Po ET byl na testu duch, potom už nic. Co myslíte?

lakylaky
13. dub 2012

Na OPU jsem byla v úterý a ET byl v sobotu. Měla jsem PK a nechala jsem si zavést 2morulky. Včera 6 den po ET jsem odpoledne testla mamatestem citl.10 a objevil se tam slabouký, jen na určitém světle patrný druhý duch. Test jsem opakovala dnes ráno 7den po ET a bylo to malinko horší, ale ještě pořád tam byl náznak ducha. Odpoledne jsem si dělala další test a ten už je sněhobílý. Píchala jsem si gonal. Myslíte, že jsou to dozvuky, a nebo se embryja chytla a v zápětí jejich vývoj skončil. Cítím se úplně normálně, nemám ani žádné příznaky příchodu menzes, jen občas pobolívají prsa, ale to může být utrogestanem.
Díky za všechny vaše názory 😉

boruuvka
13. dub 2012

já měla "ducha" druhé čárky taky 6 den po ET. Byl vidět až po zaschnutí. Druhý den byl stejný a začal sílit až další dny. (a z ducha je dvouletá holčička) .Myslím, že nic není ztraceno, protože ten sněhobílý byl z odpolední moči. Takže počkej na ráno a uvidíš 🙂 Určo tam budou //

denousek
13. dub 2012

no je to jeste silene brzo na test... zkus zase rano..

petrufa86
13. dub 2012

a píchala sis pregnyl?? Ten zůstává v těle až 10 dní a způsobuje //. Jinak si myslím, že na testování je brzy, já při prvním transferu testovala 10 den a při druhém až 13tý den.

natalie77
13. dub 2012

Bohužel mi falešně pozitivní test dělal Pregnyl, a to ještě 11DPO 😒 . Na testování je brzo, zkus vydržet 😉 .Přeji hodně štěstí.

kaculam
27. dub 2012

Ahj holky, jse po ET 6-8 bunečného embrijka. Byla jsem včera v 13hod, takže to 1. nebo 2.den, jak se to počítá?
Další otázka je, pokud se mimísek zakousne po kolika dnech cítím nějaké změny? prsa, žaludek...?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru