Pět dní do menstruace a testík, vidíte ducha?

mishuge
6. únor 2013

Holky , jsem to nevydržela a udělala jsem si dneska testík,ale prostě já vidím i duchy kde prostě nejsou 😀 tak se chci zeptat, zda ho tam taky vidíte, nebo prostě jen mam halucinace 😀 děkuji 😉

snezenka123
6. únor 2013

ahoj, něco tam vidím 😉 ale zkus jej udělat ještě tak za dva dny,jestli zesílí...víc v tuto chvíli asi stejně nezmůžeš, než čekat 😎
tak držím palečky,aby čárka byla silnější 😉 a vydržela 😵

amasonic
6. únor 2013

Já tam teda nevidím nic 🤐 ale podle mě je ještě fakt brzo 😉

petrusew
6. únor 2013

Já teda taky nic nevidím, ale pět dní do MS je fakt ještě brzo 😉

hradkovka
6. únor 2013

Ahoj,já tam něco vidím,ale také bych zkusila tak za 2-3 dny,držím palce a dej vědět🙂

mishuge
autor
6. únor 2013

Já vím, že jsem blázen 🙂 a asi na té fotce možná málo kdo co uvidí 🙂 ale ten testík mám před sebou a toho ducha tam vidím,ale tak říkám si, že třeba to je fakt jen výplod mé fantazie, a může být nějaký špatný, zítra nebo za pár dní si udělám znova.. mám pět dní do ms, a bolí mě i podbříšek i záda ,ale to mívám někdy až den předem no, tak uvidíme 🙂 ale děkuji všem co tu napsali 🙂

arwen2010
6. únor 2013

Já vidím 🙂 Ale určitě si jej udělej až později, nejlépe po vynechané ms.
Já měla taky takového krásného z jednoho metru viditelného ducha v den MS a dva dny po termínu MS, jsem začala krvácet a čárka byl fuč ☹
Ale já jsem samozřejmě vyjímka, které není miminko přáno 🙂
Takže přeji a´t čárka jen sílí. 😉

mishuge
autor
7. únor 2013

Děkuji @arwen2010 ... já bych z jedné stránky si i přála aby sílila 🙂 holky a nevíte jak je to s čípkem nebo hlenem před ms???

arwen2010
7. únor 2013

Tak přeji ať to vyjde, tak jak si přeješ 🙂

mishuge
autor
7. únor 2013

děkuji moc 🙂

pavlisak
7. únor 2013

Taky jsem si udělala test 5 dní před MS byl to clearblue a ukázal mi + 1-2. Ve středu jsem byla u doktora na UTZ nebylo nic vidět,tak mi vzal krev na HCG a ve čtvrtek mám jít znovu na kontrolu.. Výsledky krve budou v úterý kolem oběda, tak doufám,že se mi to potvrdí!!!

mishuge
autor
7. únor 2013

Tak drzim pesticky aby vse bylo v poradku a vydledky se jen potvrdily!! Ja u sebe tomu nevěřím 🙂 a ty dej urcite vedet jak jsi dopadla 🙂

pavlisak
7. únor 2013

@mishuge Děkuji Ti a ať Ti to taky brzo vyjde.. 😉

lajlinka78
7. únor 2013

pokud si to přeješ, ať ti to vyjde!)))

mishuge
autor
7. únor 2013

Prave bych si to prala 🙂 i pritel rikal ze by byl rad a to jsem si myslela opak.. Tak prave si ted myslim ze to nevyjde... Ale urcite pisnu 🙂

chateau
7. únor 2013

Já tedy ducha nevidím. Ale ať Ti to vyjde 🙂

hradkovka
8. únor 2013

mishuge tak jak to dopadlo? Dělala jsi si znova testík?

mishuge
autor
8. únor 2013

Ne 🙂 ani nedělám... teď budu čekat 🙂 ale cítím na sobě, že ta mrška dojde každou chvilku 🙂 podbříšek i záda docela dobře občas bolí 🙂

mishuge
autor
8. únor 2013

No holky ted jsem si dobre v praci vytrpela.. Bolesti podbrisku a zad jak kdyby se ta mrska mela spustit hned a ono nic... Jen místo toho mam nejaky hlen i na čípku tak ja nevim co to je..ale naštěstí je mi lepe az na zada ale da se to... Asi vecer zkusíme to sexikem rozjed 😉

hradkovka
8. únor 2013

Ale já toto před prvním těhot.měla také,bolelo mě břicho,jak kdybych to měla dostat,pořád jsem chodila na záchod,koukat se🙂 a 14 dní po vynechání jsem si udělala test a byl pozitivní...takže neztrácej hlavu 🙂

petra.vavra
8. únor 2013

@mishuge me takovy dva dusi litaj doma, tak preji at to dopadne tak ak si prejes 😀

mishuge
autor
8. únor 2013

@hradkovka no uvidime,zatím se to zklidnilo jen zada mi obcas trnou nebo bedra spise,hlava mi tresti se tesim na postel jak blazen dneska 😀 😀 zaha me zacala pálit 😀 takze kduby jste chteli videt blazna se vsugerovanymi priznaky tak to jsem prosim ja 😀 😀

mishuge
autor
8. únor 2013

@petra.vavra dekuji 😉 prala bych si aby to vyslo 😉 i kdyz to je nečekané 😉

nikollita
8. únor 2013

Já taky vidím 🙂 ale já jsem z těch, které vidí i to co není 😀 tak držím palečky 🙂

mishuge
autor
8. únor 2013

@nikollita jojo ja je právě taky vsude vidim 😀 😀

nikollita
8. únor 2013

@mishuge tak držím palečky 🙂

yourly
8. únor 2013

Ahoj tak snad tě podpořím. Taky tam vidím ducha a mimo jiné je stejný jako jsem našla před dvěma dny (10 DPO - 5 dní před MS) já, dnes jsem testovala a jsou tam už docela dálnice 🙂 a to jsem 12DPO 🙂 tak snad to tentokrát vyjde mám za sebou samovolný potrat v 5.týdnu jestli se tomu tak dá říct a nechci se moc těšit dokud to doktor nepotvrdí

mishuge
autor
8. únor 2013

@yourly tak to potichoucku gratuluji 😉 a drzim pesticky at to tentokrát vyjde 😉

yourly
8. únor 2013

@mishuge potichoucku dekuji 🙂 a jeste jsem chtela dodat, ze me taky docela boli podbrisek. Ale mela jsem to tak i pri prvnim tehu i pri tom co spatne dopadlo. Takze to tak asi ma byt jak se to tam vsechno zacina roztahovat 🙂

hradkovka
8. únor 2013

A myslíte si,že to vždycky podbřišek musí bolet jak před MS nebo může i jinak?

baraz
8. únor 2013

já teda nic nevidím :( ale třeba jsem slepá .. počkala bych ještě .. ikdyž když jukneš ke mě,takt o bylo také 5 dnů před ms a vypadal úplně jinak.. ale každá reaguje rozdílně a mohla jsi otěhotnět dýl. držím palce at to vyjde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru