Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

mishuge
6. únor 2013

Holky , jsem to nevydržela a udělala jsem si dneska testík,ale prostě já vidím i duchy kde prostě nejsou 😀 tak se chci zeptat, zda ho tam taky vidíte, nebo prostě jen mam halucinace 😀 děkuji 😉

vera_vila
12. únor 2013

@mishuge tak co, nějaké novinky?

andulka86
12. únor 2013

já ho tam vidím a měla jsem ducha, taky asi čtyři dny před MS, držím palce

mishuge
autor
12. únor 2013

@vera_vila Novinky takové, že testík dnešní negativní :( je mi celkově takhle dobře, občas tlaky v podbříšku,ale jdou mi do stehen, tak je to takové nepříjemné, pak mám hleníky,a včera jsem ležela ve vaně a udělalo se mi tak špatně,že jsem si dávala naděje..... a ms stále nikde :( možná se mi to upravuje, tak bych dneska vlastně byla 22DC tak já nevím vůbec tomu nerozumím... mé tělo těžce protestuje,

mishuge
autor
12. únor 2013

Holky, buď ať se ta mrška už rozjede, nebo já nevím... jak mám ty tlaky jde to do třísel a jemně do stehen a je to fakt nepříjemné :-/

vera_vila
12. únor 2013

@mishuge Tak to mě mrzí ☹ No, uvidíš... Ale je to škoda... Ale nezoufat a s chutí do dalšího snažení...

mishuge
autor
13. únor 2013

@vera_vila no me taky .ale ms porad nikde,porad tlaky i v trislech.. A furt ten hlen ☹ ja nevim co to je.. Eventuálne dneska 23DC tak uvidime kdy to prijde...

pavlisak
16. únor 2013

@mishuge Ahoj,tak moje radost byla nejspíš předčasná dneska bych měla být 5+0 a ráno jsem začala krvácet+bolesti,jela jsem na pohotovost na UZ nebylo nic vidět,hodnota HCG je 7,6.. Mám vydržet do pondělí....Bojím se co mě čeka ☹

mishuge
autor
17. únor 2013

@pavlisak ahojky,tak to me moc mrzi ☹ budu drzet pesticky aby zitra bylo vse v pořádku..drz se

chickkky
17. únor 2013

@pavlisak Držím pěstičky, ať se mimuško udrží!!! 🙂

mishuge
autor
18. únor 2013

@pavlisak dej pak vědět jak jsi dopadla... myslím na Tebe 🙂

mishuge
autor
18. únor 2013

A holky, já teda furt nic... Menstruace se asi nechystá, nebo já nevím, vždy před ní se mi dělá akné, teď nikde, a to mi každý říká že jsem ještě nějaká pěkná, tak jsem jim říkala, ať si skočí k očnímu 😀 😀 jen sem tam mám tlaky v pravém podbříšku ,a ty tlaky mi jdou až do třísla a stehen.. dneska teda správně 28DC, vůbec nevím co s tím cyklusem mám, dělá si co chce...

pavlisak
18. únor 2013

@mishuge Nejspíš jsem potratila na UTZ nebylo nic vidět. Vzal mi znovu krev a ve středu si mám volat,ale vidím to černě a už se s tím i smiřuji.. Stále hodně špiním. ☹ Děkuji Ti za podporu 😉

hradkovka
18. únor 2013

Mishuge ahoj,a po kolika máš normálně cyklus?

mishuge
autor
19. únor 2013

@hradkovka no už jsem to dostala včera 🙂

mishuge
autor
19. únor 2013

@pavlisak Naděje umírá poslední!! Budu držet pěstičky, ať Ti doktor ve středu řekne pěknou zprávu!! Určitě dej potom vědět, hlavně se drž...

chrisula
19. únor 2013

@mishuge neco tam vidiim

mishuge
autor
20. únor 2013

@chrisula jojo taky jsem tam viděla,ale v pondělí ta mrška přišla 🙂

chrisula
20. únor 2013

@mishuge tak to je mi lito,tak snad ti to vyjde priste🙂

pavlisak
21. únor 2013

@mishuge A je to 100% ☹ ☹ Teď jen čekat,jestli se z toho děloha vzpamatuje sama,nebo půjdu na revizi.. ☹ ☹ Taky mi to je líto,že dorazila. Snad se Ti to co nejdřív podaří,držím Ti pěsti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru