Po hodine zmizela druhá čárka. Co to znamená?

ver8
20. čer 2007

Pěkné odpoledne všem těhulkám nebo snažilkám.
Dneska jsem si dělala TT a vyšlel mi //, ale když jsem se na něj podívala asi tak za hodinu .. druhá čárka už tam nebyla.. teď nevím co je pravděpodobnější ☹
Nemáte s tímto někdo zkušenost??
Díky za jakoukoliv odpověď.

denousek
4. črc 2007

maki snad mas pravdu 😵

cechtek
4. črc 2007

u nějakejch testů tj. fuk, kdy se testujete, i se to tam píše, já se testovala odpo 🙂

denousek
4. črc 2007

no ja mam dobre zkusenosti s mamtestem...a testovala jsem sse asi tyden po vynechani ale carka byla sotva videt ptz jak jsem pozdeji zjistila plodne dny a ovu jsem mela pozdeji....

makinka.1
4. črc 2007

Ja jsem stejny pripad jako Denousek! 😉 Taky mamatest,je O.K.

denousek
4. črc 2007

maki kolik ti je jak se dlouho snazite??me bude v srpno 20 😕

makinka.1
4. črc 2007

Jak uz jsem psala na minuly srance,bude mi 37.Snazili jsme se od letosniho ledna.To jsem vysadila HA.A za pul roku se podarilo. 😉

megy
4. črc 2007

tak to mám nejvyšší čas. Mám 7 měsíc po vysazení 😉

krista
4. črc 2007

Tak to já mám taky nejvyšší čas, mám rok a sedm měsíců od vysazení 😀

Makinka moc ti gratuluju 😵

makinka.1
4. črc 2007

Tak at se vam to holky brzy podari.Diky za gratulace. 😀

denousek
4. črc 2007

maki pockej sem nevedela ze cekas mimisko!!!!ze to nemas v profilu vis 🙂 a ve kterem jsi tydnu::tak paa

makinka.1
4. črc 2007

Denousku,vzdyt na minule strance jsme o tom mluvily spolu... 😒 V profilu to nemam,kdyz mi to teprve dnes doktorka potvrdila z krve....

denousek
4. črc 2007

ja sem fakt na palici co ☹ neni mi nak dobre vis ach jo...plomin... 😅 tak honem sup sup at uz to tam mas.... 😉

makinka.1
5. črc 2007

😀 😉 🙂

denousek
5. črc 2007

tyyy maki...a kde to mas co??at uz to mas v profilu !!uz to mas potvrzene tak sup sup at to kazdy vi!!! 😀

makinka.1
7. črc 2007

Denousku,kez by.Vcera jsem byla na revizi delohy,potracela jsem.Tak uz zase budu snazilka... ☹

heka
19. srp 2007

pred 9 dnamy som si spravila tam ukazalo jedna bola dmava druha bola blecia adnes som si robila test poobete ten ukazal negativny porate

katerinat
20. srp 2007

Ahojky heka, určitě si zítra ráno zkus další. Do třetice všeho dobrého.A fakt bych vydržela do rána.Držim palce

musilka
21. srp 2007

Ahoj holčiny! Je tam sice slabá ale je tam!!!!!!!!!!!!!!!!! A to HA neberu teprv měsíc. Je to úžasný pocit. Příští středu jdu na gyndu doufám že mi to potvrdí.... 😀

krista
2. bře 2009

potvorka88 • 27. únor 2009 v 11:35
žienky stalo sa to už niektorej z vás? A keď hej, boli ste napriek tomu tehu?

perla200 • 20tt • 27. únor 2009 ve 12:11
ako objavila sa a potom zmizla??? nemožné....teda nepochopitelné...určite si ju videla?

lucka33 • 27. únor 2009 ve 12:21
to si mala asi nejaký pokazený test, proste neplatný, urob si ešte raz nejaký iný

perla200 • 20tt • 27. únor 2009 ve 12:24
presne tak..urob si iný a inej značky....

potvorka88 • 27. únor 2009 ve 12:27
bola normálne viditeľná a dokonca v časovom limite dokedy sa má odčítať výsledok a keď som sa na test pozrela cca. o pol hoďku neskôr bol úplne čistý. Už sa mi to raz stalo a na druhý deň mi prišla mrcha, ale tentokrát som si ho robila 2 dni dozadu a stále nič, tak som z toho vykolajená

potvorka88 • 27. únor 2009 ve 12:27
a na ujasnenie oba testy boli inej značky 😖

katy2 • 25tt • 27. únor 2009 ve 12:30
potvorka, nikto ti tu neporadi, ci si alebo nie si tehu.... urob si novy test a budes vediet na com si.....

slnieckova • 6tt • 27. únor 2009 ve 12:32
podla mna nemozne... resp. mozne, ale test bol urcite zly, po zaruke alebo nieco podobne... skus novy 🙂

potvorka88 • 27. únor 2009 ve 12:43
katy nechcem rady o tom či som alebo nie som tehu, len som chcela vedieť či sa to stalo aj niekomu inému a ako to dopadlo

skúsim asi iný test a uvidím

katy2 • 25tt • 27. únor 2009 ve 12:52
drzim palce 😵

moa • snž • 27. únor 2009 ve 13:00
potvorka,je to blbe,ale mne sa toto iste stalo 2mesiace dozadu.myslela som si ,ze som kupila som si test a urobila a bol pozitivny len ciarocka bola slabsia,ale bola tam.ukazala som to kamoske a ta mi povedala aby som skusila este 1.tak som kupila uz ,ale drahsi v ten isty den a urobila a ten bol negativny ,bola som zmatena.pockala som do druheho dna a kukla na ten 1slaba ciarka stale tam 2stale negat.tak som kupila dalsi ten bol zasa negat a tehu nie som.
niekedy sa zadari aj taketo daco nezufaj raz sa to poadri vela ststia

potvorka88 • Dnes v 08:56
Ahojte tak som skúšala mamatest a tam mi vyšla slabučká druhá čiarka, ale na druhý deň dorazila mrcha v plnom prúde ☹
Neviem čo to malo celé znamenať, ale nevadí idem ďalej, možno budúci mesiac už zo mňa bude tehulka

larati • snž • Dnes v 08:57
potvorka a kolko ti meskala mrcha?

strouzek • Dnes v 09:00
mě se to stalo taky, na mama vylezli krásné čárky a tak jsem hned zkusila další test a ten bez čárek. pak jsem testila skoro furt a stávalo se mi že jsem vzala dva testy a namočila do jednoho vzorku moči najednou a na jednou slabé čárky a na druhém bílo. takže ty testy jsou mrchy, těhu jsem určo nebyla

larati • snž • Dnes v 09:04
no ja neviem, mne meska uz 10 den a na tom poslednom teste som mala 1 hrubu ciaru namiesto 2 tenkych, al. 1 tenkej

potvorka88 • Dnes v 09:21
larati prvý test som si robila v deň keď mala doraziť mrcha a druhý, deň na to

larati • snž • Dnes v 09:24
mne sa zda ze tie testy su trosku aj podvod, vela bab co tu citam mali pozitiv a neboli tehotne....tak potom comu ma clovek verit? 🙂)

potvorka88 • Dnes v 09:43
To s tou miznúcou čiarkou sa mi už raz stalo, ale vždy keď som si spravila mamatest tak bol čistý a tehu som nebola, ale tentokrát sa tam objavila síce slabučká, ale viditeľná druhá čiarka. Myslela som si, že mama bude najspolahlivejší, ale teraz som si nie istá fňuk. Už nebudem tak skoro testovať. (teda ak to vydržím 🙂)))

zajacik... • snž • Dnes ve 12:42
Potvorka a mozno sa aj embryjko uhniezdilo a bolo tam trosku hcg, co test zachytil, ale pototm to vzdalo a odislo... vela potratov je prave v 4. tyzdni, zena ani nevie ze bola tehulka, lebo pride menzes. A keby netestovala, tak by to ani nezistila...
Larati a tebe meska uz 10 den?? A robila si si len jeden testik? To uz podla mna ide o tehulkovstvo, drzim palce!

evi21
17. bře 2009

Ahojte dievčatá,rada by som sa s Vami poradila. Dnes som 33DC vacsinou mávám dlhšie cykly 30-34 dní,
dnes som si robila test, druhá čiarka bola slabá na teste s citlivostou 25
Za cca 2 hod som si urobila druhý test, ešte citlivejší, s citlivostou lO a ten vyšiel negatívnz., neviem si to vysvetlit, oba testy som robila poobede, a pri tom negatívnom bola moč pravděpodobně zriedenejšia
Stalo sa Vám niekomu niečo podobné ?

pajinka23
17. bře 2009

ver8 mne sa podobne stalo tiez 😉 😉 vysledok z dvomi ciarkami sa mi objavil hnet po namoceni 😲 😲 no o pet minut tam nebola ta druha ciarkocka 😨 😨 tak som si myslela ze mam uz halusky 😀 😀 😀 😀 na druhy den som si urobila este jeden testik a bol poz 🙂 🙂 a teras cakame majinku Natalku 🙂 🙂 🙂

wali
18. bře 2009

evi, mne sa stalo nieco podobne - nakoniec som bola teho. netusim, ci ten druhy test len zlyhal, alebo od coho to zavisi, ale pokial ti aspom raz ukaze dve ciarky, tak by som to pre istotu samozrejme overila dalsim testom. a najlepsie hned rano, vtedy je tusim HCG u tehotnych v moci najvyssie.

evi21
18. bře 2009

wali: díky za povzbudenie
ja už to mám potvrdené aj v krvi, zatial nízku hladinu ale pozitivitu HCG, tak teraz len vydržat čakat do ultrazvuku.
Prajem vela štastia

jahody11
18. bře 2009

Ahojte baby, mne sa to stalo tiez, kupila som si 2 testy v jednom a oba sa tvarili ako pozitivne, robila som ich dva dni po sebe, potom som si kupila mama test a ten bol neg. tak soom sa zmierila s tym, ze nic nebude, potom dorazila mrcha ale o dalsi mesiac mrchy nikde ale test som nerobila lebo som ich predtym tolko narobila, ze urcite tie spolocnosti co ich vyrabaju neskrachuju, nakoniec som mala este jeden doma, taky zvysny tak som si po novom roku povedala, ze ho spravim a uz nikdy viac nekupim ale zahadne tam boli naadherne dve ciarky obe kracne viditelne,, tak som neodolala a kupila dalsie dva, co najdrahsie.Dalsie rano som spravila prvy, zas pozitivny a dalsie rano druhy a tiez pozitivny a tak som zasla za doktorom a som v 17 tt, ale tie testy... no bolo ich straasne vela... 😀

wali
18. bře 2009

evi, tak to moc gratulujem! uz to vidim tak, ze si tehu 🙂
vseobecne si myslim, ze ked len jeden test vysiel s dvoma ciarkami a druhy nie, ze je vacsia pravdepodobnost ze je zena tehotna. ale asi je naozaj najistejsie, ked to overi dr 😉

evi21
18. bře 2009

wali: díky
Mala som dnes HCG v krvi 109 , som v 35 DC, mohlo by byt aj vyššie, neviem ako to vydržím do dalsieho týždna do opak.odberu krvi a USG,
jahody:inak u mna bol práve test, ktorý bol ako prvý pozit. Mamma test, asi opačne ako u teba, je to všetko záhada

trinitka87
3. dub 2009

caute baby, potrebovala by som poradit.
par dni mam taky divny hnedy vytok, / nikdy predtym som nic take nemala, az teraz/ vzdy som mala normalnu MS. a ked som si dnes robila test, tak za tie 3 min sa sice objavila druha ciarka, bola tam ale strasne slaba a potom zosilnela ale bolo to po 3 min. tak neviem co si mam mysliet. co vy na to? poradte

marinka
3. dub 2009

trinitko, to vypadá hodně nadějně, mě to u prních testů taky tak dělalo, že do tří minut jen náznak čárky, ale zesílila až později a bylo to těhu 😉 Držím palečky!!

trinitka87
3. dub 2009

bola by som velmi stastna keby to tak aj bola, ale radsej sa netesime, aby sme neboli sklamani. tak uvidim ako to bude pokracovat a po takych cca 2 tyzdnoch sa objednam lekarovi. martinka a co to spinenie??? to ma trapi najviac ☹

marinka
3. dub 2009

trinitko, špinění není na začátku těhu nic neobvyklého, jsou holky, co i normálně, silně krvácí a jsou těhu. Pokud to bude jen to špinění, tak bych to zatím neřešila, kdyby to přešlo v krvácení, radši si zajeď do nemocnice, ale určitě to bude v pohodě, špinění brzo ustane a čárečka zesíli 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru