Pozitivní a negativní test. Co si o tom myslíte?

1natalie1
12. srp 2022

Ahojky… už je to dva týdny co jsme to s přítelem zkusily a mezi těmi 2 týdny jsem si udelala 4x test a na všech mi vyšel pozitivní ale včera a dnes mi vyšel test negativní vůbec nevím co si o tom mám myslet…

wladimira
12. srp 2022

@1natalie1 co to bylo za testy mas je vyfocene ??

1natalie1
autor
12. srp 2022

@wladimira koupeno v lékárně

2op
12. srp 2022

@1natalie1 tak asi biochemko a odejde to s ms..

wladimira
12. srp 2022

@1natalie1 a víš kdy byla ovulace ?? Ten fialový test v poslední době dela hodně falešné duchy taky záleží kdy jsi ho přesně dělala … a ten zelený test je ovulacni a ten je negativní

mmichaella
12. srp 2022

@1natalie1 ja vidím oba pozitivní. Ten vrchní je slabounky... ale je fakt, ze zelený je ovu test

sirinfirst
12. srp 2022

Ten zelený test je ovulační (negativní) ten fialový údajně bývá často falešný. Zkus za dva dny jinou značku.

mydlova
12. srp 2022

@1natalie1 mi často takto dělavaji těhotenské testy falešné slabé carky. 😏 Bych udělala další test no. Nebo kup clear blue digitální. Ten ti řekne zda jsi nebo ne. Ten zeleny máš ovu test 😄 ms máš mít kdy?

berushe14
14. srp 2022

Nejspíše to opravdu bude biochemko, ale kašli na clearblue tety digitální. To si radši zajdi na krev za dejme tomu 200 Kč a víš presne🙏🙏

berushe14
14. srp 2022

@mydlova nesouhlasím, třeba tyhle jsou z lékárny, taky jsou fialové, ale duchy nedělají. Je to jiný výrobce než mamatest a slunicko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru