Pobolívá podbřišek i další dny po ovulaci?

petramarie
8. čer 2012

Ahoj holky, chtěla bych se pozeptati... Mám pravidelnou ms, žádné gyn. problémy a ovu poznám podle pobolívávání bříška a podle výpočtu plodných a nepolodných dní ta ovu i sedí. Pohlavní styk byl den po ovu - ráno i večer a od té doby mě denně to bříško pobolívá jako při ovu. (už je to 5.den.) Může to něco znamenat? - byl to náš 1. pokus o mimi. Díky moc na příspěvek

radus2011
9. čer 2012

Ahojky, mě bolelo břicho už pár dní před OVU a pak ještě týden po OVU. Pak asi za další týden mě začali bolet prsa a od té doby znovu i břicho a teď jsem v 6 tt 🙂 Takže bolest může něco znamenat, ale jinak než testem to nezjistíš...

brisalek
9. čer 2012

Mám MS tak 8 dnu (i kdyz takové 4je to jen slabe špinění). Mě teda bolí břicho tak 2-4 dny před ovulací pak stejně po , pak začnu být oteklá a tak 5 dnu pred menstruací už cítím něco v podbřišku☹. Takže těch pohodových dnů je fakt málo☹, takhle to mám od porodu. Před těhu jsem o ovulaci vůbec nevěděla a břicho mě bolelo první dva dny MS, která byla tak 6 dnů.
Tvé pobolívání může těhu znamenat stejně jako to může být jen tvé přání nebo výsledek toho, že se sleduješ🙂. Přeju ať se zadaří a určitě za pár dbů budeš vědět víc🙂.

kikimaruska
9. čer 2012

S HA mě břicho nebolelo vůbec, nikdy sem ani nevěděla, kdy mám OVU. MS mívám bolestivou a to i po porodu. V zimě sem opět vysadila po 3,5 letech HA a břicho mě bolí týden před ovulací, při ní i týden potom a pak různě nárazově. Že sem těhotná bych si strašně přála, ale spoléhat se na to nejde, už 3x sem se těšila a nic ...ty bolesti jsou stále se opakující každý měsíc ...a dle dr.jsem v pořádku, prostě to tělo to nyní mnohem víc vnímá a já také, když se sleduji. Takže tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru