Píchání v podbřišku, zpožděná menstruace. Jsem těhu?

cherry_cola5
4. črc 2013

Ahoj všem,
mám na Vás zkušené dotaz 🙂 beru antikoncepci a menstruaci mam diky ní velice pravidelnou dalo by se říct , že i na den.... před třemi dny jsem to měla dostat ale porad nic a uz me tak tyden bolejí hrooozně prsa nemůžu pořádně ani spát... a dnes ráno mě začalo píchat v podbříšku na obou stranách... zajímalo by mě co si o tom myslíte? Může to být z opožděných měsíčků nebo nějaký příznak těhu ? 😨 jsem z toho taková docela vyplašená, jelikož ještě neplánujeme... diky za odpovědi . mějte se fajn🙂

lv
5. črc 2013

.. když bereš antikoncepci, tak těhotná asi těžko budeš.. 😎

evitaa
5. črc 2013

Obracíš se na špatné stránky, doporučuji vestirna.com.

jetynka
5. črc 2013

@cherry_cola5 otěhotnět můžeš i u antikoncepce, pokud máš pochybnosti, udělej si těhotenský test, pokud si prodělala i nějakou virozu tak nemusel být účinek antikoncepce 100% jinak směr gynekologie nebo obvoďák.

cherry_cola5
autor
5. črc 2013

tak dneska jsem to dostala ale porád citím popícháváni .. zkousela jsem test ale to ted asi nema cenu kdyz jsem to dostala... myslíte že je možnost těhu i pres to že jsem dostala ms?

cherry_cola5
autor
5. črc 2013

jo miluju ty chytráky co prd ví a dělají nejchytřejší pokud jsi to ještě nezjistila tak antikoncepce neni 100 % ochrana 🙂 a kdyz jsem nováček a mám dotaz i kdyz né moc na místě tak si nemyslím že je na tom neco špatného .. radši nepiš když ti otázka přijde hloupa 🙂

lamarika
5. črc 2013

@cherry_cola5 zajdi za gynekologem. To píchání a zpožděná menzes naznačuje možný zánět nebo jiný gynekologický problém

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru