Po hodine zmizela druhá čárka. Co to znamená?

ver8
20. čer 2007

Pěkné odpoledne všem těhulkám nebo snažilkám.
Dneska jsem si dělala TT a vyšlel mi //, ale když jsem se na něj podívala asi tak za hodinu .. druhá čárka už tam nebyla.. teď nevím co je pravděpodobnější ☹
Nemáte s tímto někdo zkušenost??
Díky za jakoukoliv odpověď.

ver8
autor
2. črc 2007

Ahoj holky,
neprdim na vas ... to bych si nemohla dovolit 🙂
veroniko99 moc ti gratuluji k tehotenstvi a preji hodne zdravicka pro oba.
Moc toho nevim, protoze pan dr. na me v patek nemel moc casu ☹ jenom mi rekl, ze se s nejvetsi pravdepodobnosti jedna o zamlkle tehotenstvi a poslal me domu. K veceru jsem dostala MS...
vsem budoucim i stavajicim maminkam a snazilkam moc dekji a preji hodne zdravicka a stesticka 🙂

ljd
2. črc 2007

ver tak to je smutné 😢 ale co je to za doktora když ti to řekne takovým způsobem a pošle tě domů 😠 vždyt je to hnusné...
Ale příště se určitě zadaří...moc držím pěstičky 😉

denousek
2. črc 2007

ver to snad ne..ja jsem porad verila ze to bude dobre ☹ ale vsechno zle je k necemu dobre lepsi nez aby bylo mimi nejake postizene ne...je to priroda no...a jestli to bylo prvni tehu.tak to se stane skoro kazdemu...

ver8
autor
2. črc 2007

denousku, souhlasim s tebou 🙂

denousek
2. črc 2007

🙂 jeste ze tak... no vsak se muzete snazilkovat dal ne...bud rada ze se to stalo tak ze zacatku...

ver8
autor
2. črc 2007

my se prave nesnazili... proste to stejne rychle prislo jako odeslo ...

radek
2. črc 2007

ahoj, já jsem prodělala zamlklé těhu v červenci 06 a v listopadu 06 jsem už byla zase těhotná a tenhle měsíc budeme mít miminko. tak nevěš hlavu, fakt se to docela často stává, zkrátka by mimi nebylo úplně v pořádku, taková přirozená selekce....ono se zadaří, uvidíš ! a pak si ani nevzpomeneš, čím jsi prošla. hodně štěstí !

danahl
3. črc 2007

Ahoj ver8.Je m to taky moc líto,lae asi to tak mělo být.Určitě až budete miminko chtít,tak bude vše v pořádku a budete pak štastní.Měj se hezky.Dana

danahl
3. črc 2007

Veroniko99, já ti taky moc gratuluji a přeji ti, aby bylo všechno v pořádku.Dana

makinka.1
3. črc 2007

Ja musim podekovat Denouskovi,cetla jsem vasi diskusi a podle mych vypoctu jsem v 6tt,ale doktor nic nevidel.Tak jsem okamzite propadla hysterii,ale vidim,ze Denousek to mela stejne a je to O.K.Asi jsem moc hrrr 😉

denousek
3. črc 2007

makinka.1:::jeee to jsem rada ze jsem nekomu trošinku pomohla 🙂 ještě že ten koík je vyměníme si názory a je to...! 😉 takze maki bud v klidu a vyčkej času mimís se jistě ukáže jen je ještě prtavej...ja jsem se tak bla mimoděložního ale pak to vyšlo na jevo že byl prostě malilinkatej 😵 takze tfuj tfuj tfuj hodne stesti 😵 😵 😵 a kdy jdes znova k dr??paa

makinka.1
3. črc 2007

Dnes rano mi brali krev,zitra bude mit doktorka výsledky.Vcera za moji lekarku zaskakoval cizi doktor,tak si me urcite bude chtit sama prohlidnout.Tesim se i bojim zaroven,pripadam si jak schizofrenik.Jednu chvili euforie,ze jsem v tom a za 5 minut bych brecela,jak se boji,ze to nevyjde. 😉 Jsem jako pako.

denousek
3. črc 2007

maki ja jsem si myslela ze stresy budu mi jen na zacatku ale ted se zase bojim jestli srdicko porad bije...je to des taky jsem hroznej plašan...ale jinak to mas jakko ja muj dr tam taky zrovna nebyl kdyz jsem tam sla tak jsem sla k jinymu ☹ ja jsem mela vysledky nasresti hned za 2 hod...kdyz mi vzali krev poprve tak jsem mela hcg 237 a rekli mi ze je to moc nizke tak ze asi nic a ze mam pozitri projit znova ze to musi mit jednou tolik a pak uz to melo 527 tak to bylo jasne...takze uvidis urcite se ozvi 😵

makinka.1
3. črc 2007

Urcite napisu.Kolikrat ti brali krev,asi vickrat,jestli stoupa hCG,ze jo?

makinka.1
3. črc 2007

Nebo jen dvakrat?

denousek
4. črc 2007

maki plomin ze uz jsem ti vcera neodpovedela jen mi zase OPET NESEL KONIK!!! 😠 no brali mi 2 krat,z toho uz prece poznaji jestli stoupa HCG to kdyz zjistovali ze jsem tehu...to em prisla ze mi vysel poitivni test a podivali se do me sondou ale nic tam nebylo tak mi vzali krev....to bylo pondeli a ve stredu i vzali znova...ale zase nic nevideli tak jsem mela podezreni na mimodelozni tehu....ale zy 10 dni uz byl videt vace akorat misto v 8tt jak jsem mela byt podle MS jsem byla teprve 6tt ...mela jsem zkratka OVU-plodne dny-pozdeji tak se to cele posunuje....

makinka.1
4. črc 2007

Tak drz palce v 10 tam jdu. 😉

makinka.1
4. črc 2007

tak doktorka rikala,ze podle hCG to vidi na 3-tydeni mimi.Ja mam vypocitano,ze by mel mit 4 tydny,ale treba jsem se sekla a OVU byla pozdeji.Kazdopadne pry je zatim vse O.K.I kdyz me nevysetrovala,rikala,ze se za 2 dny stejne nic moc nezmenilo,tak nemam plasit,vidi to dobre.Mam prijit za tyden ve ctvrtek,pry uz bude urcite videt.Mam radost. 😉

denousek
4. črc 2007

no vidis maki 😵 je to parada ....proste si mela ovu pozdeji tak jako ja...ted se to deje hodne holkam co tak pozoruju..no vidis...ale i kdyz treba pak mimi neuvidis tak kliiiddd...ale za tyden taky nemusi byt videt !!ve 4tt jeste nemusi byt fakt videt ...az tak v 5tt uz je to jiste...tak uvidis no...je to parada...ja kdyz jdu od dr a rika mi dobre zpravy tak mam pak ttaaakkkk dobrou naladu...ja jdu 18.7.na testy na krev na vrozene vady tak taky stresuju 😅 ale rikam si ze se musim porad smat a verit ze je vse o.k....vis jaky mam stresy ze jestli nam krasne bije srdicko??...byla jsem na UZV sice pred tydnem rekli mi ze je to 12tt ale porad ctu nejake pribehy jak treba holky prisli k dr a on jim rekl ze mimiskovi uz 3 tydny nebije srdicko a tak..tak mi z toho uz hrabe..kdybych nemela doma net tak porad nehledam kraviny a jsem v klidu 😠 !!!!

makinka.1
4. črc 2007

Ja cetla tu diskusi o srdicku,videla jsem te tam.Hrozne me sebral pribeh Ikebary,byla jsem z toho vyrizena.Tak jsem si zakazala lezt na jiny diskuse 😀 Neboj se,testy budou urcite O.K.Jestli se muzu zeptat,kolik ti je let?Ja az pujdu na tripltest a na amnio,budu silet.Je mi totiz uz 37,doktori strasej s DS a jinyma gen.vadama.To budou nervy. 😒

lucinecka
4. črc 2007

Maki, to je super že ti těhu potvrdila i doktorka. Tak ještě jednou moc a moc gratuluju, ať všechno dobře dopadne a za necelých 9 měsíců držíš v náruči vysněného mimíska 😵

makinka.1
4. črc 2007

Ahoj Luci.Ani nevis,jak jsem rada.Tobe preju to same!At to brzy vyjde!!! 😀 🙂 😉 Chodim hlavne na diskusi "37 let a snaha o mimi",tak obcas nakoukni,snad budou samy dobry zpravy. 🙂

lucinecka
4. črc 2007

Dobrá, občas vás přijdu zkontrolovat jak se vám daří 😉 Měj se 🙂

tatiana
4. črc 2007

Baby testovali ste sa rano?
cca 2 dni po vynechani ... ?
dik 🙂

denousek
4. črc 2007

no maki me bude v srpnu 20 😀 ak by to melo byt v klidu...hii navis segra je ted v 8 mesici a v tehu nemela ten nejmalinkatejsi problem!tak doufam ze taky budu mit to stesti...jo ikebarin probeh jsemtaky sledovala chudina mala... ☹

makinka.1
4. črc 2007

Tak to ti to pujde jak po masle,jsi jeste mladatko! 😉 Neboj nic.

tatiana
4. črc 2007

je nutne sa testovat rano?
viem, ze to sa tu uz rozoberalo, ale aj tak aj viete, poradte 😉

lucinecka
4. črc 2007

Tatiano, lepší je testovat rano 😉 Test bys měla dělat nejdříve 1.den vynechané MS, nejlépe však 14 až 18 den po oplodnění 🙂

tatiana
4. črc 2007

Dakujem Ti Lucinecka 😉

lucinecka
4. črc 2007

Není zač 😉 Přeju hodně štěstíčka abys na testu našla vytoužené // 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru