Píchání v podbřišku na pravé straně po MS, ovulace?

weroniqua1992
10. srp 2013

Holky píchá mě v podbřišku na pravé straně po MS která mi skončila před 4dny myslíte,žě to je ovulace nebo? Píchá mě tam ted častěji a častějí a nevím čím to je těhotná nejsem 😒

hanicinka
11. srp 2013

Ahoj, mívám to také, ovulka to být může. Já jsem si to také myslela než mi Dr. řekl že u mě neprobíhá ovulace. Ale jsou to bohužel u mě srůsty po slepáku. Ale jestli si nikdy nebyla na operaci tak to bude ovulace a nebo jedině že bys byla nastydlá? Snad jsem ti trochu pomohla. Mívám to bohužel každý měsíc a vždy v pravo po menstruaci a ještě mě zlobí i endometrioza. 😖

helen_8
11. srp 2013

@weroniqua1992 Je to možný, časem to třeba vysleduješ jako já, někdo otěhotní hned po MS a jsou i případy, kdy se otěhotní při MS, protože spermie i dost dlouho v rodidlech vydrží. Já měla krátkých cyklus a ovulaci jsem měla vysledovanou kolem 12. DC.

sarkad2856
11. srp 2013

@weroniqua1992 Ano ovulace to být může.Záleží jak často,pokud jen v době ovu nebo dýl

cmelik
11. srp 2013

@hanicinka ahojky, prosim te, jsou ty srusty nejak nebezpecne? ja mam slepak pryc uz osm let, sem tam me to bolelo/tak den, dva/ ted me to boli uz od stredy, navic jak jsem si dnes kychla, tak teda opravdu hodne :(

zuzulice
11. srp 2013

@cmelik ahoj, co já vím, tak nejsou, jen je to nepříjemné a tahá to, v některých případech se to ale i operuje... za zeptání u dr. nic nedáš, lepší být hypochondr, než něco zanedbat 🙂

cmelik
11. srp 2013

@zuzulice a ptala jsi se u praktickeho nebo u gynekologa?

zuzulice
11. srp 2013

@cmelik u doktora vůbec, spíš těch, kdo to mají, třeba si ženský myslely, že je problém se střevy, nic se nenašlo, tak se to "svedlo" na srůsty... ale je to už třeba u ženských, co už mají děti, o mladších nevim, jen že to může ovlivnit možnost otěhotnět.

weroniqua1992
autor
11. srp 2013

Děkuju holky,doufám,že to teda je tou ovulkou na gyndu bych zašla určitě,kdyby to nepřešlo 🙂

cmelik
12. srp 2013

@weroniqua1992 ja tam dnes byla, doktor mi rekl, ze to muzou byt srusty po slepaku, az se vratim z dovci, mam se mu prijit ukazat, v pripade, ze by to bolelo, sla bych nejspis na operaci-lapadoskopickou

weroniqua1992
autor
12. srp 2013

@cmelik Po slepáku? Ten ještě právě mám 🙂 tak držím pěsti at tam už po dovče nejsou 😉

hanicinka
14. srp 2013

@cmelik já byla před rokem na laparce aby odstranili srůsty atd. a bohužel se mi opět udělali, takže trpím zase. Asi bych musela chodit každý rok na odstranění či co? 😢 Jinak operace se neboj, to je v pohodě. Hodně štěstí. 😉

@weroniqua1992 Tak co ještě máš bolesti? Nebo už to přešlo? Hezký den pa. 🙂

weroniqua1992
autor
14. srp 2013

@hanicinka tak to není příjemný to by ti hold nic jiného nezbývalo nu než chodit na operace každý rok ☹ Bolesti už přesly teda jak kdy ted me pobolívá veprostřed 🙂 Papa

weroniqua1992
autor
14. srp 2013

@hanicinka jo a sice dnes veprostřed ale včera mě bolelo a píchalo na leve a ted taky majinko...asik ovulka nebo nevím čím to je 🙂

hanicinka
15. srp 2013

@weroniqua1992 tak jestli ovulka, tak nezapomeňte na sex 😉

cmelik
27. srp 2013

tak jsem se dnes dozvedela, ze to podle vsech priznaku jsou srusty, takze me ceka operace :(
@hanicinka prosim, jaka jsou predoperacni vysetreni, at vim, na co se pripravit :(

weroniqua1992
autor
27. srp 2013

@cmelik ajeje,tak držím pěsti to zvladneš =)

hanicinka
29. srp 2013

@cmelik ahoj, neboj to bude ok. Nabere ti obvoďák krev, udelá se ekg, přineseš moč a když bude vše v pořádku tak můžeš se objednat do nemocnice, alespoň já jsem se sama objednávala. Byla jsem tam 5 dní. Dělají to laparoskopicky, takže budeš mít jen 2-3 dírky, většinou to jde přes pupík a dole u třísel mám dvě dirky asi 1 cm. Mě našli i endometriozu a co mohli tak vyndali a dělali mi i profuk vejcovodů a vše nanic protože stejně nemůžu otěhotnět. 😖 Pak dej vědět kdy půjdeš do nemocnice, budu na tebe myslet a na dálku tě podporovat. Papa.

cmelik
9. lis 2013

@hanicinka ahoj, tak jsem byla 25.10. na operaci, doktor mi nasel endometriozu, ale uplne v zarodku, takze ted budu brat visanne, coz by tu potvoru melo "vysusit".... :D
jinak ja lezela jen jednu noc, v sobotu me nastesti pustili domu a mam dve jizvicky 🙂

hanicinka
10. lis 2013

@cmelik ahoj, to je dobře že byla v zárodku potvora, tak snad ti visanne pomůže a bude to do budoucna o.k. Já trpím každý měsíc takže předpokládám že se endometrioza opět zvětšila ☹ . Přeji hodně štěstí ahoj. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru