Poraďte

pavlina301
1. zář 2016

Ahojky je možné otěhotnět během týdne a za týden říct že je těhotná..a jak by jste tegovali na to kdyby vám nechtěla ukázat prukazku tehotenskou...

anina32
1. zář 2016

No otěhotnět lze během jediného styku, tak proč né během týdne? Za týden říct že je těhotná, proč ne, říkat si může každý co chce, tohle dokonce může být náhodou i pravda, ale na jakýkoliv test, který by to potvrdil, je týden po styku ještě brzy. Nevím proč by si měla chtít po někom aby ti ukazoval těhotenskou průkazku, nemáš na to právo, nikdo není povinen ti ji ukazovat. Druhá věc je že po týdnu nikdo těhotenskou průkazku nedostane, třeba já ji u druhého dítěte dostala až ve 12tém týdnu.

pavlina301
autor
1. zář 2016

Tiká se to kamaráda ne mě jde oto ze podle mě i nesedí začali spolu spát 11.září a narodilo se to 17.5 podle nich výpočtu by se mělo narodit az 17.6..a taky měla zdravotní problemi..

pavlina301
autor
1. zář 2016

A taky tvrdila že je v 6 týdnů a u kamarádky se prokecla ze je v 11 tydnu

mogwaika
1. zář 2016

@pavlina301 no buď rodila o měsíc dřív nebo dítě není jeho.

pavlina301
autor
1. zář 2016

Odprvzacatku měla termín 17.5.

mogwaika
1. zář 2016

v tom případě dítě nemůže být jeho, podle TP a poslední MS otěhotněla na začátku srpna. Doufám, že jí nepodepsal otcovství :-/

la_amanita
1. zář 2016

Hlavně tobě do toho nic není.

pavlina301
autor
1. zář 2016

Je je to můj přítel..

pavlina301
autor
1. zář 2016

@mogwaika ne nepodepsal teď to řešíme ani von se nato necítí být zodpovědni bylo moc nejasností vtom.

mogwaika
1. zář 2016

@pavlina301 pokud si je jistý, že s ní dřív nespal a termínem porodu si je jistý taky, tak ať jí pošle do háje. Pokud je dítě jeho, narodilo se předčasně, tak bude platit veškeré náklady soudu, půlku výbavy a pod. a alíky. @la_amanita i kdyby to byl brácha, kamarád a viděla bych, že z něj dělá nějaká slečna takhle de*ila a on bude doživotně platit, tak bych mu pomohla taky.

pavlina301
autor
1. zář 2016

Spolu byli až 11.září a vona mu řekla za 14 dní ze je těhotná když jsem to počítala tak to nevychazelo.a ukazovala mu fotku z ultrazvuku ostrihanou..ani kartičku mu nechtěla ukázat tehotenskou..

mogwaika
1. zář 2016

@pavlina301 tak ať ho dá k soudu, pokud jste si jistí, že dítě není jeho, zaplatí vše ona. S ní bych se už asi vůbec nebavila.

pavlina301
autor
1. zář 2016

Vona ho dala k soudu ale von se obrátil ze stim nesouhlasí že je jeho ..ne sní se nebaví vona ho jenom využila finančně..tirala mu děti a vona ji ještě vše platil..

mogwaika
1. zář 2016

@pavlina301 tak ať vám to dobře dopadne. Ale jestli ho dala k soudu o určení otcovství, tak to vypadá, že si je tím dost jistá, ne? Už nařídili testy DNA?

pavlina301
autor
1. zář 2016

No dala ho k soudu ale nečekala ze se budeš bránit..nato čekáme..jak se vyjádří soud..ale podle fotky vůbec není jeho i jeho máma mu říkala že to není jeho..je vtomhle moc problémů co se tiká ni..nešlo mi dohlavi ze mu řekla ze je v 6 týdnů a u kamarádky řekla ze je v 11 týdnů..

sarlotte09
2. zář 2016

Ahoj holky poradte. Nevím kam to vložit,tak dávám příspěvek tady.Je tu někdo,kdo se vyzná ve financích? Chtěla bych dát nějaké peníze / pár tisíc / na nějaký účet,kde mi budou skákat jen úroky.Už by se tam nevkládalo nic. Na které, pokud možno by se nemuselo sáhnout.. nevíte o nějaké dobré bance? 😕

chocolady
3. zář 2016

Zkus se podivat na sporici ucet od Airbank, nemas tam zadne poplatky nic, maji jeden ze 3 nejvyssich uroku v cesku. 🙂

sarlotte09
4. zář 2016

@chocolady děkuji mrknu