Píchání v pravé části pánve - mrňous nebo apendix? 😃

sebemiel
27. bře 2013

Ahoj holky.
Po delším pátrání jsem našla tuto super fórum, kde mi snad dáte odpověď na mou otázku 🙂. Nechci plašit, nebo dělat vlny. Ale tak nějak se tím celý den probírám a hledám odpověď. Spíše jsem šla po slepáku, ale čím více jsem pročítala, tím více mě to směřovalo jinudy.
Už 3 dny mám fakt protivné "bolení" v pravém boku, nebo spíše pánevní oblasti (jak to říci) .. je to takové tahavé, tupé .. když se protáhnu více tak cítím jak to táhne. Nebo když kýchnu, zakašlu, ozve se to taky .. občas mě tam za den píchne. Bolí mě prsa a občas se ozve i spodek. Myslela jsem si, že to má na svědomí MS. Ale tohle tahání, tlak a píchání mě nějak nikdy nepřepadlo. Až teď.
S partnerem netlačíme na pilu. Prostě to vyjde nebo nevyjde. MS jsem měla dostat tento týden a zatím ničevo. Máte někdo s tímto zkušenost? Zase se bojím, aby to nebyl slepák .. ale baštím, nebolí mě břicho, teploty nemám .. poslední měsíc jsem ale hrozně "ochrápaná" .. v osm večer padnu za vlast a jsem (i na mě) nějak moc protivná.

Díky Seb

speedygon
27. bře 2013

Tak si během příštího týdne udělej těhu test a uvidíš. nebo si zajdi na test z krve a budeš vědět dříve...Těžko říct, může to být obojí, slepák v počátcích taky nemusí mít extra příznaky, si myslím...ale snad to bude ta lepší varianta 🙂 Dej potom vědět...přeji hodně štěstíčka 🙂

aneta0707
27. bře 2013

muze to byt obiji, preji ti miminko 😉 jeste taky pridam cystu na vajecniku. nejdriv me to pobolivalo, pichalo tahlo a postupne se to zhorsovalo az sem se bolesti nemohla hybat. drzim palce za to mimi 🙂

nikollita
27. bře 2013

Mě takhle bolela levá strana, když jsem byla na začátku těhu 🙂 držím palce 🙂

bjoucik.15
27. bře 2013

neposoudím slepák,ten jsem neměla,ale to,co popisuješ může být mimčo. Ještě si řekni kolik vypiješ vody.pokud to je víc jak dvě 2l flašky je to jasný 🙂 já bolesti v levém boku měla v 9tt 🙂držím palce

coxa
28. bře 2013

Jestli už jsi měla dostat MS tak si udělej test - není nic jednoduššího 😉

leny86
28. bře 2013

Já jsem to měla přesně tak. Na začátku těhu mě děsně bolelo na pravé straně (i několikrát během tehotenství), taky jsem si myslela, že je to slepák a pak jsem se na to ptala i doktora na gyndě, kdy už jsem měla těhotenství potvrzené. Prý je bolení na pravé straně normální, že se roztahuje děloha. Pak jsem to i někde četla. Tak hodně štěstí 🙂

blahova_andrea
28. bře 2013

já měla tyto bolesti taky, ale až asi tak od 7.měsíce těhu, kdy mi malej tlačil na pravou stranu a já nemohla pak už skoro ani chodit a tahala jsem nohu, což teď není tvůj případ

zuzkazuzu88
28. bře 2013

pokud je to slepák tak to zjistíš šikovným hmatem 😀 zatlač si rukou na tom místě a prudce pusť,pokud tě přepadne taková jakoby vystřelovací pichlavá bolest,tak bych zašla určitě k doktorovi...ale moc ti přeji aby to bylo mimčo 😉

drao
29. bře 2013

AHoj, tak já jsem řešila úplně stejný problém 🙂 Byla jsem u svého obvoďáka, ten mě poslal na chirurgii, jestli to není slepák. Z krve ani z moči mi slepák nezjistili, tak mě poslali ještě na gyndu, protože jsem měla zrovna po lehkých gyn potížích. Doktro na ultrazvuku nenašel ani cystu ani nic proč by mě tam mělo bolet z gyn. důvodů a měla jsem hodně narostlou sliznici, byla jsem asi 4 dny před měsíčky. Byla jsem i na ultrazvuku celého břicha, jestli tam někde něco nemám. Tak nikde nikdo nic nenašel 😀 a pak jsem dostala normálně měsíčky, takže těhu jsem nebyla. Ale toto bolení mě občas trápí pořád. Poslali mě ještě na ortopedii, že mě můžou zádové problémy způsobovat dráždění nervu v té oblasti. Zatím jsem tam ještě nebyla, objednali mě až za měsíc, takže nemůžu říct, jestli je to ono. Ale dříve jsem problémy se zády měla, mám nějak nesprávně zahnutou páteř, takže je možné že je to vážně od toho. Tak jestli máš nebo si měla nějaké problémy se zády, může to být i tím.. Přála bych ti mimčo 🙂 ale je možný že jsou to jen záda..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru