Pohlavní styk během menstruace, můžu být těhotná?

martyga
8. lis 2012

Ahoj holky, tak já měla PS 4 den menstruace, ale při slabí. Menstruace odezněla a já za 3 dny začala mít bolesti v podbříšku a začala jsem špinit asi 2 dny. V podbříšku mě bolelo asi týden, pak zase na 4 dny klid. Teď už mě zase bolí, bolí mě záda, trochu bolí prsa, ale jak jsem to počítala, tak to mam za týden dostat, nikdy mě nebolela tak dopředu. Už jsem si dělala asi 4 testy a nic. Už je to 18 dní a čárka by eventualně měla být vidět ně? ale asi tak 4 dny mi je ráno po kávičce trochu blbě, ale jen na chvíli. Nevim, jsem z toho jelen, ale mimi asi nebude, ale pořád bych spala.

anetadr
8. lis 2012

Pochopitelně těhotná být můžeš, i když ta pravděpodobnost je dle mého názoru opravdu zanedbatelná. Ovulace (která je nutná k otěhotnění) je většinou uprostřed cyklu - takže při MS je sex téměř "bezpečný" - pochopitelně ale můžeš mít rozházený cyklus a ovulaci můžeš mít i při MS - to bys ale pak už asi měla pozitivní test - když píšeš, že už je to 18 dní. Pozitivní testy bývají cca 11-14 dní po ovulaci. Osobně ale tuhle situaci znám - praskl nám kondom (věděla jsem, že naprosto mimo ovulaci) i tak jsem ale pořád na sobě viděla nejrůznější příznaky těhotenství - nevolnosti, křeče v podbřišku, únavu apod. Jak se ale dostavila MS, vše najednou odeznělo. Jde o psychiku, která si s námi trochu hraje a záměrně zveličuje těhotenské příznaky. Normálně bys nad tím asi ani nepřemýšlela, ale teď ti to pořád vrtá hlavou a možná si příznaky bereš vážněji, než ve skutečnosti jsou (opravdu psáno dle vlastní zkušenosti). Pochopitelně to u tebe může být úplně jinak, ale tohle mi přijde jako pravděpodobný scénář. Přeji, aby to dopadlo tak, jak si přeješ🙂

horakovatereza
8. lis 2012

Určitě (já jsem důkazem🙂))

andulka86
15. pro 2012

hodně plodným ženám se to stane, ale ta pravděpodobnost je samozřejmě menší než uprostřed cyklu. Moje hodně blízká příbuzná otěhotněla dvakrát při MS

pehavcek
15. pro 2012

aj ja som chodiacim dokazom, ze sa to moze podarit cez MS 🙂

zdenca6
15. pro 2012

pravdě podobnost tam je taky, měla jsem problem otehotnět a doktor mi řekl že by se to mohlo povict i přes menzes, přičilo se mi to ale mam kamaradku a ta ma takle malou Klarku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru