Po jaké době od oplodnění jste se začaly cítit jinak?

ia.
11. led 2008

ahoj holky,
minulou sobotu jsem měla ovulaci. Poctivě jsme se s manžou tulili, pátek, sobota, neděle. Dnes je to necelý týden, už několik dní mě hrozně bolí prsa (večer víc než přes den) a ode dneška mě píchá vpravo v podbřišku. Mám zvýšený tep, cítím jak mi buší srdce, včera jsem měla 90 tepů za minutu, manža jen 65. Na test je ještě hodně brzo, nejméně týden, pže dnes jsem teprve 20DC a 7DPO, ale zajímá mě, kdy vy jste poprvé cítili, že je něco "jinak"? Opravdu až když měla přijít MS nebo už dříve?

fido
11. led 2008

Ahoj ia., já se cítím jinak už týden od tuleníčka, popsala jsem to v "Začínající těhotenství", ale dnes se mi k tomu přidala ještě bolest rukou od ramen dolů a je mi horko v obličeji, takže na mě spíš leze nějaká viroza ☹

noangel
11. led 2008

fido nebud smutna ja si myslela ze mam chripku, kterou jsme poctive lecila no a chripka se v breznu narodi 🙂

petyna
11. led 2008

Ja se citila porad stejne, bez testu bych nepoznala, ze jsem tehotna. A to jsem se skoumala fakt dost, protože jsem moc moc chtela. To mě přesvědčilo o tom, že jsme každá jiná a vůbec na sebe nemůžeš vztahovat všechno co se kde píše nebo co říkají kamarádky. Ale držím palce, ať je to tak jak si přeješ 😀

kristi
11. led 2008

asi po 5-6 tydnech, to ze jsem tehotna jsem vedela az 7 tyden 😉

maruska39
11. led 2008

No až po pozitivním těhu testu 😔

mahulena
11. led 2008

ia-mela jsem to stejne jako ty-5-7 dni po miliskovani jsem vedela, ze jsem v tom - zaludek, prsa, byla jsem totalne nerudna..., testovala jsem ale az 32DC uz najisto
hodne stesti🙂

paolin
11. led 2008

u prvniho tehu tak tyden pred menzes. bylo mi proste jinak, citila jsem se nachlazena, zadychana a jednou se mi udelalo uplne strasne spatne. prsa zacly rust az pozdeji. u druho tehu jsem to vedela snad hned 😉 😀

mallorry
11. led 2008

ahojte, ja to teda nepoznala vubec a necitim to snad ani ted🙂)) ale mela jsem mozna takove tuseni, ale kdo by nemel, kdyz se zpozdi menstruace 😀

neni mi ani spatne, ani me neboli prsa, nechodim casto mocit, proste nic🙂 je to pripad od pripadu...ale u druheho tehotenstvi se to pozna rychle, zena to nejak "vyciti"🙂)) pry🙂

pitruskaskarolinkou
11. led 2008

AHOJ, tak já to věděla na jisto už před testem, takže odhaduji asi tak 2 týdny od dne, kdy došlo ke zplození 😉
Projevovalo se to u mě pnutím v prsou,nalitá byla jako před MS a připadala jsem si děsně oplácaně, jako by mi špeky přetíkaly přes okraj kalhot, ale nebylo tak doopravdy tak 😀 prostě jsem to tušila, že je to TAM 😀

krista
11. led 2008

Ahojky, já jsem se cítila jinak taky brzo po oplodnění, pořád mi bylo mdlo a bolel mě podbřišek, ale nevěděla jsem, že jsem těhotná, ani jsem si to s tím nespojovala, pak asi ve 4tt už mi začly nevolnosti a to už jsem měla i pozitivní testík 🙂

luucia
11. led 2008

Ahojky, tak kdyby nebyly těhotenský testy, tak to, že jsem těhu bych poznala asi až když by mi začlo růst břicho a možná ani tak neee 😀 Já neměla žádný příznaky těhu, nebylo mi zle, nic mě nebolelo, prostě pohoda 🙂

werminka
12. led 2008

Já jsem to cítila až tak týden po vynechání menstruace. Tedy asi 3 týdny po oplodnění - to mi začalo být brutálně špatně 🙂 a trvalo to až do 16tt 🙂

minea
12. led 2008

Asi tři týdny po otěhotnění. Strašně jsem se zadýchávala a nemohla jsem fyzicky pracovat. Zrovna bylo potřeba připravit zahradu na jaro, ale stálo mě to strašně sil - tahala jsem pytel s mulčovací kůrou, ryla jsem záhon, ale musela jsem toho nechat, nešlo to. Měla jsem tlaky v břiše, ale přičítala jsem to tomu, že mám každou chvíli dostat menses 😅 .

laaala
12. led 2008

Mně nic není ani nebylo, jen mi začaly vadit vánoční františky, ale to jsem měla asi 3 dny opožděnou MS. Teď mě občas píchá v břiše a snad je to normální, když se tam ubydluje človíček :o) Strašně se mi změnily priority, dřív to byla jen práce, práce atd. a teď je to hlavně náš maličkej človíček.... jsem strašně šťastná 🙂 to je největší změna 🙂

koada
29. říj 2013

Já asi 3 týden po oplodnění, ale bylo to těsně před svatbou tak jsem to přikládala tomu.... ale byla jsem v tom, jak píšeš prsa, břicho, mě ještě začaly hodně vadit pachy a furt jsem lítala na wc 🙂. Tak držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru