Poprvé těhotná 🙂 V kolikátém mohu být týdnu?

lucieeha
15. bře 2015

Zdravím holky, s manželem jsme se snažili 7 měsíc a teďkon se nám zadařilo...menstruaci jsem měla naposledy 12.2.2015 ovulace byla 23.2. nebo 24.2. v kolikátém mohu být týdnu? těhotenský test vyšel pozitivně...menstruaci jsem měla dostat 11.3. ale nedostavila se hurááááá..zítra mám jít na gynekologii není brzy? děkuji za rady 🙂

kacka82
15. bře 2015

Ahoj, měla bys být asi v 5tt. Na netu jsou šikovné programy, kam zadáš potřebné údaje a oni ti spočítají v jakém jsi týdnu těhotenství, jak se miminko vyvýjí aj. Třeba tento: http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka#fo.... Na utz zítra nejspíš ještě nic vidět nebude, ale mohou ti vzít krev a dle hodnot HCG potvrdí těhotenství. Hodně štěstí!

jr1986
15. bře 2015

Zavolej tam doktor si Tě objedná. Každý objednává jinak. Můj někdy objednává po 6ti týdnech někdy po 8týdnech. A počítá se to od data poslední menstruace, takže jsi v pátém týdnu. Každopádně moc gratuluju!

lucieeha
autor
15. bře 2015

@jr1986
@kacka82

děkuji holky...právě jsem tam volala v pátek a sestřička mi řekla at přijdu zítra...tak právě nevím co od toho čekat noo...

jr1986
15. bře 2015

@lucieeha uvidíš. Já teď s Terezkou byla poprvé v 6týdnu a už jsme měli i srdíčko 🙂 Nádherný pocit. Tak budu držet pěsti, ať tam je bublinka.

lucieeha
autor
15. bře 2015

@jr1986 děkuji moooc se těším...aby tam bylo alespon něco maličkého vidět..tak nějak mě to zaskočilo, protože jsem to tenhle měsíc nečekala...po tak dlouhé době co jsme se poukoušeli( pro mě to bylo dlouho 7.měs.)

jr1986
15. bře 2015

@lucieeha myslím, že to vždycky zaskočí každou. Nejdřív si řekneš, že to budete jen tak zkoušet a uvidí se. Říkáš si, jestli si vůbec připravená na tu změnu a jestli už se chceš o partnera dělit s mimčem. A pak se najednou rozhodneš, že už chceš a i když to nejde -třeba jen 3měsíce, tak miminko chceš - A hned. Prostě jsme ženské 🙂

lucieeha
autor
15. bře 2015

@jr1986 jojo máš pravdu takhle nějak to bylo 🙂

lucieeha
autor
15. bře 2015

@jr1986 čekáš první mimi?

aguerka
15. bře 2015

U nás první byl jen váček tak jsme měli příjít za 14dní a to už bylo srdíčko v 8tt.. 🙂 Každopadně si to těhotenství užívej je to nadhera i když třeba zažiješ krušné chvilky nespavost atd hlavně to strašně rychle uteče! Nedávno jsem litala po bytě s 2 čarkami a teď mám za týden termín 🙂 Hodně štěstí! 😉

aguerka
15. bře 2015

@lucieeha čeká vždyť je nadpis fora První miminko 🙂 😉

lucieeha
autor
15. bře 2015

@aguerka děkuji jojo toho se bojím, že to rychle utěče a pořádně si to nestihnu užít...když vidím jak ten čas letí

aguerka
15. bře 2015

@lucieeha Naštěstí je na konci nejsladší odměna já jsem se ani neotočila a už končím a teď už si říkám konečně:D 😀

lucieeha
autor
15. bře 2015

@aguerka jasný no🙂 a co čekáš? holčičku? kluka?

aguerka
15. bře 2015

@lucieeha Holčičku 🙂 😝

jr1986
15. bře 2015

@lucieeha jj první. A doufám, že nezůstane jen u 1 🙂

lucieeha
autor
15. bře 2015

@jr1986 tak to je hezký 🙂

pajdousekk
15. bře 2015

Holky, za 6 tydnu mame termin, na miminko jsme cekali skoro dva roky.. kdyz jsme se dockali, byli jsme nadseni, ale vubec nechapu, jak nekdo muze rict, ze si tehotenstvi uziva.. a to jsem ani jednou nezvracela, nemam cukrovku, otoky nic.. jen mi casto tvrdne bricho... je pravda, ze mi po trech mesicich tehu umrela mamina, ale i tak si to neuzivam.. ted je mi trochu lito, jak tech 8 mesicu rychle uteklo, ze uz nebudu mit brisko, ale teseni na prcka je vetsi.. 🙂
@licieeha tobe kazdopadne gratuluji 😉

lucieeha
autor
15. bře 2015

@pajdousekk děkujiii

sarka49
16. bře 2015

@lucieeha Gratuluji!!! Já jsem na tom stejně s termínama podobně jako ty. V sobotu jsem měla mít MS, místo toho jsem měla pozitivní těhotenský test. Dnes jsem volala na gyndu a jdu tam příští pondělí.

lucieeha
autor
16. bře 2015

@sarka49 mě dneska dělala ultrazvuk a byla vidět malá bublinka 4.7mm už mám první fotecku máme přijít za dva týdny 😉

kacka82
16. bře 2015

Gratuluji k bublince!

lucieeha
autor
16. bře 2015

@kacka82 děkuji krásný pocit ji vidět 🙂

weeckle
17. bře 2015

@lucieeha a v ktorom týždni ti povedala, že si? ja som s ovu na tom rovnako, podľa nej by to malo byť 4tt, podľa kalkulačky 5tt... gratulujem k bublinke, ja sa pokúsim ísť až v 8tt na gyn. ale či to dovtedy vydržím... 😀

lucieeha
autor
17. bře 2015

@weeckle jsem v 5 tydnu zítra by to měl být 6 tt a říkala ať přijdu za dva až tři týdny na ultrazvuk

weeckle
17. bře 2015

@lucieeha tak držím palčeky... možno sa tu ešte niekde stretneme :D

lucieeha
autor
18. bře 2015

@weeckle děkuji já tobě taky 😉

qz
21. bře 2015

Ahooooj, já posl. MS 11.2., sice trochu omyl, ale chtěné!!! Clearblue mi ukázal 2-3 týdny, i když bych měla být 6+3, dr. mě objednala až na 30., je to ok, co myslíte??

emisekkk
21. bře 2015

@qz 2-3 týdny u toho testu znamená od oplodnění, ne od začátku menstruace. Takře Ti to plus minus odpovídá.

qz
21. bře 2015

@emisekkk to jo, hlavně, že jsem, já jen že bych čekala, že se mi tam ukáže 3+ ve smyslu 3-4, ale možná je to i tou večerní močí, no hlavně ať je srdíčko... Nemůžu se dočkat UZ! 😅

emisekkk
21. bře 2015

@qz mohla jsi mít i ovulku kapku později, rozhodně se tím nenervuj, je to v limitu 😀, to bude v poho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru