell94 Já, když jsem byla těhotná, tak jsem šla k dr v 8. nebo 9. týdnu, teď nevím. Zavolej si tam a dr si tě objedná, jak potřebuje.

sylvusska
12. led 2020

Ja u obou tehu sla 6+, ne ze jsem chtela, ale doktorka, ze radsi zkontroluje uhnizdeni, vyvoj, pripadne uz muze byt videt srdecni akce.Pak jsem si sla v 9+ pro prukazku.

paja285
13. led 2020

Ahoj holky, muzu se pridat? Mam podobny problem ted... dnes termin MS (nejspis mam to nepravidelne) jedine co vim urcite ze dnes 10 dni od posledniho n z ktereho bylo mozne otehotnet 😀 bricho me poboliva uz 3 den tak jsem si dnes udelala testy jak OT tak TT... a co myslite? OT vyrazna carka, a TT mozna neco? Kdyz zapojim fantazii....co myslite?

ell94
autor
13. led 2020

Holý, dnes takto. 😊

ell94
autor
17. led 2020

Holky, dnes 6 dni zpoždění, BT se zvýšila ze 36,9 na 37, a na testu dálnice. A to tam ještě v neděli byl pidi duch. 😁❤️

denissima
17. led 2020

@ell94 Ahoj, no to je paráda, na to se hezky kouká. Závidím 😊

whatty
23. kvě 2022

Mám 4 dny zpoždění a ovu mi ukázal tohle no nevím ,co myslíte. ? Pro těhu se dostanu nevím kdy jelikož bych musela do města...

nazka
23. kvě 2022

@whatty sjed si pro tt, držím palce., 🍀🍀

hasara33
23. kvě 2022

@whatty ahoj, no já se obávám, že to nic neznamená, protože pakliže máš už 4 dny zpoždění a byla vás těhotná, ta čárka by byla velmi výrazná 🤷‍♀️ každopádně spolehlivou odpověď ti dá až těhotenský test 😉 držím palce 🍀

ponny1987
11. pro 2022

@denissima a ten test ovulační jste dělala během dne nebo z raní moče

denissima
11. pro 2022

@ponny1987 Myslím, že jsem zkoušela z ranní moči i pak během dne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru