Po hodine zmizela druhá čárka. Co to znamená?

ver8
20. čer 2007

Pěkné odpoledne všem těhulkám nebo snažilkám.
Dneska jsem si dělala TT a vyšlel mi //, ale když jsem se na něj podívala asi tak za hodinu .. druhá čárka už tam nebyla.. teď nevím co je pravděpodobnější ☹
Nemáte s tímto někdo zkušenost??
Díky za jakoukoliv odpověď.

sisstin
20. čer 2007

ver8: radím udělat další..to asi bude nejlepší...jinak pravděpodobnější je, že tam jedna / a pak po delší době přibyde //..obráceně jsem to nikdy neslyšela..ale máš brát v potaz ten výsledek, který ti naskočí do těch 3 minut 😉 udělej si další 😉

deina
20. čer 2007

Ta druha ciarka sa objavila do 10 minut? Dolezity je ten vysledok, ktory sa ukaze do 10 minut, ale pre istotu skus este jeden test. 😉

biccy
20. čer 2007

Ver8,s velkou pravdepodobnostou si tehotna,ked sa ti dve ciarky objavili do 5 minut.Po tejto dobe uz test nie je objektivny.Pravdivy vysledok ti ukaze len do tych 5 minut(na niektorych pisu do 3 minut).Ked chces,urob si este jeden test,ale pozeraj nanho len do vtedy ako pisu v navode. 😉

ver8
autor
20. čer 2007

trošku mě zaskočilo jak rychle se objevil výsledek ....
určitě si zítra udělám ještě jeden.
jenom jsem se vás chtěla zeptat jestli jste se s tím nesetkaly.
moc děkuji za rychle odpovedi 🙂

megie
21. čer 2007

ver, tak ako to dopadlo??? 😉

denousek
21. čer 2007

ahojik tak to je zajímavé...že zmizela...i pod přímím denním světlem tam není??co si měla za testík??a jak si teda dopadla dnes??nenapínej nás!

emalea
21. čer 2007

Ahoj, tak ja som tiez zvedava, ako dopadol kontrolny test. Ak sa vysledok objavil rychlo, ako pises, rozhodne by si mala byt tehotna, aj ked ciarka potom zmizla. Ale stava sa vselico. Mojej sesternici napriklad prve tri mesiace nepoznal tehotenstvo ani TT, ani krvne testy, ani gynekolog 😀 a to opakovane 😵

Tak snad nam zvedavym das vediet 😅

ver8
autor
21. čer 2007

ahoj holky, nerada vas napinam, ale jeste jsem si testik nebyla koupit. Dneska po praci zajdu do lekarny a koupim ho a zitra max. pozitri dam vedet 🙂 Preji Vam krasne odpoledne a dekuju.

ljd
21. čer 2007

ver já se divím, že to tak dlouho vydržíš...já bych nevydržela ani hodinu abych si neudělal další test a nezjišťovala jak na tom vlastně jsem 😕

ver8
autor
21. čer 2007

nic jinyho mi nezbyva ... jsem od rana do vecera v praci, kde (vetsinou) nemam moc casu....
je mozny, ze az si dneska ten testik koupim taky nevydrzim az do rana 😀

megie
21. čer 2007

nooo, tak som zvedavá... A babatko je planované? či náhodička? držím palce nech to víde, ako chcete 😉 Daj potom vedieť ako to dopadlo so záhadou miznúcej čiarky 😀

ljd
21. čer 2007

ver já si myslím, že je jedno kdy budeš testovat, jestli ráno nebo večer, pokud tam ty dvě čárky jsou tak se ti určitě objevi kdykoliv, jen je pravda, že ráno je hcg vyšší než během dne...ale testuj jak uznáš za vhodné 😉 🙂

ver8
autor
21. čer 2007

mimco jsem tak planovala az za dva roky. nejdriv rekonstrukce bytu, trosku kariera v praci a dokonceni pritelova studia... ted zacinam vymyslet "back up plan" 😒 ono to stejne dopadne tak jak ma 🙂

larunnka
21. čer 2007

ljd, myslím si, že máš pravdu, já jsem se testovala večer a to ještě den před ms a vyšli mi //, my na to čekali, protože jsme po IVF, kdyby jste se divili, že tak brzo jsme testovali 😉

ver8
autor
21. čer 2007

tak to gratuluju 🙂 je teda pravda, ze ja mam dostat ms az zitra, ale vic jak dva tydny mi neni zrovna nejlepe a tak jsem tehu chtela vyloucit jako prvni. je pravda jak jsem tam videla // carky tak jsem se "zacala hroutit", ale ted uz to zase tak neberu. ono vsechno nejak dopadne a drzim se hesla, ze nic neni cerny ani bily 🙂

micinka22
21. čer 2007

Ver8 tak snad se ti zitra druha carka zase objeví .)) ja mam akorat zkusenost s falesnejma // a pak po tydnu po ivf s // slabou druhou ..ale nezmizela..spis jak to uschne tak se zvyrazni trosku vic.tak drzim palce.))

ver8
autor
21. čer 2007

mozna to je blby, ale nevim co je ivf ☹
diky za vysvetleni...

ljd
21. čer 2007

tak micinka a ver...držím pěstičky aby tam ty // čárky byly 😉 🙂
larunnka: dodatečně moc gratuluji 😉

krista
21. čer 2007

Ver8: IVF - In Vitro Fertilizace mimotělní oplodnění 😉

micinka22
21. čer 2007

Ljd dik 🙂) ja už mam pulku tehu za sebou 😀 😀 😀
Ver tak uvidis co tam bude zitra ..at je to jen dle tvych predstav🙂))

ljd
21. čer 2007

😀 😀 😀 aha tak to jsem trošku zaspala a nepostřehla, tak promiň tak to spíš hodně dodatečně gratuluju a přeju ať vše vychází dobře 😉

lanka
21. čer 2007

IVF - in vintro fertilization - do češtiny umělé oplodnění.

ver8
autor
21. čer 2007

diky 🙂 jsem zase o neco chytrejsi 😀
at se vam vede co nejlepe 😉

cucuska
21. čer 2007

ver ajmne sa to stalo. Teraz pri tomto tehu. Čiarka nabehla hneď do 2 minút a eď som ho chcela o hodinu ukázať v práci kamarátke, bola fuč, ale ako vidíš tehulka som.

ver8
autor
21. čer 2007

tak prece jenom se to nekomu stalo 🙂 ja uz jsem si rikala, ze nejsem normalni 😀 ty jsi taky testovala jeste pred vynechanim ms nebo az po??

cucuska
21. čer 2007

pred jeden deň čiže na 27DC a test sa volal RAPICLEAR SENSITIVE 10mlU

ver8
autor
21. čer 2007

tak to jsem na tom podobne.
vsem vam hrozne moc dekuju za podporu 🙂
hrozne krasne se mi tady s vama povida teda spis pise 🙂 je hrozne fajn, ze existuji "radcovske" servery, kde si clovek muze vylevat srdicko a jako bonus mu nekdo poradi...
jeste jednou vsem moc diky 🙂

cucuska
21. čer 2007

ver takže gratulujem k tehu 😀 😀 😀

ver8
autor
21. čer 2007

to neni jeste tak jiste 🙂
ale budete prvni kdo bude vedet vysledek....

cucuska
21. čer 2007

tak ti drži palčeky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru