Po vyvolávačce špinění, trocha krvácení a už nic

noisy
13. čer 2014

Ahoj,chtěla bych se zeptat, 9,5 jsem měla dostat MS nedostala, volala sem na gyndu co stím a ona az příjdu za 14 dní... objednala mě na 29,5 a dala mi vyvolávačku a že to mám do 10dnu dostat... a ted to... zacla jsem malinko hodně malinko špinit ve čtvrtek 5,6 a v pátek jsem trochu krvácela a sobota nic až pak večer kapka krve a už se nic neobjevilo... stalo se to někomu ? Nemužu být třeba těhotná ? nebo je to u vyvalávačky normální ? nikdy jsem jí neměla tak nevím

vanule
13. čer 2014

@noisy po vyvolávačce mi došla vždy regulérní MS. Doktor vždy vzal i krev na zjištění HCG ať je 100% jistota

veruska007
13. čer 2014

Já někdy mívala jen dvoudenní MS.

milada2
13. čer 2014

Test sis nedelala? Samozrejme, ze muzes byt tehotna 😉
@noisy

hollybelly
13. čer 2014

mě doktor u vyvolávačky řekl, že mám tak nízkou sliznici, že i kdybych jenom trošku zašpinila či ze mě vyšla jen jedna jediná kapička, tak to mám brát jako ms. takže ano, tohle mohla být tvá ms po vyvolávačce a zároveň i můžeš být těhu, což by ale před vyvolávací injekcí měla dr. vždy zkontrolovat, jestli má smysl tu injekci vůbec dávat....

noisy
autor
14. čer 2014

Test jsem si delala předtím než jsem šla k doktorce.. dělala jsem si dva a oba negativní. Mě taky říkala že mam něco se sliznicí,ale nevím co přesně.. tak třeba je to tím.

nonnni
14. čer 2014

@noisy tak vyvolavacka by ti v tehotenstvi neuskodila, prave naopak...ale ted uz by ti mel test neco ukazat (v pripade tehotenstvi) , zopakovala bych ho.

Ale pokud rikal, ze mas sliznici nizkou, tak nema moc co odchazet a tve spisneni mohla byt reguleri MS...

noisy
autor
16. čer 2014

Dobře děkuji. A nemáte někdo zkušenost s antikoncepšíma injekcema ? kolik stojí , učinnost, apd..

msmr92
22. čer 2014

@noisy antikoncepční injekce..pročetla jsem řadu diskuzí...jsou s tim jen vážné problémy :( časté vynechání MS i po dobu několika let. můžeš třeba dostat i alergii ktere se nezbavíš minimalě 3 měsíce...protože proste to serum v sobě máš. Jako já asi zkusim zustat na HA. mam 2 týdny tu yosefiinne a zatim snad dobrý. vubec necitim azdny změny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru