Pozitivní ClearBlue a krvácení. Zkušenosti?

bubi1994
19. lis 2021

Ahoj, prosim o radu nebo spise zkusenosti od vas 🙂

Dnes termin ms, na papirkovych testech mini duchové, digitalni clear blue ukazuje 1-2 tydny. Radost netrvala moc dlouho a prislo spineni pote svetle cervene krvaceni, cca na intimku.

Radost opravdu trvala jen chvili a ja ted nevim co si myslet… mate nekdo zkusenost? Mam testovat dalsi dny papirkovymi testy a je moznost ze se mimco udrzi?

Diky za rady postrehy a zkusenosti

teress1215
19. lis 2021

@bubi1994 tak ze se mimčo udrží ti tu bohužel nikdo neřekne, měla sem čárky a clearblue ukazoval 1-2 a dostala sem ms takže biochemické ale někdo krvaci a miminko se udrží a porodí ho zdravé. Cele tehu je proste buď a nebo a hlavně zacatky 😊 při biochemickem sem spinila a pak sem začala asi za dva dny krvacet .. každopádně neříkám ze to muže byt i tvůj případ 😊

katherine177
19. lis 2021

@bubi1994 takto jsem to měla ,po ms ještě duch na tt,za týden bílo

klokanka31
19. lis 2021

@bubi1994 Taky jsem to tak měla a bylo to biochemický...

bubi1994
autor
19. lis 2021

Diky holky, tak se nejspis zacnu smirovat s biochemkem… hrozne me to mrzi :(

klokanka31
19. lis 2021

@bubi1994 Neztrácej naději,po biochemku spousta holek otěhotní hned další měsíc 🍀

bubi1994
autor
19. lis 2021

@klokanka31 spis se modlim, aby se ms jeste nerozjela. Zatim je to od dopoledne ruzove spineni o utreni… jakou mas zkusenost ty?

baja8
19. lis 2021

Já bych ještě nezoufala,taky jsem ze začátku tehu trochu krvacela a myslela,ze se ms rozjede,pak trochu spineni a nakonec dobrý..

klokanka31
19. lis 2021

@bubi1994 Já při biochemku měla slabě pozitivní test,pár dní slábnul až čárka zmizela, a pak jsem začala hodně silně a bolestivě krvácet. Ale za měsíc jsem otěhotněla znova (a to jen s jedním vejcovodem) a mám z toho holčičku.

pampeliska1313
19. lis 2021

Tehdy mi doktor rikal, ze pokud to není vyloženě krvácení jako ms, ze to je ještě ok. Ale uvidíte, je ještě brzo něco odhadovat, je to buď a nebo, bohužel musíme vydržet.

bubi1994
autor
19. lis 2021

Děkuji moc všem za reakce. Jakmile budu mít nějakou zprávu, dám vědět, jak to dopadlo 🙂

betthany
22. lis 2021

@bubi1994 ahoj, tak nějaká změna?🍀

bubi1994
autor
7. pro 2021

@betthany ahoj, diky za optani. Bohuzel to nedopadlo a odeslo to s ms :/ takze se pokousime tento mesic znovu. Kolem vanoc budu trnout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru