Po styku jsem se vyčůrala. Jaká je šance, že jsem těhu?

hania2401
9. únor 2014

Holky prosim vas kdyz jsem dva dny po menses a byl sex chlap seudelal ale me vse nateklo do pochvy sla jsem hned curat a vse vycurala jaka je sance ze budu v jinem stavu?

nonnni
9. únor 2014

Jak muzes vycurat sperma z pochvy? Jde prece o dve naprosto rozdilne casti zenskeho tela. Mocova trubice a pochva. Kazdopadne zalezi na tom, kdy ovulujes. Takze ano, teoreticky lze otehotnet dva dny po menstruaci. Zda jsi tehotna ty nezjisti jinak, nez poseckanim na dalsi menstruaci.

kacenka1979
9. únor 2014

no ....tot otázka co šlo ven a ne na to fakt nekoukej ....stáčí kapička a ničim to nevypláchneš...já tak otěhotněla a ŠLO VŠE VEN.....ale asi ne 🙂....záleží kdy máš ovulaci....já otěhotněla 4 dny po...holt ted počkej a za cca 14 dnů test....nebo pro jistotu zítra k doktorce na injekci ale ani ta ti nic nezaručí....já si mimčo nechala takže jsem to neřešila

pajamo
9. únor 2014

Pokud jsi mela.sex a neuzila jsi antikoncepci, tak muzes byt tehotna. Ale to uz bys s dvema detmi mohla vedet.

uztotakbude
9. únor 2014

Nechápu. Máš děti a mluvíš o vyčůrání spermatu? A jinak ano, můžeš být těhotná. Stačí kapka a jsi taťka, pak to velmi rychle ťapká. Neznáš?

ninive211
9. únor 2014

Pokud neznáme tvůj obvyklý cyklus, tak těžko radit. No dva dny po menses sice není velká pravděpodobnost otěhotnění, ale pokud máš kratší cyklus anebo dříve ovulaci, tak klidně ano, můžeš otěhotnět. Spousta holek otěhotněla ze sexu těsně po MS, Nějaká ta mrška klidně může těch pár dní přežít. Pokud jsi měla nechráněný styk, tak "riziko" otěhotnění tam je vždycky. Ale to snad jako matka 2 dětí bys už měla vědět, ne? 🙂

No tu drobnost o "vyčůrání spermatu" raději nekomentuji, to nemůže být myšleno vážně...

haaaluska
10. únor 2014

než napisat taku vetu tak si zahryznem do jazyka pane bože.to co uz je toto?????????na niektorych otazkach si radsej ja hryznem do jazyka lebo odpoved by bola stiplava 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru