Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

brunetkavalery
autor
4. únor 2016

Jinak ja jsem 22DC, asi 5-6DOP, uz mam koupeny test, je to brzy ja vim,ale chtela uz bych si to udelat. Kdy myslite, ze je vhodne nejdriv testovat(pred MS)...? Predem dekuji za odpovedi🙂

marla86
4. únor 2016

Ahoj, já jsem asi 6 - 7 DPO. A testovt budu příští pátek, protože večer jdeme na ples :D No je to těžké na to nemyslet. U nás v práci ted chcípl pes a já mám spoustu času se pozorovat 😖 což se snažím si zakazovat, ale moc to nejde 🙂
Tak to budeme testovat + - spolu? ;)

brunetkavalery
autor
4. únor 2016

Ahoj Marlo, ok, budem testovat spolu. Myslim ze zitra je brzy? Asi to nevydrzim....me prave prace pomaha,ze se neco deje🙂

marla86
4. únor 2016

@brunetkavalery Zítra je moc brzy!! Musíme počkat ještě tak týden ;)

kija
4. únor 2016

@brunetkavalery Před MS nemá cenu testovat, to je jen zbytečný zklamání navíc, ať už z bíla a nebo z falešných duchů. Já zatím na // nečekám, ale těším se, až zase budu 🙂

brunetkavalery
autor
4. únor 2016

Holky,tak ja to jeste tec par dni vydrzim, skoda penez...

ssaarkas
4. únor 2016

Ahoj, mohu se přidat 🙂, momentálně 8-9 DPO, chtěla jsem testovat až v den MS (v úterý), ale jelikož jdeme v sobotu na ples, zkusím raději dřív. Vím, že to mohou být všechno vsugerované příznaky, ale cítim se dost podobně jako při posledním těhu, které bohužel nedopadlo. Není to tak dlouho, takže je mám všechny v živé paměti. A nebo si těhu tak moc přeju, že z toho blázním 😀

marla86
4. únor 2016

@ssaarkas nojoo, plesová sezona :D ahoj, taky mám v plánu testnout před plesem, ale až příští pátek 🙂

ssaarkas
4. únor 2016

Ale já to snad asi vydržím 😀. Bojím se zklamání a když by to čistě náhodou vyšlo, bude to na dlouhou dobu poslední možnost si dát pár sklenek dobrého vína 😀

gabulkam
4. únor 2016

Ahojky, můžu se také přidat? Snažíme se také první měsíc, ale vůbec vám nepovím jaký sem den nebo v jaké části cyklu, jelikož tento první měsíc, teprve řeším, jestli vůbec přijde MS a kdy. Předtím než jsem nasadila antikoncepci, tak sem měla nepravidelné MS, takže nevím jestli se to za ty roky s antikoncepcí mohlo srovna nebo ne.. Kdybych měla pravidelný cyklus 28 dní, měla by MS dorazit dnes, ale zatím nic, tak uvidíme. Jinak už dva měsíce zobu kyselinu listovou - to neuškodí 🙂 Zároveň, abych pořád nemyslela jen na // tak se budu snažit taky hubnout jelikož patřím mezi baculky... tak jsem holky zvědavá jak dlouho se tady kdo ohřeje 😀

marei
4. únor 2016

ahoj dámy, my se snažíme od prosince,zatím nic 😒 jsem v rozpacích,jelikož jsme měly styk 2dny před mou menstruaci,ale již 2.měsíc se cítím v podbřišku nafoukla ale testy negativní 😒 a to jsem v životě antikoncepci nebrala tak nevím proč to tak trvá 😔

maslicko
4. únor 2016

Ahoj holky, ráda bych se k vám čekatelkám přidala 🙂 s manželem se snažíme od června 2015, půl roku jsem neměla skoro vůbec MS :( teď už je to snad v pohodě a to hodně díky bylinkám. Ovulka by měla dorazit o víkendu, tak uvidíme jestli se tento měsíc zadaří 🙂

maslicko
4. únor 2016

jinak máte nejaké tipy na podporu ovulace??

marla86
4. únor 2016

@maslicko za me kontryhel, je to fakt zazracna bylinka, ale asi pusobi jak na koho...

maslicko
4. únor 2016

@marla86 já beru bylinkové kapky, ktereé právě obsahují kontryhel, jeříb ptačí a měsíček lékařský. Po měsící nužívání ihned pravidelná MS, tak uvidiíme co bude teď 🙂

juliemichal
4. únor 2016

Ahoj holky já jsem dnes 5DPO tak jsem zvědavá jak dopadneme 🙂 testovat asi budu v pondělí 🙂 to budu 9DPO 🙂 no máme pohnojeno,tak snad to vyšlo 🙂

brunetkavalery
autor
4. únor 2016

@juliemichal ahoj Juliemichal, my mame.take pohnojeno, cekali jsme 6ti nedeli a ted uz jsme si dali zelenou (dr. Rikal cekat 2-3mesice). hrozne mi psychicky pomohlo, ze uz na tom pracujeme🙂🙂🙂

brunetkavalery
autor
4. únor 2016

@gabulkam ahojky ja jsem take baculka, skvela motivace trosku shodit, ja se take omezuji, zatim ksem shodila 2kg z 85 na 83kg..🙂

brunetkavalery
autor
4. únor 2016

Koukam ze jsme se zde pekne sesly, doufam ze nam tu spoli bude prijemne a zkratime si cekabi a hlavne se dockame. Vy, co jste take2mes. Po revizi pro ZT, take si rikate, az se to zase povede, tak aby se to jeste udrzelo, vyvijelo....?

juliemichal
4. únor 2016

@brunetkavalery ahojky já jsem dnes zatím přesně 3 týdny co jsem se dozvěděla,že jsem potratila a 19DC,no sice jsem jen špinila a jsem v 6ti nedělí,ale jsem 5DPO.podle ovu testů a taky podle BT.
jinak na revizi jsem nebyla,rapidně mi kleslo HCG a všechno se vstřebalo,srdíčko jsme ještě neměli.mě dr chtěla vidět po 2 ms po potratu a potom by nám řekla kdy se můžeme zase snažit,ale čekat se nám nechtělo a máš pravdu taky mi pomohlo to,že jsme na tom hned začali pracovat 🙂 sice na to stále vzpomínám,ale kdo by nevzpomínal,že?

maslicko
4. únor 2016

@juliemichal já vás holky obdivuju, že v šestinedělí už se snažíte o další mimi 🙂 já bych na to asi neměla 🙂

juliemichal
4. únor 2016

@maslicko no my jsme se právě snažili o třeťátko 42-43 cyklů a povedlo se to,ale odešlo to,tak se mi zase nechtělo čekat 2 cykly než mi to povolí dr ☹ o třeťátko jsme se taky začali snažit v 6ti nedělí,Michálek měl 4 týdny jak jsme se začali snažit 🙂 a jsem fakt daleko radši když jsme se začali snažit hned a nečekali jsme na nic 🙂 protože stejně tomu nevěřím,že by se zadařilo hned ☹

gabulkam
5. únor 2016

@maslicko Co to je za zázračné kapičky?? Můžeš doporučit? Potřebuji také srovnat cyklus, protože už teď vím, že pravidelný ho rozhodně mít nebudu, tak abych věděla co shánět...

marla86
5. únor 2016

@gabulkam
@brunetkavalery Já jsem naopak zase hroznej hubeňour 😉 a to taky není uplně dobrý 😔

maslicko
5. únor 2016

@gabulkam mrkni na zivebyliny.cz a je to elixír feminan, není to drahé a já sem maximálně spokojená. Zrovna včera sem zase objednala 🙂

maslicko
5. únor 2016

JInak dneska sem začla poprvé s měřením BT, tak uvidíme co na mě vykoukne...🙂

marla86
5. únor 2016

@maslicko můžu se zeptat jak dlouho jedno balení vdrží?

ssaarkas
5. únor 2016

Tak já už jedu druhou krabičku Nosifolu, se kterým jsem poprvé bez HA měla cyklus 28 dní a pak jsem přidala ještě Gynex a ovu dle testů cca v půlce 🙂. Minulý cyklus mi ovu testy nic neukázaly. Nevím, jestli pomáhají, ale rozhodně jsou pro mě takovou psychickou berličkou 🙂

brunetkavalery
autor
5. únor 2016

A NOSIFOL je na co? ja ho neberu, po revizi kvuli ZT☹ je vse ok. Ukazkve.jak ma byt... nosifol Ti pise dr., nebo si ho kupujete?

juliemichal
5. únor 2016

ahojky holky dnes 6DPO a krásně mi vyskočila BT 🙂 tak uvidíme co s toho bude 🙂 jak se jinak máte? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru