Podivné krvácení - může být příznakem těhotenství?

atkah
10. únor 2013

Posledni tri dny velmi slabe krvacim, ale jen rano kdyz jdu na zachod hned jak se probudim a pak vubec nic. Tohle se mi jeste nikdy nestalo tak sem zacala hledat na internetu a navedlo me to hned na stranky pro tehotne, ze to muze byt jeden z prvnich priznaku tehotenstvi. Beru antikonceoci ale asi tyden jsem mela strevni potize tak je mozne ze nefungovala tak jak by mela. Na tehu test nebo k doktorovi je jeste brzo, tak by me zajimalo jestli se to prihodilo nektere z vas? Dekujuuu

sarkad2856
10. únor 2013

Bohužel nebo bohudík se mi to nestalo,ale mohlo by to mít třeba spojitost se střevními potížemi.Zkusila bych zavolat doktorce. 😉

anakolut
12. únor 2013

No já právě při těhotenství taky začala krvácet mimo termín.

jetynka
12. únor 2013

Těhotná můžeš být i nemusíš, to krvácení může být jako důsledek rozhozeného organismu, ale pokud si snědla tabletku a do dvou hodin to šlo ven, tak antikoncepce selhat mohla a ty můžeš být těhotná. zavolala bych lékaři co dál.

xhanka78
20. únor 2013

zdravim chtela jsem se vas zeptat 30.1 prisla ms dr mi nasadil utragestan 10.2 vecer jsem mela takovy pichni v podbrisku az jsem se nemohla ani hnout pak to trochu ustoupilo ale boleni mam porad -ne v kuse- pak zas prisla ms ale jen na tri dny. test jsem delala a byl negativni ale citim se jako tehu .mam uz dva porody za sebou a chteli by jsme jeste mimi uz dva roky se nam to nedari pred dvemi roky zamlkly potrat. prosim o radu k dr chodim casto nepravidelna ms a uz mi to je trapne diky moc ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru