Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

kobzulka
7. zář 2006

Ahojky, od patku mam pocit, jako bych byla tehotna-bolest v podbrisku, bolesti prsou, spatne po ranu, ale beru leky na anginu a porad si rikam, ze je mozne, ze je to z toho. Dnes uz je mi lip, leky jsem totiz v utery vysadila. Mam strach, ze to zase nebylo "ono", i kdyz porad mi neni uplne o.k., bolesti citim, ale podstatne min. Test mi vysel negativni, ale asi je jeste brzy. Po jake dobe lze zjistit, jestli jsem tehotna? Menses totiz cekam az kolem 22.9. Coz je jeste dlouha doba. ☹

marguerite
1. říj 2006

Bosorko, u mě bylo 36,8 - 36,9 - normální..pokud byla ovulace..skočilo to na 37,2..a výše...taky jsem se prvně divila..tak uvidíš..já to pozorovala dva měsíce... a je to tam :-P takže držím palečky

renn
1. říj 2006

ahoj.. uz tak 3 mesice nemam normalni MS.. periodu vsak vzdy mam, ale jen velmi slabe. jsem neustale unavena a dela mi obcas spatne jizda v aute ☹ delala jsem si uz dva testy a oba byly negativni.. citim se tak nejak vselijak a za ty 3 mesice jsem i hezky pribala na vaze 😉 tak nevim.. co myslite?? dik moc renn 🙂

ene
1. říj 2006

Renn, myslim, ze by sis mela dojit na gyndu 😉

renn
1. říj 2006

no tak to je parada.. jsem totiz na mallorce.. a minim tady i zustat.. co myslis?? mohla bych byt v tom??

renn
1. říj 2006

ene?? jsi tady jeste??

ene
1. říj 2006

Jsem, jsem. Myslim, ze by si tehotna byt mohla, ale stejne tak to muze byt tvoje prani, ktere si prejes tak hrozne moc, ze se podle toho telo zaridilo, kdo vi. Tohle muze urcit s presnosti jedine doktor.

len
2. říj 2006

Renn, pokud si myslíš, že můžeš být těhotná déle jak tři měsíce (dle té slabé MS), test by ti určitě vyšel, někomu třeba vyjde až týden dva po vynechání první MS (v tvém případě po tvé první slabé MS), ale několik měsíců poté už musí vyjít // každému. Bohužel slabá MS může mít xy jiných příčin, stejně tak únava, tou se projevuje spousta jiných věcí a špatně v autě... 😖 S některými řidiči se občas dělá i mně 😀
Pokud nemáš // a žádné jiné příznaky, moc mi to na těhotenství nepřipadá, ale jak radí Ene - doporučuju návštěvu gynekologa. Buď opravdu těhu jsi a pak bys ho měla navštívit urychleně, ať jsi, kde jsi, nebo těhu nejsi a potom to budeš vědět na 100% a třeba zjistíš, že ta slabá MS má jinou příčinu 😉

dagmarka1
2. říj 2006

ahojky kočandy, díky za morální podporu čumáčkovi a marguerite, a čtu tady novinky a příspěvek od bosorky, a musím říct, že jsem na tom asi tak jako povídala marguerite.při nástupu MS a krátce potom cca prvních 5 dní, mám BT 36,8, pak kolem 36,7, i 36,6, pak zas 36,8,a po ovu to malinko vyleze na 37,1 někdy i 37,2, ale pak zas zůstane třeba i 36,9 až do MS.takže bosorko, málo naměřených pozorování.jinak držím Ti palečky aby to třeba bylo vysněné těhu 😅 !!!!
v otázce renn-souhlasím jak s ene, tak s len.po tak dlouhé době by určitě test musel vyjít, chtělo by to nějakého doktůrka odborného, aby se vyjadřil, co se stalo.D.

syrael
2. říj 2006

Zdravim vsechny snazilky snazivy!
Po dvou potratech a roce snazeni to vypada slibne ale neverte za kazdou cenu doktorum! Minule mi tvrdili, ze mam mimodelozni teh. a musim nutne na operaci. Po operaci pravili, ze se spletli, ze to byla jenom cysta§Druhy den po operaci jsem potratila. Br. Byl to hnusnej zazitek, ale snad to tentokrat vyjde - zatim jsem v 7. tydnu a desne me zlobi nevilnosti 😀 drzte se!

ivusenka
2. říj 2006

Syrael, držím palečky, aby Vám to dopadlo dobře 😉

vero
2. říj 2006

Syrael, to je fakt hrozný zážitek. Tak držím pěsti, ať to tentokrát všechno klape, jak má. 😉

artep26
2. říj 2006

Ahoj holky, taky ti syrael přeji jen to nej nej a nejen tobě ale i ostatním těulkám a snažilkám. Snad to konečně klapne. Já jak jsem už psala stále nic, dnes je to 37. den a stále nic. Test jsem si dělala před týdnem ale byla tam jen 1 /. Dnes jdu na ko tak uvidíme co se bude dít, ale pobolívá mě občas v podbříšku tak se bojim abych zase neměla cystu. No uvidíme a holt se budeme snažílkovat dál. Mějte se bááááječně a ať jsou z nás snažilek brzy těhulky. 🙂

ivusenka
2. říj 2006

Artep, budu držet palečky, pak dej vědět, jak jsi dopadla u doktora, třeba mě napiš do IP 😉

syrael
2. říj 2006

Moc vsem dekuju za prani!
Jinak z vlastni zkusenosti muzu rict, ze jediny test, ktery ,i vzdycky spolehlive dokazal odpovedet, byl Rapi-preg. Kdyz jsem ho pouzila, detekoval mi tehotenstvi i 2 dny pred vynechanim! Pravdive. Nedam na nek dopustit - je vysoce citlivy a ani jednou nezklamal. Ostatni, min citlive testy vetsinou tvrdi, ze clovek neni tehotny i nekolik dni po vynechani...

syrael
2. říj 2006

Jejda a malem bych zapomnela - hrozna unava - jako po horske ture mi vzdycky signalizovala tehotenstvi. To je ale desne individualni, takze bych se fakt spolehla radsi na ten RP test

artep26
2. říj 2006

Ivusenko určitě dám vědět tobě i ostatním jestli je to bude zajímat. Jsem napnutá jako šle 😕 tak snad to nějak dopadne. Test jsem si dělala 4. den po vynechání MS a myslím kdybych těhu byla tak test by to snad už ukázal.
Ale ten můj cyklus, když nevím jak dlouho trvá ... Beru clostylbegyt na ovu - jen tak pro info abys byla v obraze. Jak dlouho se snažíš ty?? My teď už skoro 9. mměsíc ... ☹

ivusenka
2. říj 2006

Artep, 4. den po vynechání se to ještě nemusí ukázat, ale týden po už by to tam mělo být. Já naštěstí ovu mám normální a cyklus také pravidelný, snažíme se od června a teď v pátek jsem byla u doktora a jsem prý 100% zdravá, žádný zádrhel, tak snad to vyjde

artep26
2. říj 2006

No já jsem si 2. test nedělala, už jsem si řekla že to nechám na doktorovi. Navíc si vždycky říkám že budu v poho ale jsem vždycky tak nervozní že jsem to protentokrát vzdala a uvidim co řekne doktor. 😉 Já jsem snad taky jinak OK vaječníky atd a moje ovu prý není žádný problém. Tak snad to bude pravda 🙂

dagmarka1
2. říj 2006

artep:taky držím palečky, možná to vyšlo 😲 !jednou to musí přece vyjít a po 9.měsících snažení si už zasloužilá snažilka, tzn.měla bys už povýšit do stavu těhulek!!!no ne?to my se musíme ještě snažiiiitiiii! 🙄 jsem na tom úplně stejně jako ivusenka,jako bych to psala já!!!!takže držme se milé sestra, jednou to přííííjde!!! 😎

artep26
2. říj 2006

Dagmarko díky díky zvedla jsi mi vtipnou reakcí náladu. Ikdyž to nevyjde teď tak to stejně nevzdám. Moje Anička (6 let) potřebuje sourozence, tak to přeci neodpískáme. A já se už taky moc těším na miminko. Je to už tak dlouho co byla Ani malá tak se na to moc těšim. Hodně kamarádek je těhotných, mají mimi a tak mi to je tak trošku líto. Ale moc jim to přeji 🙂 . A všem ostatním samo taky 😀 .

ivusenka
2. říj 2006

Holky, díky, ještě že tu to existuje. Hodně štěstíčka do snažení 😉

artep26
2. říj 2006

😀 🙂 🙂 souhlasím a také připojuji své dííííííííííííky 😀

dagmarka1
2. říj 2006

takže děvčata, na svá místa a makáme!!!! 😀 už zase spřádám plán ze které strany na to skočím aby to bylo, a to už jsem si říkala, že všeliké plánování toliko dobré akorád na nasrání!!!a už v tom zase jedem!ještě že se máme, přesně jak řekla ivušenka, holky popojedem!!!!!§ 😵

artep26
2. říj 2006

😀 😀 😀
Děvčata tak honem do toho ať je to hotovo. Já právě odcházím z práce. Tak na mě myslete v 17:00 jdu na to ( myslím tím ko na gyndě 😀 ). Tak pa večer dám vědět jak to se mnou je. 😉 😅

artep26
2. říj 2006

Tak děvčátka, teď jsem dorazila od doktora, no samo jsem znala odpověď než jsem tam šla. Prostě to zase ne a ne a nevyšlo. Dal mi injekci na vyvolání MS, předepsal Clostilbegyt a diagnóza zní: vysoká sliznice 🙂 , poplašený hormony ☹ , po MS mezi 11-14 dnem na ultrazvuk a domluvit se s manželem na případném vyšetření sperma. To aby z toho taky prý něco měl a netrápili jen mě 😀 . No ale to mě fakt neodradilo a po MS opět začnu znásilňovat mužíčka abych se konečně taky mohla zařadit do diskuze těhulek a psát si o tom, jak je mi špatně, pořád někde hledám záchody, natékají mi nohy atd. 😀 No dělám si z toho srandu, ale už tohle všechno mám za sebou ale fakt bych dalo nevim co zato, abych zase tohle mohla řešit. Tak zatíííííííííííím 😉 😀

xctij01
9. říj 2006

Ahoj holky, jak tak čtu ty vaše příznaky, tak bych měla být těhotná. Unavená jsem strašně a nafouklé břicho jsem měla taky. Menstruace mi bohužel přišla, ale přesně jak jste psaly - jeden den silně a pak už jen špinění. Mám vysazené prášky 4. měsíc. První 3 měsíce se mi cyklus stále zkracoval (28, 27, 24), takže jsem "to" čekala v úterý. Ve čtvrtek jsem měla hrozně krásný pocit a hlavně hrozně silný vnitřní pocit, že jsem těhotná. Měla jsem z toho moc dobrou náladu. Jenže v pátek jsem to nevydržela, udělala jsem si test.. a nic. Do práce jsem jela smutná a samozřejmě jsem to odpoledne dostala. Škoda, že mi ten test vyšel negativně. Jinak bych si po přečtení téhle diskuze opravdu myslela, že jsem těhu☹(

bibinka
9. říj 2006

ahoj xctij01: neboj, aj keď ti ms prišla, neznamená to, že by si nemohla otehotnieť v budúcom cykle 🙂 🙂 len ty hupni na manžílka a možno sa vám zadarí.Inak, ja som mávala tiež také silné pocity o tehotenstve, lenže vždy som sa potom sklamala keď mi to zrazu prišlo. myslím, že veľmi túžiš po bábätku.verím, že sa ti čoskoro tvoje želanie vyplní. a možno dostaneš "krásny vianočný darček" 😀 .

xctij01
10. říj 2006

Děkuji ti, bibinko, za slova podpory. Máš úplnou pravdu, po mimi opravdu moc toužim. Na www.rodina.cz jsem dostala tip na přírodní léky, které zlepšují stav spermatu mužů a pomáhají při neplodnosti žen a hlavně - zvyšují sexuální apetit!!! Takže tenhle cyklus už to snad vyjde🙂

bibinka
10. říj 2006

xctij01- rýchlo sem s tými liekmi.. 🙂 ja som tomu svojmu tiež "ordinovala"- žiadne kúpanie v horúcej vode, žiadne slipy 😝 , radšej trenky alebo boxerky a zobkal kyselinu listovú+selén+zinok. No a malo to fest veľký účinok, po mesiaci sa mu "bubáčiky" začali tak množiť, že sme nevedeli čo s nimi.A apetít tiež vzrástol 😀 😀 , ale podstatné je, že sa nám to podarilo. 🙂 aj teraz uvažujem ,že mu to nasadím, lebo chceme ešte jedno mimi.dúfam, že sa tiež čoskoro zadarí 😎

xctij01
10. říj 2006

Takže - jmenuje se to Kořen Maca. Skoč na tenhle odkaz: http://www.prozdravi.cz/maca.html . Zítra čekám od pošty zásilku, tak snad to přijde. Je to dražší, ale pokud to pomůže, tak budu jen ráda. Zatím miláčkovi podávám kombinaci selen-zinek-hořčík a pak jod. Nejhorší je, že přestavujeme barák, takže mužíček je dost často unavenej. Asi mu za chvíli řeknu, že s frekvencí max 2x týdně to miminko nebudeme mít dlouho. Už aby to začalo působit🙂 V návodu se píše, že preventivně se má brát jedna pilule denně, ale prý to chce tak 2 - 3 tablety 3x denně. Což do toho svýho chlapa fakt nedostanu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru