Pálení žáhy. Je to příznak těhotenství?

kristin8
21. črc 2011

Mám otázku, zda jste některé neměly jako příznak těhotenství pálení žáhy, 9.7. jsem byla na IUI a už mě 4 dny každý večer pálí žáha ať něco sním nebo ne, vždycky se dostaví a normálně na to netrpím. Test si mám dělat až po 14 dnech, tedy v sobotu, ale jsem zvědavá 😉
Děkuji za odpovědi

andy80
21. črc 2011

Pálení žáhy se v těhotenství objevuje, ale až ve vyšším stádiu, myslím, že jako prvotní příznak těhu bych to nebrala.

hojda
21. črc 2011

Tak mě pálila žáha při první těhu hrozně celou dobu, a teď u druhého mimi to bylo na začátku taky, ještě než jsem věděla, že jsem těhule, ale nevím jestli je to opravdu příznak.

petku0204
21. črc 2011

zdravím, jsem na začátku těhotenství a pálení žáhy mám taky po každém jídle. Nikdy jsem na to netrpěla. Nebrala bych to ale jako příznak těhotenství.

martina_z
21. črc 2011

Muze byt ale taky nemusi...musis holt pockat a vydrzet. Jakmile budou // na testu, budes cekat jeste dalsich 8 mesicu, takze uz zacni trenovat trpelivost 😉 Hodne stesti, drzim palce.

mailli
21. črc 2011

Mě v těhotenství začala pálit žáha tak po cca prvním měsíci, vždy večer před spaním. Můžu vřele doporučit ovocné Rennie, ty zabíraly dobře, rychle a ještě mi chutnaly 😀 Držím pěsti, ať jsou na testu dvě čárky! 😉

hansed
21. črc 2011

Mě žáha pálila od začátku těhu a to jak u dcery, tak teď.... ale nebrala bych to automaticky jako příznak těhotenství 😉

schnek
21. črc 2011

s prostředním mě pálila žáha normálně od početí 😅 😀 ale nebrala bych to jako jasný příznak těhotenství

estrellita
22. črc 2011

Neni pravda, ze se paleni zahy objevuje az ve vyssim stadiu tehotenstvi. Mne poprve priserne, ale opravdu priserne palila zaha asi 9 DPO, nikdy jsem to nemela, a pak se to na par dni odmlcelo a 12DPOjsem nasla //. pak me ale zaha trapila cele tehotenstvi od prvniho trimestru, po porodu to okamzite prestalo.
ale uvidis, jestli to u tebe souvisi s tehotenstvi, drzim palce, at to mas stejne, jako ja🙂 jinak mne taky zabraly rennie 🙂

mifinka
22. črc 2011

no nevím.. Normálně na to netrpím, u prvního mě začla pálit kolem 20 TT a ted už mě pálí cca týden.. je to hnus fialovej.. Taky zabírá mlíko nebo čistá voda , ale jen na chvíli.. každopádně nedoporučuji za mě Gaviscon.. ten je fakt nechutnej.. hlavně tím jak vypadá 😅 😀

bibianca
1. dub 2014

Otevírám znovu tuto diskusi. Od rána mě pálí žáha, ale je to teprve 4. den od početí. Je to vůbec možný? Nebo jsem si to prostě vsugerovala?

holubice.petra
1. dub 2014

@bibianca myslim ze 4 den od poceti to urcite mozne neni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru