Pichanie a bolesti v čase MŠ, teraz odišli, ale MŠ nikde

srnec
21. bře 2014

Ahojte kocky,
chcela by som sa opytat na skusenosti pripadne nazory fundovanejsich 🙂 Ovulaciu si prilis nesledujem, o babo sa prilis nesnazime, ale nebranime sa mu. Ale vzdy viem priblizne, kedy nastane, pretoze mam dost silny priesvitny vytok, az ako ked mate menzes a rano vstanete a ide to z vas 😀 No a ta teda bola medzi 4-6. 3. Pocas tych dni sme si nedavali vobec pozor. Menstruaciu vsak mavam na 30. den, co znamena ze mala dojst 12. 3. V dobe, kedy mala byt ma zacalo pobolievat v podbrusku, take ako pocas menzesu ale aj s miernym pichanim na bokoch. Stupnovalo sa to okolo 17. 3., to som az nemohla spat. Potom to postupne odznelo a teraz ma nic neboli, iba trocha krize a obcas "zacitim" podbrusko. Inak mam iba trocha citlivejsie prsia a chut na veci ktore neznasam 😀. Testy vsak negativne.
Chcela by som teda vediet, co znamena to pichanie, ci mam cakat na menstruaciu alebo ako. K lekarke som objednana na pondelok, ale rozmyslam, ci to nie je moc skoro, pretoze ak by som NAHODOU bola tehotna, tak su to len cca 2 tyzdne (v pondelok budu cca 3) Je mi jasne ze na USG este nic neuvidi. Vobec sa nezrutim, ak tehotna nie som, ani naopak. Ale som neskutocne zvedava a strasne ma zaujimaju dovody bolesti a pichania, co to moze byt. Na poriadnej prevetnivke som bola prednedavnom, zapal by som tiez nemala mat, nemam teplotu ani vytok. Diky moc za kazdu odpoved. 🙂

alenka_p
22. bře 2014

No pokud jsi těhotná, tak Dr. určitě nic neuvidí. Jinak jestli byla ovulace kolem 5.3., tak MS zas tak nemešká, luteální fáze (od ovu po MS) je v průměru cca 14 (10-16) dní dlouhá, její délka se za život nemění (mění se jen délka od MS do ovu). Různé popichování v podbřišku a kolem vaječníků je obzvlášť v druhé půlce cyklu naprosto normální, zvlášť když se člověk trochu víc sleduje 🙂
Takže zkoušela bych jednou za pár dní těhotenský test a k Dr. naklusala tak minimálně 3 týdny po zpoždění MS, dřív to enmá cenu

srnec
autor
22. bře 2014

Dakujem za odpoved 🙂 Este sa mi to zatial nestalo, tak som z toho bola trosicka rozhodena (hypochonder 😀).
Dnes nakoniec prisla mrcha, takze mimino nebude. Ale som rada za toto, kedze som si pocas tych X dni meskania uvedomila, ze sa na miminko dost tesim, na rozdiel od priatela, ktory si je isty uz davno.

nessik
22. bře 2014

Ahoj jsem na tom stejně, dnes jsem cca 15 DPO a menstruace nikde, přitom luteální fázi mám max. 14 dní. Ani náznaky menzes. Jsem z toho pěkně nervózní. Těhotná nejsem, test negativní.

srnec
autor
22. bře 2014

No ja uz veselo mrchujem 😀 Skoda no, ze to nevyslo. Nessik, tebe drzim palce, nech to dopadne ako si zelas 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru