Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

kobzulka
7. zář 2006

Ahojky, od patku mam pocit, jako bych byla tehotna-bolest v podbrisku, bolesti prsou, spatne po ranu, ale beru leky na anginu a porad si rikam, ze je mozne, ze je to z toho. Dnes uz je mi lip, leky jsem totiz v utery vysadila. Mam strach, ze to zase nebylo "ono", i kdyz porad mi neni uplne o.k., bolesti citim, ale podstatne min. Test mi vysel negativni, ale asi je jeste brzy. Po jake dobe lze zjistit, jestli jsem tehotna? Menses totiz cekam az kolem 22.9. Coz je jeste dlouha doba. ☹

uffo
23. říj 2007

Ahoj holky...jsem tu nová... 😎

martina.bebe
24. říj 2007

dnes jsem 17 den od ovu po jaké době by byl test pozitivní?a meškám 4 dny v sobotu jsem to měla dostat a nic

labut
24. říj 2007

martina.bebe. když si uděláš test, už by se ti tam měly ukázat 2 čárky.. 😀

martina.bebe
24. říj 2007

test je zatím negativní

martina.bebe
24. říj 2007

je teda možný že bude ještě pozitivní?

labut
24. říj 2007

tak zkuse ještě chvíli vydržet, ale už by se to 4 dny po vynechání mělo ukázat. Pokud nedorazí mrcha a test bude negativní, raději si zajdi k doktorovi.

martina.bebe
24. říj 2007

u doktora jsem byla v pondělí tak mi řekl že je to brzy že by to nepoznal ani z krve tak musím ještě vydržet beru duphaston na srovnání cyklu minulý v poho a ted jsem to nedostala

labut
24. říj 2007

tak to budeš muset čekat, vím, že to není nic příjemného, ale pak se dozvíš a třeba budeš těhu.. 😀

martina.bebe
24. říj 2007

to čekání je hrozný mám přijít za 14 dnu na ultrazvuk akdybych bla těhu tak by prej byl už vidět gestační váček 😉

chiwule
24. říj 2007

martino.bebe v mém CARu mi řekli testovat až 21 den od inseminace. Jestli jsi 17tý den, je to ještě brzy...a to čekání je příšerný! Já jsem 14tý den od IUI a taky nic, ani // ani mrcha. Taky musím vyčkat ještě týden a pak mě teprve vezmou na krev 😒

martina.bebe
24. říj 2007

chiwule-teda myslím že to je 17 ale muže to být i mín prostě musím čekat moc ti přeju// 😉

martina.bebe
24. říj 2007

tak pak se řid tím že test se má dělat hned den po vynechání ms ☹ je to blbost mela jsem to dostat v sobotu a testy jsou negativní tak je opravdu vidět že je to konina dělat test hnedka ☹

chiwule
24. říj 2007

martino.bebe, taky si myslim, ze je to blbost delat test hnedka. jsme nadopovany hormonama takze telo se chova naprosto nestandardne 😒

denousek
24. říj 2007

martino.bebe ja jsem mela // az cca 10po vynechani MS ptz jsem proste mela plodne dny pozdeji nez normalne byvaji...takze vydrz par dni a testik zopakuj ju ja vim cekani je hrozne ale nic ti jineho nezbyde 😒 ono je take mozne ze ms neprisla diky tomu duphastonu ale snad je to jen tak jak ty si sama prejes ... 😉

chiwule
24. říj 2007

denousku, nemas zkusenosti s utrogestanem? Ten beru ja, taky oddaluje nastup MS a pomaha uhnizdeni...

martina.bebe
24. říj 2007

tak už jsem to dostala 😠 😠 😠 😠 😠

1980mat
25. říj 2007

Holky, taky se přidám do diskuze. Poslední MS jsem měla 14.9.2007. Od té doby nic. Dělala jsem si dva těhu testy. První den po vynechání, druhý týden po vynechání a oba byly negativní. Teď už meškám 13 dní a MS stále nikde. Vůbec nevím, co si mám o tom myslet. Asi mi nezbude nic jiného než si udělat ještě jeden test a pokud i po dvou týdnech meškání bude negativní, tak budu asi muset naklusat k doktorce na vyvolávačku. Nikdy se mi nic takového nestalo a v posledních dnech na to pořád myslím.

ivanalysonkova
20. lis 2007

Holky, taky se přidávám. Meškám 2 dny, tak jsem si dělala test hned 1.den a vyšel negativní.Menses nikde, jenom občas výtok, bolesti v podbřišku.Kolik dnů po vynechání se 100% ukážou //?

aliva
21. lis 2007

Ahojte!
Chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s neplánovaným otehotnením pri "prerušovvanej súloži"..
Zaujíma ma to, lebo tento mesiac sme to riskli takýmto spôsobom iba raz, a cca týždeň po tom som sa začala cítiť dosť unavená(u mňa neobvyklé)+ je mi stále každý deň nejak tak divne od žalúdka..
Dnes mám dostať MS, mám to vždy na deň presne - dnes ešte nič, ani náznak.. 😕

valeriem
21. lis 2007

aliva: no, tak teoreticky by to těhu mohlo být 😉

aliva
21. lis 2007

Tak ďakujem 😅 Nejdem zatial robiť paniku, dnes sa ešte uvidí...a potom to začnem riešiť - test a tak.
Ale bola by to teda dosť veľká náhoda. Aj keď mn by to teda vôôôbec nevadilo 😉

casia
27. bře 2008

Ahoj holky, mam od vcera od lekarky diagnostikovane tehotenstvi, jsem v 6tt, hcg v pohode, na testu carka jeste trochu slabsi, na sonu videt uhnizdene vajicko, ale zatim ne plod, pristi tyden jdu na sono a kdyz bude plod dostanu teh. prukaz a PN, muzu se vas zeptat na zkusenosti, jak to probiha, decko jsem chtela, mam radost, jen ted trochu strach, aby se to povedlo, byl tam plod, bojim se ted delat i trochu prudci pohyby, to je asi zbytecne, ze..poradte prosim vase zkusenosti.

meleri
27. bře 2008

tak toto by mě taky zajímalo, kdy si nejdřív udělat test...zvášt když mám umělé oplodnění..ale to bych asi toho chtěla moc, že? 🙂 navíc s těma všema hormonama, co v sobě mám si tělo dělá co chce..:(

andulkaaa1
26. dub 2011

Ahoj, chtěla sem se zeptat po jaké době...může doktor poznat že jsem těhotná ? Předem díky za odpověď 😉

lenartova5
2. pro 2011

ahoj.potrebuji neco nutne zjistit..v zari jsem mela posledni menstruaci aisk tak 3 dny.coz mam tak pokazdne 3-4 dny normalne... uzje2.12 prosinec.a posledni 14 dni neni mi dobre..nemam chut k jidlu..ale vbec nezvracim..dneska i vcera jsem si udelala celkove 3 testy a vysli mipokazde plna jedna cara a ta druha mirne svetla ale je tam videt......je mozne ze bych byla tehotna nebo to muze byt i nejaky zanet..mela jsem 2 krat pichani v moci..mela jsem zanet urcite..ale na gyndu jsem nesla...dekuji za odpovede

jitafol
4. pro 2011

@lenartova5 no on ten zánět močových cest taky často v začátku těhotenství bývá, já ho měla. Já myslím že bys klidně mohla být těhotná. Asi bys měla zajít k Dr a budeš mít jistotu, přeci jen od září už je docela dlouho né na zpožděnou MS.

502
5. dub 2012

dobry den chtela bych se zeptat po jake dobe se pozna ze jsem tehotna je to 14 dni co jsem spala sklukem a t mezi tim po dvou dnech spolu spime mam divny pocity ma stvrdli bricho a je mi furt na zvryceny dekuju z aodpoved

petula1612
3. kvě 2012

Dobry dem ,,, před pěti dny mi skončili plodné dny,,, a včera se mi začala na večer točit hlava,, a přišlo mi že obvyklé věci co cítím normálně že zapáchají,, tak to cítím i dnes,, ale už je mi lépe ,, ale sem strašně unavená.a ráno sem zvracela,, bolí mě v pod pod bříšku. Myslíte si že bych mohla být těhotná ? Je nějaký tip na to jak to zjistit bez testu ?

chcememimi
3. kvě 2012

@petula1612 bez testiku ti to asi nic neukáže...počkej ještě 5 dní a testni to mamatestem 10 🙂

suuue
4. kvě 2012

ahoj holky, je bolest v podbřišku stejná před očekávanou MS jako při těhotenství? Jsem cca 11 den lut. fáze, měla bych to v pondělí/úterý dostat, už od následujícího dne od ovulace mě bolí prsa a lehce pobolíval podbříšek, ale dnes ho teda cítím o dost výrazněji, ale mým docela typickým předmenstruačním způsobem. Kdo s tímhle má zkušenost, je to zhruba stejné?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru