Ovulační testy opakovaně pozitivní v měsíci.

kaja2016
4. zář 2018

Holky, kdo rozumíte ovulačním testům? O mimčo se snažíme delší dobu, tak si říkám, jestli něco nedělám špatně. Testy dělám občas, cyklus mám pravidelný, první test dělám 10DC a testuju dokud nevyjde pozitivní, což mívám plus minus 12DC. A pak už netestuju. Počítám s tím, že ovulace přijde 24-48hodin. Tento měsíc jsem byla zvědavá a udělala jsem test už 8den cyklu vyšel ještě negativní, ale první čárka už byla slabá a 9DC už vyšly stejně silné. Teď jsem opět ze zvědavosti po návratu z dovči udělala znova test v neděli 19DC a opět pozitivní (čárka dokonce silnější než ta kontrolní) a dneska 21DC opět pozitivní (čárky stejně silné). Co jsem četla na internetu, tak test by měl být pozitivní pouze jeden den v měsící a pak za 24-48 hodin by se měla dostavit ovulace. Nemáte někdo zkušenost s tím, že by testy byly pozitivní déle nebo opakovaně?

vendelinka08
4. zář 2018

@kaja2016 muze ti ukazat i ranne tehotenstvi...ale pokud uz jsi 10dpo tak by ti ukazal i tehotensky test..jestli se zadarilo.

vineta
4. zář 2018

@kaja2016 Nemám tedy osobní zkušenost, ale napadá mě možnost nějaké hormonální poruchy. Máš za sebou nějaká vyšetření? Ptala bych se asi raději svého doktora..

kaja2016
autor
4. zář 2018

@vendelinka08 Ja jsem ted teprve 21 den cyklu. Mozna pouzivam DP blbe. Myslim tim, den v cyklu od prvniho dne menstruace..

brookmichaela
4. zář 2018

Moje ovu testy jsou taky temer porad pozitivni. A nemyslim si ze bych byla tehu. Ty mi vysly negativni.

kaja2016
autor
4. zář 2018

@brookmichaela Aha, a jak poznas tedy ovulaci?

kaja2016
autor
4. zář 2018

@vineta Jo to mam, i folikulometrii, vsechno OK.

kaczorka
4. zář 2018

@kaja2016 Já měla také pořád pozitivní ovu testy,tedy stejně silné čárky. Ale jeden den jsem tu druhou čárku měla silnější,tak jestli jste neměla pozitivní test až toho 19DC,kdy byla čárka silnější..😉

kaja2016
autor
4. zář 2018

@kaczorka Aha, no to je mozny....A to je normalni, ze to LHcko je vysoky cely cyklus? Radila jste se s doktorkou?

kaczorka
4. zář 2018

@kaja2016 No asi jo..😀 Třeba je jen v tom ovu testu moc barviva..🙂

jaaaninda
4. zář 2018

@kaja2016 jestli byla ovulace tentokrát už třeba 10DC, tak teď by test mohl detekovat těhotenství po 11 dnech. Také můžeš mít vyšší hladinu LH a jelikož ta během cyklu kolísá, tak některé testy s více barviva můžou i malý vzestup ukazovat jako ovulaci. Jakou značku používáš? Co jsem kdysi zjišťovala,tak ženy s vyšší hladinou LH byly spokojené s testy Dr.Max.

kaja2016
autor
4. zář 2018

@jaaaninda Aha. Tehotensky test jsem ted udelala, ale je to negativni. Ja ho ale mela vzdy pozitivni az par dni po vynechane MS. Ted jsem pouzila znacku Wondfo, koukam, ze vyrobeno v Cine, hm... Tak zkusim priste Maxe, dekuju za tip!!!

thalia
4. zář 2018

Já mívala pozitivní 2-3 dny a ovulace byla vždy hned ten první den (ověřeno měřením bt). Taky jsem používala testy z číny a bez problémů. Zkus jeden měsíc testovat celý, třeba je ovulace fakt později. Já mívala pozitivní test 18., 19. den. Jak dlouhý máš cyklus?

anetka9
4. zář 2018

@kaja2016 Maxe ne...za poslední půl rok se strašně zhoršil a udělá ti ducha i z vody...

anetka9
4. zář 2018

@kaja2016 Teda pokud myslíš ty těhotenský🙂 Ovulační jsou v pohodě🙂

jaaaninda
4. zář 2018

@kaja2016 wondfo doporučuji zase těm, které mají nizkou hladinu LH a jiné testy jim ovulaci vůbec nedetekují 🙂 ty mají zrovna v sobě dost barviva 🙂 taky jsem wondfo zkoušela, mám sice o něco nižší hladinu LH než ty,ale i tak je na tyto testy dost vysoká, ukazovaly mi pozitivitu 3 dny po sobě 🙂 ovulační testy Dr.Max jsou ok, ale jak už tu někdo píše, tak těhotenský od nich nebrat 😉

maribea
4. zář 2018

Ovulovat můžeš i dvakrát 😉 netušila jsem, že je to možné, ale díky téhle "chybě v matrixu" mi selhala STM a výsledek se mi píďalí po obýváku 😂

kaja2016
autor
6. zář 2018

@jaaaninda Aha! Ja ted koupila GSovultest a mam jasne negativni. Tak pristi mesic zkusim tak🙂 To jsou ksefty teda. Nase matky meli snazsi zivot, budto se zadarilo nebo ne....

kaja2016
autor
6. zář 2018

@thalia Hele ja mam normalne 28, ovulaci jsem mela podle folikulometrie normalne 14 den a i podle poceti dcery to tak vychazi, ale mela jsem predminuly cyklus cystu a vyvolavanou menstruaci, tak mozna, ze ted to mam rozhazene...Asi to nakonec budu resit zase prez tu folikulometrii, tohle je hromada penez a stejne to neni presne...

kaja2016
autor
6. zář 2018

@anetka9 Ovulacni prave.-)

fatal_error
12. zář 2018

holky, pardon, ze vam do toho vstupuju, ale co je sakra tohle? asi testovat jeste dal?

kaja2016
autor
12. zář 2018

@fatal_error Hele, co mas za testy. Vypada to podobne jako u me. Ja bych rekla, ze ovu byla toho 19.teho. Ale zkus priste treba ty mamatesty. Je to 50Kc za tri. Ted jsem to koupila a druha carka je opravdu slaboucka.... A nebo jsi tehu, ono to LH pak take muze byt vysoke. Ja takhle poznala tehu u dcery. 29den tehu negativni, ovu pozitivni. Tri dny na to uz pozitivni i tehu.

jaaaninda
12. zář 2018

@fatal_error taky bych řekla, že ovulace mohla být 19DC. Jak dlouhé míváš cykly, jestli jsou tedy aspoň trochu pravidelné? A možná zkusit jinou značku testů, u těchto mi vadí, že ani ta kontrolní není taková výrazná jak u jiných a pak se těžko z toho něco usuzuje.

zmazalka
12. zář 2018

Holky taky se přidávám.Asi mám rozházené hormony.A to my v pronatalu tvrdili,že mám hormonální profil v pořádku😟

jaaaninda
12. zář 2018

@fatal_error respektive teda nebyla ovulace v ten 19 DC, ale mohl být pozitivní, takže ovulace 24-48 hodin po něm, ať jsme přesní 🙂

kaja2016
autor
12. zář 2018

@zmazalka a co mas za testy? Neni nejaka vadna sada?

jaaaninda
12. zář 2018

@zmazalka buď máš ovulaci brzo (8-9DC) nebo máš vyšší hladinu LH během cyklu a tyto testy ti nesedí (nemám s nimi moc zkušenost, tak nevím jak na tom jsou s citlivostí a obsahem barviva). V tom druhém případě vyzkoušej testy Dr.Max.

kaja2016
autor
12. zář 2018

@jaaaninda Ahoj, vypada to, ze mas prehled🙂 Napises mi svuj nazor? Dneska je prvni den vyenchane MS a je to 9 dni od te druhe pozitivne testovane ovulace, ktera mi prijde jako pravdepodobnejsi. Mela jsem predtim vyvolavacku kvuli cyste, tak i ta ovulace muze byt udajne trosku rozhazena. Kdy po poceti je dobry delat MS test, aby urcite vysel pozitivni, pokud je to tehotenstvi? Nechci to proste netestovat a cekat, protoze mam za sebou 2SP a mam prijit co nejdrive, aby me podporili hormony jako u dcerky...Hledam to na netu a nejsem z toho moudra, jeden doktor radi 14 dni po styku, coz u me by bylo az 6 dni po vynechane MS, nechci se testovat kazdy den, to by me hrablo🙂

jaaaninda
12. zář 2018

@kaja2016 jestli jsi měla pozitivní test 21DC (a tedy ovulaci cca 22DC), tak ovulaci jsi měla nejspíš opožděnou. Pokud bys ji totiž měla takhle pozdě normálně s tvými cykly, tak bys měla hodně krátkou luteální fázi a ta by se musela řešit (7-8 dnů luteální fáze je málo, jako minimum se uvádí 10). Ale nejspíš to máš posunuté tou vyvolávačkou. V tom případě bych teď na to,že už den meškáš s ms nemyslela, i ta bude posunutá (luteální fáze, tedy od ovu do ms, se u jedné ženy většinou nemění). Jinak já měla malého ducha 10DPO. Ideální je čekat oněch 14 dní od ovulace. Takže jestli byla ovulace 22 DC, tak testovat 36DC. Kdybys nevydržela, tak už možná by něco mohlo být vidět od 33DC. Držím palce

zmazalka
12. zář 2018

@kaja2016 Mám ovulační testy Comfort,doporučil mi je gynekolog.Sada snad vadná není.Jenom je divné,že mě od neděle bolí v podbřišku.

zmazalka
12. zář 2018

@jaaaninda Gynekolog mi doporučil OT Comfort.