Po milování hnědorůžový výtok, jsem těhotná?

zanetazanetazaneta
28. zář 2013

ahoj potrebovala bych poradit po dnesni milovani smanzele jsem zistila ze mam hnedoruzovy vytok ms to nebyla tu jsem mela 18.9 -22.9 2013 ale 17.7.2013 jsem mel sex tak me napada jesly je to mozne byt tehotna protoze jinak nevim co byto mohlo byt? dekuji za radu

lucyvivien
29. zář 2013

@zanetazanetazaneta mohla se ti jenom podráždit sliznice 😉

evulinkab
29. zář 2013

@zanetazanetazaneta Myslím, že o tehotenství se nejedná, spíše zazlobil děl. čípek.Nevím, jestli máš cytologii v poradku, ale mne se po sexu taky tohle začalo stávat a tak jsem šla na gyndu a cytologie nebyla v poradku.
Nicmene stát se to muže občas i normálne, praskne nějaká cevka treba, popř. sliznice muže být nejaká narušená uvnitř.

zanetazanetazaneta
autor
29. zář 2013

nevim co je to citologije ale asi pujdu na gindu pro muj klid ja jsem se strasne vylekala 🙂 to se mi stalo poprve

zanetazanetazaneta
autor
29. zář 2013

as nemam ten hnedoruzovy vytok jen hnedej nezapacha

suzamen
29. zář 2013

@zanetazanetazaneta To může být i špinění v době ovulace, taky jsem to tak občas měla...pro klid bych klidně i zašla na gyndu na vyšetření a třeba i tam dr. potvrdí ovulační špinění 🙂

kikimaruska
29. zář 2013

Souhlasím s názory výše. Toto sem měla pravidelně po milování a byl to citlivý děložní čípek. Měla sem s ním střídavě problémy dlouhodobě a pak vyšla špatně cytologie a šla sem na konizaci čípku. Poté už bez problémů 😉 .

luciasekl
29. zář 2013

já to občas taky mívám..před snažením o mimčo,jsem po sexu občas krvácela a doktor mi řekl že mám podrážděný čípek..potom co jsme to trochu upravili (být na sex tělesně připravená) se to už tak často nestávalo..a teď se snažíme už druhý měsíc o mimčo a teď jsem měla taky růžový výtok..Podle mě je to kvůli tomu čípku,asi jde o polohu u sexu a jeho tvrdost...ale jak píšou holky,zajdi si na gyndu, aby si měla klid

zanetazanetazaneta
autor
30. zář 2013

dekuji vam holky za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru