Podařilo se nám počít miminko? Pobolívají mě prsa

terkuuu
20. zář 2013

Chtěla bych znát váš názor na mou otázku 🙂 V neděli ( minulý týden ) jsme se rozhodli s přítelem, že počnem miminko, tak jsme to teda udělali a ve středu na to jsme to pro jistotu chtěli ještě potvrdit 🙂 Je pravděpodobné, že se nám to podařilo??? Od včerejška mě pobolívají prsa, tak to tak trošku si troufám přiřadit k příznakům :D Jsem ráda za každou odpověď nebo názor, děkuju moooooc 😉

chris_n
20. zář 2013

u toho je strašně moc proměnných. Jestli byl správný čas, jestli si měla ovulaci, jestli se podařilo. No, to se prostě nedá určit. Povést se to mohlo, a nemuselo. Vydrž do MS a uvidíš.

kristinasaxi
20. zář 2013

Ahoj, a měla si to spočítané? Myslím plodné dny? Mě třeba bolelo i podbříško a byla sem najednou hrozně unavená...

rory_g
20. zář 2013

to je dotaz...po týdnu od sexu chceš znát výsledek?? 😀 Počkej, až Ti vynechá MS a udělej si test... 😝

betelgeuzz
20. zář 2013

Večer vytáhnu věšteckou kouli a pak ti řeknu 😝

saminomimino
20. zář 2013

čáry máry abraka dabra,simsala bim...........Nepovedlo 😀 a nebo zkus 14 dní počkat zda ti příjde MS 😀

evulinkab
20. zář 2013

Tady na modrém koniku jsme všechny maminky obdařené 6.tým smyslem-proto ti jiste odpovíme.Za sebe říkám ANO 😀 😀 😉

maudn
20. zář 2013

připomíná mi to moje první snažení před 3 roky🙂, myslela jsem, že jsem v tom po prvním .... no a malej se počnul až za víc jak rok🙂, dej tomu čas, někdy se zadaří hned, někdy to trvá, asi za dva týdny po ovulaci si můžeš udělat test, jestli nevíš kdy byla ovulace tak v den očekávané ms případně po

janista83
20. zář 2013

My se začali snažit o miminko v březnu 2013 a to jsem si byla jistá, že jsme hned počali, měla jsem všechny příznaky...ale prdlajs, otěhotněla jsem až měsíc na to a přísahám bohu, že mi nebylo vůbec nic,žádné pnutí v prsou,žádná nevolnost.Nyní jsem v šestém měsíci, čekáme chlapečka!Přeji hodně štěstí a držím palečky!!

vera_vila
20. zář 2013

Příznaky těhu se objevují až později (a to i pnutí prsou), možná si to jen strašně moc přeješ a namlouváš si i něco, co není... Já to měla taky tak, moc jsem chtěla, MS nepřišla, příznaky všechny možné,ale test negativní... šla jsem k dr., těhu nepotvrzeno a píchla vyvolávačku... Jen se mi zbláznili hormony...
takže podařit se vám mohlo, ale taky nemuselo - dříve, než v den MS nebo dokonce i týden po ní se to nedozvíš... bohužel... a neřekne Ti to nikdo...
Kdybys hned nepsala dotaz a zkusila si tu pohledat podobná témata, tak se to tam dozvíš...

bocjanka
20. zář 2013

Bolí mě vaječníky, může to být rakovina? Poslední dobou samé přihlouplé otázky.

murynka
20. zář 2013

😀 😀

bureska
20. zář 2013

Počkej si, jestli dojde MS a udělej si pak test 😉 takhle to fakt nejde říct jestli jsi nebo nejsi těhotná. Já jsem měla těhotenský příznaky každej měsíc, celkem rok a čtvrt. A když jsem pak fakt otěhotněla, vůbec žádnej příznak jsem nezpozorovala

alenka_p
21. zář 2013

Je to 50 na 50: Buď jsi těhotná, nebo ne, co chceš slyšet....? Pravděpodobnosti početí v jednom cyklu (teď přesně nevím to číslo) je někde kolem 20 % u zdravého páru a pohlavního styku v době ovulace

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru