Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

kobzulka
7. zář 2006

Ahojky, od patku mam pocit, jako bych byla tehotna-bolest v podbrisku, bolesti prsou, spatne po ranu, ale beru leky na anginu a porad si rikam, ze je mozne, ze je to z toho. Dnes uz je mi lip, leky jsem totiz v utery vysadila. Mam strach, ze to zase nebylo "ono", i kdyz porad mi neni uplne o.k., bolesti citim, ale podstatne min. Test mi vysel negativni, ale asi je jeste brzy. Po jake dobe lze zjistit, jestli jsem tehotna? Menses totiz cekam az kolem 22.9. Coz je jeste dlouha doba. ☹

lkl
10. říj 2006

ahojky holky, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost - i když mi byla málo platná. Už se nám podařilo dvakrát, jenže to vzalo ještě první měsíc svůj konec. U obou těhotneství jsem měla příznaky ještě před testem - jakoby bolest a pnutí v podbříšku a pnutí prsou, testík jeden byl pozitivní a druhý i přes negativitu měl kladný výsledek🙂teď jsem beru nějaké hormony a jsem v úspěšné snažícím období, no vlastně už za ním 😅 takže snad už to bude mít delší trvání.Všem hodně štěstí - lenka

ivusenka
10. říj 2006

IKL moc gratuluju a přeju, aby se narodilo zdravé miminko 😉

frantina
10. říj 2006

chtela jsem se zeptat, jestli má nekdo zkusenost s tím, ze test je i 4 den po vynechane MS negativni...je nejaka nadeje, ze to dopadne dobre???k dotorce jsu az v pondeli..ale moc nadeji si nedavam..

artep26
11. říj 2006

Nemůžu mluvit za všechny a za všechny testy. Já jsem si dělala TT (požadovala jsem v lékárně citlivější) 3. den po vynechané MS a byl negativní. K mé nespokojenosti a lítosti bohužel doktor negativní výsledek potvrdil. Kamarádku ovšem test "zradil", nevím přesně který den po vynechané MS si ho dělala ale nejdříve jí ukázal neg a asi po 5 dnech positiv. Ale opravdu nevím kdy si testy dělala.
Přeji hodně zdaru a štěstíčka 🙂

bledulka
11. říj 2006

ahoj všem.Tak já jsem to zjistila 2 dny před vynechanou menstruací.Bylo mi "jinak" a slinila jsem a BT poprvé při měření byla 37°C-tak jsem si koupila test a byla tam slaboulinká čárečka ( je pravda,že jsem s napětím čekala,jestli se podaří,protože vím přesný den ovulace-byla jsem oplodněná inseminací 😉 )Dnes jsem byla na prvním ultrazvuku a stále nemohu věřit,že se nám to podařilo.Na obrázek z ultrazvuku se dívám jako na svatej obrázek a jsem úplně hotová. 🙂Ještě jdu za 14 dní na potvrzení srdíčka,tak doufám,že bude bušit jak o závod 🙂

matlova
11. říj 2006

Bledulko, gratuluji a přeji hodně štěstí.... 🙂 Markéta

bledulka
11. říj 2006

Děkuji Markétko a taky přeji brzké //.Koukala jsem,že tě čeká laparoskopie,tak ať ti dobře dopadne a brzo se zadaří.Kam chodíš? My byli u Apolináře na 3.IUI

swetlus
12. říj 2006

Bledulko, mooc gratuluji!
prosimte, co myslis tim slinenim? Ja mam 5 dni pred MS a vcera jsem se trochu spinila, pred tydnem me trosku pobolivalo brisko jak pred MS ale jinak nemam vubec zadne priznaky co jsem tu vycetla (zadne bolesti prsou, nevolnosti, spavost), tak nevim jestli muzu doufat. Vzdycky jsem byla rada kdyz jsem mela od MS klid ale ted se ji nemuzu dockat...teda doufam ze neprijde ☹

len
12. říj 2006

Jé, Bledulko, tak i vám se zadařilo? Tak to je super, přeji to samozřejmě každému, ale vám snad ještě o něco víc, když vím, že jste to neměli vůbec jednoduché... Ještě jednou moc a moc gratuluju! 🙂

bledulka
12. říj 2006

Len,Swětluš-děkuji 🙂 Doufám,že ještě větší důvod ke gratulaci bude o pár měsíců později 😉
Swětluš-to moje příznaky-v noci jsem nemohla spát,celou noc jsem probděla-asi 4 noci po sobě,bolelo mě břicho jako před MS-a občas bolí doteď(prý to k tomu patří-lékařka jen s úsměvem pokývala hlavou) a to slinění-chvílemi se mi jakoby pusa úplně zalila slinama.Něco jako když ti je na zvracení a bezprostředně předtím sliníš-tak to samé,ale bez nevolnosti. A to mám doteď.Akorát nespavost vystřídala postupně únava-takže usínám všude 😉
No a právě i ta bazální teplota,která poprvé překonala magických 37°C - to vše mě přivedlo k myšlence si udělat test i když jsem jinak věděla,že je brzo.Však jsem tam ani čárku nečekala a pak byla náležitě v šoku 😀 A místo romantického oznamování manžílkovi při večeři jsem to jen tak zakoktala,ať se podívá,zda vidí to samé 😀
Jo a to špinění-špinila jsem taky asi 4 dny zhruba od 9 dne po té inseminaci,takže snad máš naději.Držím palečky.
Hodně štěstí všem snažilkám 🙂

matlova
12. říj 2006

Bledulko, utekla jsem z jednoho nejmenovaného pražského CARU do Podolí. Také jsem přemýšlela o Apolináři, ale Podolí nakonec zvítězilo. Já jsem obecně v pořádku, tedy zatím to tak vypadá, ale ještě uvidíme po laparoskopii. Problém je u mého manžela, má hraniční hodnoty Spg, tedy přesně řečeno jak kdy. Jednou 1 mil/50% pohyb, 30 % morf. potom zase 20 mil/40% poh., ale poslední výsledky vypadali celkem dobře, takže mám trošku obavy, že i já nejsem zcela v pořádku, no uvidíme po té laparce. 😉

bledulka
12. říj 2006

Moc ti Markétko držím palce-ať ta laparka dopadne dobře a pak vzhůru do snažení.Nějaké vitamínky na spg zkoušíte? Ale hlavně že jsou.My měli zmražené spermie mého manžela a po rozmražení kvalita nic moc a nakonec se jedna šikovná našla 😉 Tak hlavně přeji hodně sil.Vím,jak je to těžký.Držím palce. 😉

matlova
12. říj 2006

Bledulko, zkoušíme všechno možné i nemožné, manžel chodí na urologickou kliniku VFN k jednomu fajn doktorovi. Zjistili mu lehkou formu varikokely (něco jakoby křečová žíla na varleti), je možné ji odstranit, ale nikdo nezaručuje, že se výsledek Spg po odstranění nějak rapidně zlepší.
Jinak přeju hodně štěstíčka a děkuji.. 😉

betty
12. říj 2006

Bledulko, moc moc Vám to přeju. O to víc, že ta cesta ke // nebyla tak snadná. Hodně štěstíčka 😉

nikitazak
2. led 2007

ahoj holky, mate nektera zkusenost s tehot. testem: Combo II Instant-View , ma citlivost 10mIU hCG/ml moči

emjee
16. črc 2007

petula1985 • snž • 16. júl 2007 o 19:03
Ahojky holky, chci se Vás zeptat. Mám dnes třetí den zpoždění MS a včera jsem si zkoušela dělat Mamatest a vyšla mi jen jedna čárka. Příznaky mám jako před MS, ale zatím se nedostavila. Antikoncepci jsem vysadila v březnu 07. Chci se tak zeptat kdy by bylo dobré zkusit si další testík???????
Díky

schimi
16. črc 2007

Doufám, že už jsi zkusila další testík a byl //emjje... Třeba to vyšlo.. Ale může to být cokoliv jiného.. Tyhle testy jsou dost přesné..

lucen
30. zář 2007

ahojky holky nemáte někdo radu jak otěhotnět snažíme jse už 17 měsícu a stále nis ☹ tedka mi doktor předepsal léky at mám častěji ovulaci ale zatím to je bez uspěchů.nejhorší na tom je že kolem mě je každý v tom a já nic.

lucinka18
19. říj 2007

ahojky holky,nevím jak mám začít...Chtěla jsem se Vás zeptat,určitě už máte nějaké ty skušenosti.Brala jsem dva roky antikoncepci,ale teď už asi 5 měsíců ji neberu.Včera jsem dostala menstruaci a měla jsem večer se svým přítelem pohlavní styk,a dnes mi ta menstruace pokračuje.Myslíte,že bych mohla otěhotnět???předem děkuji za odpověď.

krista
19. říj 2007

Lucinka18 otěhotnět by si mohla, ale je tam během menstruace malá pravděpodobnost 😉

lucinka18
19. říj 2007

krista děkuji,že jsi mi,alespoň ty napsala.Víš,já bych chtěla miminko,a chtěla bych co nejdříve otěhotnět,kdy to je nejlepší???

martina.bebe
22. říj 2007

ahoj měla jsem v sobotu dostat ms ale nedostavila se dneska ráno jsem si dělala test a je slaboulince vidět druhá čárka ale je tam mám jít na gynekologii?

musilka
22. říj 2007

martina.bebe počkej ještě tak do středy udělej si jetě dva tři testíky uvidíš jak bude čárka silnější a silnější a ve středu si tam cinkni. Dřív to stejně moc nemá cenu 😅 a moc gratuluju!!!! 😀

martina.bebe
22. říj 2007

tak jsem si udělala ještě druhý test ten byl negativní tak jsem byla na gyndě a doktor mi řekl že to bylo falešně pozitivní že by to ještě nepoznal ani z krve poslední ms jsem měla 22.9.2007 tak si myslým že to není brzy néééé no necháme tomu volný pruběh a uvidíme

musilka
22. říj 2007

martina.bebe uvidíš no. Hlavně se moc neraduj předčasně já jsem toho zdárný příklad 😅

martina.bebe
22. říj 2007

beru duphaston na srovnání cyklu první cyklus v poho dobrala jsem ve středu a v sobotu přišla ms ted jsem taky dobrala ve středu a v sobotu a vlastně do ted nic tak nevím nevím

xmarcelka
22. říj 2007

Ahoj holky..Tak nějak stále čtu na netu články o těhotenství atd..Menstruaci mívám pravidelnou, ale ted mám týden zpoždění.. necítím na sobě nějaké změny..snad jen větší únavu a mamka říká že jsem jiná, citlivá, klidná 🙂 ale špatně mi nijak není. Je možné že jsem nastydlá protože mě trochu bolí na pravé straně v třísle a chodím často na záchod...co si myslíte? 😕

valeriem
22. říj 2007

xmarcelka: no, mohlo by to být i těhu, zkus si test, jestliže máš týden zpoždění 😉

martina.bebe
23. říj 2007

ahoj je tady někdo komu se pozitivní test potvrdil až třeba 5 6 nebo 7tt??

martina.bebe
23. říj 2007

naposled jsem měla ms 22.9.2007 beru duphaston tak podle minulého cyklu jsem to měla dostat v sobotu a ještě nic a testy jsou negativní myslíte že mužu být těhotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru