Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

mishuge
6. únor 2013

Holky , jsem to nevydržela a udělala jsem si dneska testík,ale prostě já vidím i duchy kde prostě nejsou 😀 tak se chci zeptat, zda ho tam taky vidíte, nebo prostě jen mam halucinace 😀 děkuji 😉

yourly
8. únor 2013

Neřekla bych, že je to bolest jako u MS. Nevím teda jak u ostatních, ale u mě je to takové jako bych měla v břiše balonek, ten někdo vyfoukl a pak mě za tu vyfouklinu tahal dolů 🙂 nevím jak jinak bych to popsala.. ale u prvního to třeba byly fakt bolavý křeče jakoby v obou vaječnících. Byla jsem tenkrát i v nemocnici na vyloučení mimoděložního. Bylo mi řečeno, že jsem holt hubená a prvorodička tak to bude ze začátku bolet než ty vazy povolí. Přešlo to někdy mezi 6-7 týdnem.

samik2008
8. únor 2013

@mishuge omlouvám se,ale já tam nic nevidím,ale přeju ať to vyjde a ty se můžeš těšit na miminko 🙂

romuaska
9. únor 2013

ahojky..mě taky bolel spodek jako na ms..i píchalo,mlěa jsem i silnějšího ducha,minoto na každém byl doušek a nic.-/,dokonce i dneska ráno tam byl...po dvoudenní MS.testum nevěřím,mimoto nic na fotence nevidím☹

mishuge
autor
10. únor 2013

Ahojky holky tak ms stale nikde 😀 no uvidime zda zitra dorazí😉 ale po tom dni co jsem trpela bolestmi mi uz je dobre 😉 žádný naznak ms furt jen jakysi hlen... Tak uvidime 😉

pavlisak
10. únor 2013

@mishuge Mě bolelo břicho strašně ve čtvrtek,taky jsem myslela,že dojde mrška a nedorazila v pátek měla dorazit a je neděle,tak doufám,že to bude potvrzené a není to jen stresem.. Držím Ti pěsti aby Ti to dobře dopadlo.

key25
10. únor 2013

já měla stejný test i stejného ducha 😀 a hádej mám tři týdny do porodu.Dej vědět jak to dopadlo 🙂 držím place

mishuge
autor
10. únor 2013

@key25 urcite pisnu 😉 jako podle meho stavu by ms dojit nemela zitra. Ale tak uvidime, posledni dobou si dela co chce,treba se nakonec i rozhodlo samo od sebe ze mi upravi cyklus. Počkám asi do stredy a pak bych udelala testik 😉

vera_vila
10. únor 2013

@mishuge Tak držím pěsti, aby MS nedorazila a na testíku byla dálnice...

mishuge
autor
10. únor 2013

@vera_vila dekuji 😉

terezkaaam
10. únor 2013

Drzim palce, taky jsem mela dusana, pak se to zaclo rysovat. Drzim pesti 🙂

key25
10. únor 2013

mishuge : já jsem neměla předtím menstruaci vůbec 😀 ( nepravidelní cyklus)takže mi dr. píchla vyvolávačku a mimísku zachutnala , navíc jsem měla klasické ms bolesti.Tak mě jen tak napadlo si udělat test , ale v lékarně mi sdělily že to dělá každý test po nějaké době tak jsem tomu nevěnovala pozornost 🙂 o 14 dní později jsem jela na kontrolu kvůli čípku po konizaci a na ultazvuku byla moje maličká i se srdíčkem 🙂 7tt

mishuge
autor
11. únor 2013

@key25 tak ty už budeš za chvilku rodit, těšíš se co??? jééé já bych šla taky a hned 🙂 máš první dítko??? no zatím ms stále u mě se nekoná, jen nějaké ty hleníky, tak uvidíme, asi nakoupím domů testík ať to můžu zkusit a uvidíme 🙂 ale nevím asi až ve středu 🙂

terezkaaam
11. únor 2013

@mishuge
Drzim palce! 🙂

mishuge
autor
11. únor 2013

@terezkaaam děkuji moc 🙂 jen jsem strašně pesimistka, tak tomu nevěřím 🙂 🙂 ale mrška zatím nikde, jen se mi zdá, že se mi dneska hlava rozpadne 😖

terezkaaam
11. únor 2013

@mishuge
Prave proto by to mohlo vyjit 😎

mishuge
autor
11. únor 2013

@terezkaaam no mohlo 🙂 nezlobila bych se 🙂 ale podle mě nee 🙂

key25
11. únor 2013

mishuge : no mám to už za dvěřma dva týdny a máme tu mimčo moc se těším to víš 🙂 ale ten poslední měsíc je opravdu náročný tak se těš 🙂 připadám si jako vzducholod 😀

mishuge
autor
11. únor 2013

@key25 jo tak to verim a znam 😉 ja uz mam doma dve ditka 😉 no tak uz me pobolivaji zada i brisku a v hleniku jsem mela nitky krve takze asi se to rozjizdi 🙂

pavlisak
11. únor 2013

Ahojte holky,dneska jsem 32DC mrška žádná a na testíku stále jen duch.. Zítra mám volat na výsledky HCG,tak doufám,že to bude kladná odpověď

mishuge
autor
11. únor 2013

@pavlisak tak pak hned pisej 😉 drzim pesticky 🙂

key25
11. únor 2013

mishuge ☹ jééé zavidím já zatím nic jen je malá hrozně čilá než jindy tak nevím jestli je to také náznak.Zítra jdu na kontrolu mám asi mykozu 😒 tak se bojím o malou.A kdy máš termín ?

mishuge
autor
11. únor 2013

@key25 jaky termin??? 😉

pavlisak
11. únor 2013

@mishuge Dám vědět.. Děkuji

pavlisak
12. únor 2013

Tak za chvíli jdu volat DR (jsem nervózní). Dneska testík z ranní moči,slabá čárečka.. Už bych to chtěla mít všechno za sebou..

mishuge
autor
12. únor 2013

@pavlisak tak držím pěstičky 🙂 vidíš aspoň slabá čárečka, a já dneska žádná :( a ms taky stále nikde, tak já už nevím :( :( kdybych měla cyklus co 28 dní, tak jsem teprve 22DC, tak já vůbec nevím co si o tom mám myslet :(

pavlisak
12. únor 2013

@mishuge Tak se zkus testnout ještě o pár dní později.. Nevíš kolika denní cyklus máš? Držím Ti pěsti aby Ti to vyšlo podel Tvých představ.. 😉

mishuge
autor
12. únor 2013

No já jsem to teď měla všelijaké, dva měsíce co 21 dní, pak prášky na oddálení, pak zase klasicky přišla a teď není :( a děkuji

pavlisak
12. únor 2013

@mishuge Mám to potvrzené od Dr. Když všechno půjde dobře,tak budeme mít miminko.... 😀

mishuge
autor
12. únor 2013

@pavlisak tak to moc gratuluji 🙂 a ze srdíčka přeji 🙂

pavlisak
12. únor 2013

@mishuge Děkuju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru