Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

kobzulka
7. zář 2006

Ahojky, od patku mam pocit, jako bych byla tehotna-bolest v podbrisku, bolesti prsou, spatne po ranu, ale beru leky na anginu a porad si rikam, ze je mozne, ze je to z toho. Dnes uz je mi lip, leky jsem totiz v utery vysadila. Mam strach, ze to zase nebylo "ono", i kdyz porad mi neni uplne o.k., bolesti citim, ale podstatne min. Test mi vysel negativni, ale asi je jeste brzy. Po jake dobe lze zjistit, jestli jsem tehotna? Menses totiz cekam az kolem 22.9. Coz je jeste dlouha doba. ☹

vilca
15. zář 2006

Jestli je všechno v pořádku, tak se příště objeví a bude sytější. Jestli jsi ji tam ovšem neviděla jen proto, že jsi ji tam moc chtěla vidět - psychika dělá hodně... Ale jestli tam fakt je a nestane se něco vyjímečného, tak tam za několik dní bude určitě. Držím palce 😉

slevik
15. zář 2006

Je vidět na dosah ruky a celkem zřetelně 😉 Asi ji vyfotím a dám sem a poptám se...🙂

vladys
15. zář 2006

No já jsem měla ty čárky tak jako ty. V testu je napsané, že se ta druhá objeví od 3 minut do 10. Po 3 minutách se začala objevovat a do 10 minut byla tak jako ta tvoje. Když jsem si dělala test minule tak se neobjevila ta druhá čárka vůbec, ani slabě a ani po 10 minutách, takže si myslím, že se něco děje - teď jsem na tom jako ty. Dneska jsem byla na krev - viz píšu o tom výše. Ale taky mně zajímají odpovědi, které dostaneš. V.

marguerite
20. zář 2006

Holky nemáte některá zkušenost, že by vás začlo píchat v prsou-skoro až bolestivě řekla bych? Do MS daleko, tak nevím? Je to možné? Díky

luca83
20. zář 2006

Ja s tim zkusenost mam, me pichalo v prsou, bolely me, ale ne bradavky spis okoli bradavek-mela jsem pocit, jakoby me bolely svaly nebo tak neco, bolelo to spis na dotek, ale obcas jsem to citila i treba jen pri chuzi. Myslela jsem, ze jsem uz tehotna, MS jsem cekala vcera a zatim nic. Byla jsem uz i u Dr., ale zatim nic nevidel. Takze ti bohuzel nemuzu potvrdit jestli se to tyka primo tehotenstvi nebo to muze byt zpusobeno i necim jinym. 😒

marguerite
20. zář 2006

Tak dej vědět co Ti pak zase řekne DR. :-P a doufám, že Ti to vyjde

slevik
20. zář 2006

Luca83 - taky mě bolej prsa, jaks popisovala...jako bych je měla namožený 😀 a jsem těhu 😉

marguerite
20. zář 2006

Fakt? to je přesně ono...namožený..modřina - tak uvidíme 😝

slevik
20. zář 2006

Ale mě to začalo až asi týden před MS

z.lucie
20. zář 2006

já mám prsa takový nateklý, ale to je i přem MS, takže nevím ☹

luca83
20. zář 2006

Fakt?? No to by bylo uzasny!? Ja bych se radosti zblanila, kdybych byla tehu... 😀 Fakt me boli jakobych hodne cvicila a bolely me spis svaly nez bradavky. Ale nocni mura MS me porad strasi! ☹

marguerite
21. zář 2006

Luco83 - tak dej hned vědět... taky mám pocit že jsem hooodně cvičila.. a bradavky nic... 🙂 Tak snad nám to vyjde.

luca83
21. zář 2006

Asi te zklamu, ale mam uz od rana krece, takze citim, ze MS kazdou minutu prijde. 😢

marguerite
21. zář 2006

Škoda... ale příííště..příííště to vyjde. L

babyna
21. zář 2006

luco, ja mam takhle krece uz skoro tyden a ms porad nikde, dneska jsem byla na gynde na vyvolavacce tak uvidime. rozhodne neztracej hlavu.

luca83
21. zář 2006

Na vyvolavacce? Dali ti injekci? A tehotna nejsi? Ja si delam nadeje, ze kdyz MS neprijde, tak ze je to tehu.. Takze ani tohle neni jistota? 😕 Tak to me podrz, ja uz se v tom nevyznam! ☹ Krece jsem dnes mela uz trikrat, vzdycky mam pocit, ze kazdou minutu to musim dostat, uz jsem to i obrecela, ale MS zatim nemam... 😅

babyna
21. zář 2006

jak uz tady psali tehulky maji jakoby ms bolesti i ze zacatku tehu 🙂

u doktora jsem byla dnes, bud jsem ve velmi ranem stadiu tehu - videl nejakou tecku 🙂 a nebo nevi, rikal ze mi to nemuzr vyvratit ani potvrdit, tak ted budu cekat jestli injekce zabere.

marguerite
21. zář 2006

Hele a ta vyvolávačka neuškodí miminku?pokud tam tedy je?

luca83
21. zář 2006

Presne tohle by me taky zajimalo... Pokud tam mimi neni, tak MS prijde, ale pokud jsi tehu, tak to nema zadny vliv? A test sis nedelala? Ja mam bolesti jako bych MS mela dostat uz dva tydny, ale dnes to bylo dost intenzivni. Pri MS mivam opravdu silne krece a dnes to bylo uz skoro stejne jako jiny mesic, i kdyz dnes se to zatim obeslo bez prasku proti bolesti, nechci si nic brat. Tak uvidime. Pritel mi koupil test, ale mam strach si ho udelat... Takhle muzu aspon doufat. Uz jsem si test delala v pondeli a nic, ale mozna bylo jeste brzy. Holky, ja bych nam to vsem tak moc prala, aby ty priznaky meli jen jednu pricinu = miminko v brisku! 😵

protea
21. zář 2006

Ahoj holčiny.
Přeji Vám aby to byla miminka.
Být vámi, tak si udělám testíky.
Kdy jste to měly dostat, myslím tím MS?
Jestli už jste to měly dostat a nic, tak si ten testík udělejte🙂

luca83
21. zář 2006

Ja jsem to mela mit bud vcera nebo pred dvema dny-jak ktery mesic. Ale uz jsem mela na taol. papiru kapku krve-spis takovy naznak, takze to asi prijde. 😢

protea
21. zář 2006

Hele Lůco, ty si nakonec tu MS vyvoláš i sama tím jak se stresuješ.
Já vím, že se mi to dobře říká když už jsem těhu.
Ale tím to nekončí, nikdy nemáš jistotu budu se bát asi celé těhotenství.
Udělej test, uvidíš takhle se z toho zblázníš věř mi

luca83
21. zář 2006

Ja vim. Je to hrozna nejistota. Testiky uz mam dva doma, tak uvidime. Hrozne rada bych vedela, na cem jsem. A muzu se zeptat, jak jsi to poznala ty, ze jsi tehulka?

protea
21. zář 2006

Nevím ani, prostě jsem to poznala.
Bála jsem se,že to nepoznám když jsem poprvé těhotná a poznala🙂
Vím jen, že jsem snad hned týden po oplodnění byla strašně unavená, prospala bych mládí.
A břicho se mi nafouklo tak divně

luca83
21. zář 2006

Ja bych rekla, ze pokud jsem opravdu tehu, tak jsem to taky poznala-jenze me bylo divne hned asi tri po tom, co jsem si myslela, ze jsem otehotnela, proste uz ten vecer bylo neco jine. Ale prave proto asi vaham, pripadne mi to az moc jasne. Uz me i bolely prsa, jakobych je mela namozene. No,uvidime. A ty sis delala test nebo jsi sla rovnou k Dr.? V kolikatem jsi byla tydnu, kdyz jsi to zjistila?

protea
21. zář 2006

Já si dělala testík ještě před vynecháním MS-citlivější test.
A pak asi za dva dny zase asi tři testy, abych to pojistila 😀
Pak jsem se teprve objednala k doktorovi.
Myslíš, v kolikátém týdnu jsem si dělala test?Nebo v kolikátém jsem byla když jsem to tušila?

protea
21. zář 2006

Test jsem si dělala asi ve čtvrtém týdnu- podle prvního dne poslední menstruace tj.asi dva týdny po početí.
A tušila jsem to asi týden po početí.
Jinak těhotenství se počítá od prvního dne posl.menstruace.Přijde mi to divné, ale je to tak.
A na ultrazvuk jsem šla myslím v pátém týdnu těhotenství a to už tam byla fazolka vidět, ale musel mi gynekolog udělat poševní ultrazvuk, tím normálním by tam nebylo nic vidět prý.

luca83
21. zář 2006

Ty se mas, taky uz bych chtela mit jasno a poprve v zivote videt //. Uvidime, necham tomu volny prubeh. I kdyz si delam nadeje, ze je to opravdu tehu, protoze MS mivam presne na den. Kez by... 😅 Muzu se zeptat, po jak dlouhe dobe se vam zadarilo? 😕

protea
21. zář 2006

No řekla bych v podstatě hned první měsíc.
Protože jsem vysadila dva měsíce před svatbou-ale jak to chodí při tom shonu tak jsme na sebe neměli kvůli přípravám na svatbu vůbec čas.
Takže hned první měsíc po svatbě.
No v podstatě jsem podle gynekologa těhotná od 29/06/2006(což je první den posl.MS), což je pátý den po naší svatbě.
Ale počali jsme myslím až tak kolem 15/07/2006.
Udělej si ten testík, je to fakt lepší věř mi.

luca83
21. zář 2006

Tak testik jsem si udelala, ale nic... Tak bud je brzy nebo si delam nadeje marne... Uvidime. Jsem ted nemocna, beru antibiotika na anginu,tak to muze byt i z toho. Kazdopadne bych to chtela zjistit co nejdriv, prodlouzila bych si neschopenku a vylezela to poradne, aby se mi to nevratilo. Dalsi antibiotika uz bych urcite nedostala. Tyhle jsou nastesti setrne, takze gynekolog mi rikal, ze jsou povolene i v tehotenstvi. Aspon z tohoto nemusim mit strach.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru