Po hodine zmizela druhá čárka. Co to znamená?

ver8
20. čer 2007

Pěkné odpoledne všem těhulkám nebo snažilkám.
Dneska jsem si dělala TT a vyšlel mi //, ale když jsem se na něj podívala asi tak za hodinu .. druhá čárka už tam nebyla.. teď nevím co je pravděpodobnější ☹
Nemáte s tímto někdo zkušenost??
Díky za jakoukoliv odpověď.

kveta
3. dub 2009

Trinitka, skús radšej zájsť na gyndu, či sa nejedná o mimomaternicové tehu.
Pri zahniezďovaní býva maličké množstvo čerstvej červenej krvi, o hnedom výtoku som v súvislosti s tehu nepočula, len o ružovom, takže preto odporúčam tú gyndu.

marinka
3. dub 2009

Moje kamarádka měla hnědý výtok a bylo to v pořádku, doktorka jí říkala, že je to běžné. Zahnízďování bylo už před několika dny, kdyby k němu právě docházelo, tak by na testu ještě čárka nebyla.

andrea12737
3. dub 2009

Ahojte, no aj ja mam s testom kt. prv ukazal ze som tehotna a tiez o taku polhodku zmizla ta ciarka, skusenosti... Mam taku osobnu skusenost ze aj ked som prvy krat robila tehotensky, pri mojom prvom tehotenstve, tak mi tabulkovi rapidclear ukazoval negativ, ale ja som tusila ze to tak nie je, pobezala som si kupit palickovi a vysiel pozitivny, teraz to bolo s tym tabulkovym podobne, len slabucka palicka kt. zaraz zmizla a tak som si isla kupit palickovy dvojtest a vysiel krasne pozitivny...takze je z osobnej skusenosti neodporucam tie drahe tabulkove rapidcleary...drzim prsty

trinitka87
3. dub 2009

no je to take nieco ako ked zacina alebo uz konci MS, este som sa s tymto nestretla tak neviem ci mam ocakavat normalnu MS alebo toto uz je namiesto nej.
ved prave uz som toho tuna precitala vela a kazda ma ine skusenosti...

jahody11
3. dub 2009

ziadne spinenie a podobne vytoky netreba zanedbat, ja som mala hnedy vytok len jeden den a doktory namna zrukli, ze kde som bola ! bol tam hematom a musela som brat duphaston na udrzanie tehotenstva do konca tretieho mesiaca a marodila som 5 tyzdnov s nohami hore, takze nic nezanedbavat a hned k doktorovi pri akomkolvek spineni !!

mne sa podarilo udrazat moj pokladik v sebe ale nie kazda to moze zachranit ...

trinitka87
3. dub 2009

myslim si aj ze uz ked sa tam ta ciarka uz objavila, tak nieco tam byt musi, preco by tam inak bola? a je mozne, ze i ked tam je, sice slabsia bola a potom zosilnela, ze sa tam objavila " len tak"?? 😅
je to sice komplikovane napisane ale inak som sa nevedela vyjadrit.

trinitka87
3. dub 2009

len aby som tam nesla a doktor by povedal, ze co tam robim.... ale zase ani nechcem v ziadnom pripade nic zanedbat

jahody11
3. dub 2009

pocuj mne doktor v cechach hovoril, ze druha ziarka sa moze objavit a zmiznut pri ciste ... a objavit sa moze pri normalnom tehu, mimomaternicovom a pri tej ciste, neboj, doktor ta urcite nevyzenie, aj ja som preto nesla, sak som spinila mozno hodku a vidis, skoro to dopadlo zle,,,,

trinitka87
3. dub 2009

pockam do pondelka a potom sa ked tak objednam uz len kvilu tomu spineniu nech mi povie co to znamena, urcite mi bude potom lepsie lebo teraz musim na to stale mysliet

jahody11
3. dub 2009

presnetak, aj psychika zohrava velku rolu, je lepsie vediet na com si...

adella768
4. dub 2009

ahoj,mam dotaz,3.a2.den pred ocekavanou MS jsem si delala test-mamatest.Druha carka se objevila.Pak jsem s dvoudennim zpozdenim dostala MS.Byl test chybny?Moc dekuju za odpoved.

loki01
4. dub 2009

adella:pravdepodobne chemicke tehotenstvi, me se to taky stalo ☹

seb
17. dub 2009

loki, co to přesně je to chemické těhu ? 😒

denousek
26. únor 2011

ahoj holky jsem 44 DC jeste jsem nemela poradnou dalnici na tehu testu na 25 je to sotva viditelny na 10 je tolepsi..ale zda se mi ze carka bud mizi nebo je stejna...asije to jasny ze je neco spatne...mate s timnekdo zkusenost?v pondelijdu na UZV.... OVU byla 18DC ..cykly mivam 32 dni..diky vsem

vodni
26. únor 2011

Ahoj já měla biochemické těhu po jednom z IVF.. Nejdřív taky // byly a po 5 dnech začaly mírně slábnout... ☹ HCG z krve jsem měla pak jen 35, a po 3 dnech 10... K biochemickému těhu jsem něco napsala tady: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno... - sice je to pro naši diskuzi z IVF, ale to je jedno.

Nicméně, domácí testy pro testování z moči jsou celkem orientační, u někoho vůbec nefungují, u někoho nespolehlivě, nikdy nemůžete zaručit úplně totožný vzorek, takže čárky se mohou lišit (jinak pijete, víc/míň se potíte, jindy testujete... atd. atd.). Rozpětí hladin hCG je taky opravdu velké, navíc u každého roste trochu jinak, někdo má ve stejný den kolejnice, někdo druhou čárku pořád jen slabou... Vždy je lepší nechat udělat test z krve, resp. min. 2...

denousek
26. únor 2011

@vodni jj vim ze to muze ovlivnit hodne faktoru proto si v pondeli necham vzit krev 😉

vodni
26. únor 2011

@denousek držím všechny pěsti pro štěstí (tj. moje i prckovy 😉 )

denousek
26. únor 2011

@vodni jee diky to by mohlo pomoct 😀 😉

denousek
27. únor 2011

@vodni to jsem z toho jelen.dneska je carka nejsilnejsi z celeho tydne kdyz prirovnavam desitkovy test k desitkovemu 😅

vodni
28. únor 2011

@denousek Jakýpak jelen, to je prostě skvělé 😉 Moc přeju, aby to dnes krev potvrdila 😉

denousek
28. únor 2011

@vodni ja se modlim aby to UZV potvrdil 😀D

marcellllka
9. lis 2013

Ahoj me se to taky stalo....,mimi jsme zacaly planovat....,a tento mesic zpozdeni 9 dnu....
prvniho me to nedalo a udelala si test, a ihned druha carka ktera sla videt pekne....jenze po cca hodince nebo dvou to zmizlo:/ tak sem si rekla asi nic:/ ale trosku malo doufala ze treba jo a koupila jsem si dalsi testy, no a na nich hned po namoceni a pak sem se na ne divala a byli tak takove stinecky, takovy jak kdyby naznak..., jeden z nich ten dusik byl silnejsi ....,testy uz nemam, tak tet nevim......,tise doufam ze se to povedlo....,s pritelem sme spolu 5 let. a neplanovaly jsme to, a ochranu nikdy...proste az minulej mesic, byla by to velka nahoda hned na poprve....,a tet by to vyslo na vanoce tak to by bylo uplne uzasny.....,taky vcera rano me hrozne natahovalo proste jak po opici, ale dneska vubec mi neni spatne....,tak fakt nevim:/, jinak boleni v podbrisku .......,jinak nic zadny priznaky........,v pondeli valim na krev, tak jsme zvedava.....,

lidkax
4. pro 2013

Ahoj holky jdu se také poradit..PM byla 5.11. nyní měla přijít 3.12 a nic.dělala jsem si test včera tam byl jakýsi stínek...tak jsem dělala další dnes ráno a tam byla druhá krásně vidět ale asi po půl hodině zmizela.Mám ještě třetí ale ten nechám bud na zítra nebo na pátek...miminko plánované není,přišlo by v tu nejhorší chvíli:(jsem z toho rozhozená a nervní🙂

majka_3
4. pro 2013

@marcellllka aaaa ako si dopadla? 🙂

marcellllka
4. pro 2013

ahoj dneska sem si sla pro test. hned jak prisla ho udelala a uplne silna druha carka......,zkousela sem fotit ale neumim bez blesku tak nejde videt ani ten test:DDD,no ale sla sem za "tchyni" co ta spatne vidi a videla to tak nejsem slepa....,dr rikal ze cystu a nic nemam jen tu vysokou sliznici, test je na metr videt druha carka tak tet nevim zda tomu mam verit .......no pockam jeste 5 dnu do kramu bo v patek sem dostala agolutin, a prej do 10 dnu ma prijit menzes dnes je 5 den no tak pockam si a dneska 3 den co mam teplotu 37.....,tak tet nevim zda na me neco leze a nebo to muze byt to tehu

marcellllka
5. pro 2013

dneska tet sem si udalala novy ranni test hned jak vztala a totalni dalnice tak to neni falesne ne? kdyz oba ukazujou uplne carky a zadne duchy tak snad je to uz jasne..:D

katkasofi
5. pro 2013

@marcellllka ja si myslim ze ano...len nechapem ako mohla ta druha zmiznut... skus clearblue digital test, tam ti ukaze aj tyzden tehotenstva...drzim palce a daj potom vediet😉

marcellllka
5. pro 2013

ono to nezmizlo......,uplne minulej mesic sem si to zkousela a to mi vyslo a pak zmizla, a pak byli slabe az skoro zadne, pak sem sla na krev a nic.:( trak sem to neresila......,na gynde mi rekla ze mam vysokou sliznici....,dnes 6 den po agolutinu a menzes zatim nikde a doufam ze uz nebude :D, no a vcera jen tak z hecu zkousim test a dalnice a je do tet, jeste druhy test rano a uplne dalnice silnejsi nez vcera....

marcellllka
5. pro 2013

dneska se mi udelal opar kdybych fakt byla muze to byt nejaka infekce???cetla sem ze je nejake riziko potrat?:( doufam ze az tak vazne to neni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru