Po hodine zmizela druhá čárka. Co to znamená?

ver8
20. čer 2007

Pěkné odpoledne všem těhulkám nebo snažilkám.
Dneska jsem si dělala TT a vyšlel mi //, ale když jsem se na něj podívala asi tak za hodinu .. druhá čárka už tam nebyla.. teď nevím co je pravděpodobnější ☹
Nemáte s tímto někdo zkušenost??
Díky za jakoukoliv odpověď.

kristynaw
21. čer 2007

ahojky,muj test ma primo v navodu napsany,ze druha carka muze zmizet, ale uz je to 5 mesicu,a porad je tam,kazdopadne zkus jeste kontrolni 🙂

quetinka82
21. čer 2007

ja som si tiez robila TT v praci a skoro som na wecku skolabovala, ked som objavila // 🙂 tak som si urobila hend este dva 😀
teraz som v 27tt a som stastna-prestastna 🙂
a inak, mne sa objavili okamzite ( bola som vtedy v 4tt ) a su tam este doteraz.
ver8, drzim palce, aby to dopadlo ako si prajes a prajem vsetkym ostatnym tehulkam a snazilkam vsetko dobre 😉

livia76
21. čer 2007

Ver8 stalo sa mi podobné. Výsledok bol viditelný hned , ani nie za minútku a po hodinke 2-ha čiarka nikde. Testy som opakovala aaaaaa naša mala bude mať zajtra 7 mesiacov 😀 😀 😀

ver8
autor
21. čer 2007

dekuju vam .... jste fakt hodny holky 🙂

sloto
21. čer 2007

ver - no aj ja som teda zvedavá - a držím palce. my sme zrovna začali plánovať miminko a už sa neviem dočkať, kedy sa to podarí 🙂

lyzenka
21. čer 2007

Mne sa to stalo.....ale mesiac predtym ako som sa dozvedela ze som tehu......proste mesiac predtym som tiez testovala, ci naaaahodou,, a boli tam dve a do hodiny tam bola len jedna. Ale na ten dalsi mesiac uz boli dve a nezmizli.... :O)))

denousek
21. čer 2007

VER 8 jsem mooocc zvedava''!!!!!testni to uz..!a co si teda mela za testik ze carka zmizela??a co sis koupila ted??ja jsme byla spokojema s mamatestemmm...

ver8
autor
22. čer 2007

ahoj holky, vcera jsem nevydrzela a udelala jsem si test ........ a byla tam jen jedna carka a ms nikde..... za tyden jdu na gyn. prohlidku..... uvidime co se deje nebo nedeje 🙂 jestli se neco zmeni, urco vam dam vedet. preji pohodovy den 😀

ver8
autor
22. čer 2007

tak uz tam jsou zase // ...... ale po limitu.
tak uz nevim.... nebudu uz testovat a pockam na to co mi rekne doktorka.
krasny vikend a vsem vam moc dekuju za podporu
🙂

hedunecka
22. čer 2007

ahoj ver ja som si robila test asi ked mi meskala ms 1den a druha ciarka mi vysla asi o 15min.a straaaaaaaaaaasne slabunka tak som si myslela ze to je uz asi dlha doba tak sa tam trosku objavilo nieco..a pozri som uz v 29tt 😀

ja si myslim ze si 😉 tehula

danahl
22. čer 2007

Ahoj ver8,já si taky myslím,že jsi v tom,když jsou na testu 2 čárky,tak je to jasné.Gratuluji a budu sledovat jak dopadneš na gyndě,tak potom písni.Měj se 🙂

ver8
autor
22. čer 2007

urco pisnu, slibujiu!!!!! primne, mam strach co se dozvim....

kett
22. čer 2007

Ver, na limit nehraj. Mne se carka objevila az tak po ctvrt hodine. A to same mely dalsi dve kamaradky. Kdyz nechaly test jen 5 minut, tak nic, ale kdyz se k nemu za nejakou dobu vratily, tak uz tam byly 2 carky. Ja jsem si taky nebyla jista, druha carka byla takova slaba, ale byla tam🙂 Takze myslim, ze tomu muzes verit!🙂

veronika99
24. čer 2007

Ahoj holky,
zdravím vás. Jsem nedávno zaregistrovaná uživatelka. Potřebovala bych poradit. Dnes jsem 3. den vynechání měsíčků. Z ranní moči jsem si dělala těhu test. Jedna čárka se objevila zřetelně, druhá je slabounká a jako by vystupovala odspodu. Nevím, jak to popsat. Ta druhá se objevila tak po 10 minutách. Mátě nějaká z vás s tímto zkušenosti? Mám nafouklé břicho, píchání v podbřišku jako bych to měla dostat, citlivé bradavky (ale ne 24 hod. denně). Použila jsem GS Mamatest, nevím, jestli je dost citlivý. Ráno jsem vzbudila manžu, aby se podíval. Viděl to stejně jako já. Teď nevím, na čem jsem. Mám totiž za sebou zamlklé těhu v březnu 2007, tak jsme se začali snažit teď první měsíc.

danahl
24. čer 2007

Ahojky Veroniko99.Já myslím,že jestli je tam čárka i slabounká,tak jsi těhotná.Já jsem to taky tak měla a další den už byla úplně jasná,tak zkus zítra ještě jedem a potom písni. 😉

listicka77
24. čer 2007

Veronika99: Taky záleží na testu. Mně před pár měsíci vyšla slabá čárka na testu Seratec direct. Už jsem fakt myslela... 😀 A to jsem cítila všechny možné příznaky (bolení prsou, píchání v podbřišku, návaly únavy...), MS jsem měla zpožděnou o 14 dní! Ale pak už mi všechny vyšly negativně a pak jsem to dostala. Na rodině jsem četla, že tenhle vyšel víc holkám falešně pozitivní, ale jinde jsem tohle četla i o Best 2. Asi může být problém s testem vždycky. Takže zkusit v dalších dnech znovu... A uvidíš. Nebo si dojdi k Dr. a nech si udělat test z krve, to je mnohem přesnější. Jenže aby tě pak nenervoval zbytečně brzo, že na UTZ není nic vidět a že je to mimoděložní a tak... Asi to chce trpělivost, ale chápu, jak ti asi je po březnové zkušenosti... Neboj, vše bude určitě OK. 😉

catrin1
24. čer 2007

Ahojte dievcata...chcem poprosit o radu ..robila som si tehu test asi 14 dni po oplodneni a vysla mi jedna /.....A ked som sa isla neskor na test pozret tak ta bola aj dalsia / ale strasne slabulinka...ledva ju vidno ale je tam..Bol to test axiom...co si mam mysliet...dakujem..:o))

sisulik
24. čer 2007

catrin...skus si test urobit este raz....a ta druha ciarka ti kedy vysla? dlho po tej prvej?

catrin1
24. čer 2007

no to neviem lebo test som si robila o siestej rano a potom o osmej som nan pozrela a zbadala som ju tam...ale ma starsne nafuknute brucho a aj ma tam dost picha...

sisulik
24. čer 2007

hmmm..skus si ho zopakovat este zajtra...

catrin1
24. čer 2007

o.k skusim...dakujem...

denousek
25. čer 2007

VERONIKA99..ahojik ja jsem taky okres PV 😀 no a mas to jako ja ...carka taky uupplnnee slabounka ale me 2krat uz stalo ze jsem to tak mela a tehu jsem nebyla a potreti tehu jsem ... melo by to znamenat ze HCG v krvi je jeste nizke tak se zkus testnout za 2 dny a jestli bude carka silnejsi jako na minulem testu tak to mas jasne...jo a mamatest je nejlepsi...

edimon
25. čer 2007

ahojky...já dělala test cca 3 dny po vynechání MS...mamates...druhá čárečka slaboulinká...sotva vidět..ale zase hned. Druhý den jsem koupila dražší a tam byla opět slabá čárka...a pak pan dr za 3 dny potvrdil těhu podle krevních testů. Hcg může být nízké jak říká Denousek, tak zkus znovu...držím palečky 😉

catrin1
25. čer 2007

takze testik som spravila aj dnes a ciarka je ovela silnejsia...takze pravdepodobne som tehotna...co myslite?

denousek
25. čer 2007

catrin 😵 ja mylim ze ano jak carka je silnesi tak hcg narusta!!!

edimon
26. čer 2007

catrin1..já tedy myslím že ano ano ano 😀

catrin1
26. čer 2007

myslim ze ano...vo stvrtok som objednana k doktorovi..tak uvidim ci mi to potvrdi.. 🙂 🙂 🙂

veronika99
2. črc 2007

Ahoj holky,
tak je to jasné, jsem těhulka, hurá!!!!!!!
25.6. jsem měla opět druhou slabou čárku na těhu testu. Tak jsem šla na krev. Výsledek - 43,3 jednotek. V pátek 29.6. jsem si nechala udělat kontrolní odběr krve - výsledek 345,5 jednotek. Takže HCG pomalu, ale jistě stoupá. Navíc mě začaly bolet bradavky, pálí mě žáha, a pořád píchá v podbřišku. Zítra jdu k doktorce, měla bych být v 6. tt od PM. Snad už na UZ bude mimísek vidět, byť asi hodně maličký. Navíc po mém zamlklém těhu v březnu mi dr. napíše neschopenku a Utrogestan jako podporu těhu. Modlím se, aby tentokrát vše dopadlo dobře a já měla v březnu 2008 miminko.

denousek
2. črc 2007

veronika99..no vidis 😵 to je paraaddaaa!!§snad uz mimi uvidis ale jestli ne nic si z toho nedelej me v 6tt od MS taky jeste nebylo videt me bylo videt az 8tt ptz jsem nejspis mela plodne dny pozdeji tak jsem ted ve 13tt misto v 15tt....jsem proste pozadu tak hlavne kklliiddd 😉 a odkud jsi ze mas napsan PV?ja jsem taky od Pv paa

VER8. a co ty prdis na nas co...

ljd
2. črc 2007

veroniko...moooooc gratuluji a držím pěstičky aby se miminko udrželo a příští rok přišlo na svět 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru