Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

kobzulka
7. zář 2006

Ahojky, od patku mam pocit, jako bych byla tehotna-bolest v podbrisku, bolesti prsou, spatne po ranu, ale beru leky na anginu a porad si rikam, ze je mozne, ze je to z toho. Dnes uz je mi lip, leky jsem totiz v utery vysadila. Mam strach, ze to zase nebylo "ono", i kdyz porad mi neni uplne o.k., bolesti citim, ale podstatne min. Test mi vysel negativni, ale asi je jeste brzy. Po jake dobe lze zjistit, jestli jsem tehotna? Menses totiz cekam az kolem 22.9. Coz je jeste dlouha doba. ☹

recni1
12. pro 2012

ahoj,chtěla bych se zeptat je možné,že bych mohla být těhotná,poslední menstruaci jsem měla 12.11.2012,jsem často unavená,bolí mě prsa,je mi často špatně,ale těhotenský test mi ukazuje negativně,dá se to už poznat,děkuji za odpověď

tericek19
14. pro 2012

muj bejvalej přitel to na mně poznal protoze jsem mu řikala ze mně berou křece pak jsem sla doktorovi a on mi řekl jste těhotna byla sem 14tidnu těhotenstvi a já taki drzim palce vam at vam to dobře dopadne 🙂

romelie
18. únor 2014

Ahoj tak jak to ric nemam pravidelnouu menstruaci uz tria pul mnesice jsem to nedostala ale nemam priznaky muze byt i bez priznaku na zacatku tehotenstvi

romelie
18. únor 2014

Ahoj tak jak to ric nemam pravidelnouu menstruaci uz tria pul mnesice jsem to nedostala ale nemam priznaky muze byt i bez priznaku na zacatku tehotenstvi

heduskak
18. únor 2014

ahojky holky jsem dnes 34DC, mám 5dní zpoždění. Na testu jsem měla před dvouma dny jen slabýho dušíka, dneska taky. Jinak před týdnem mě bolely prsa spíše mě pálily bradavky a byli citlivé na dotek, ted pocituju trošku zvětšení, mám už týden bělavý výtok, bolest v břiše už pár dní, a BZ mám už 5tý den 37,4 i mín ale pod 37 nejde. Občas se mi mitá hlava a mývám děsný návaly horka a o´to jsem strašnej zimouřivec. A mám strašně v puse už poslední 3dny ani vyčištění zubů nepomáhá. Jen testuju asi moc brzo. A čárku dušíka jsem měla na mamatestu a Gravitestu

etelka77
2. pro 2014

Dobrý večer já jsem měla krvácení 26.10 2014 ote doby nic možná ze sem těhotná test jsem udělala ale ukázalo se ze nejsem jak dlouho mám čekat abych věděla že jsem nebo ne bojím se ze budu sklámana bojím se tak se těším prosím porad tě mi děkuji

lenkaef
2. pro 2014

@etelka77 kdy jsi to měla dostat?

lenkaef
2. pro 2014

@etelka77 ale myslím,že na testování je ještě brzy.🙂

etelka77
2. pro 2014

@lenkaef ahoj měla jsem naposled 26.10.2014 ote doby nic už je prosinec a nevím test mi vyšlo ze nejsem

etelka77
2. pro 2014

@lenkaef listopadu 26 a ote doby nic

lenkaef
2. pro 2014

@etelka77 ještě týden počkej,pak testni.

etelka77
2. pro 2014

@lenkaef promiň já jsem ti napsala špatně datum říjenu měla jsem naposled a udělala test a vyšlo ze nejsem tak ktomu už nerozumím

pajuska20
17. říj 2016

Dobrej holky nebo li dami chci se zeptat jak jste zjistili že jste těhotné já už tyden nebo li skoro dva mam pocit že jsem těhotna mam bolesti pod břišku a bolej mě prsa a je to hrozna bolest děkuji za radu Pavla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru