Pozitivní ovu test?

ondruchovat
30. zář 2018

Dobrý večer , prosím o radu .. delam ovulacni testy clearblue-zatím negativní a delam i ovu testy z Benu lékárny .. u každého je jiná citlivost .. myslíte ze ovu najizdi a teprve nastane. ? Děkuji , delam poprvé testy .

leniczka23
30. zář 2018

@ondruchovat podle me.bude ovulka zitra..😉

ondruchovat
autor
1. říj 2018

@leniczka23 děkuji moc , teď jsem udelala clearblue test a je tam smajlik !!!! Už jsem v to ani nedoufala !!

teate
1. říj 2018

@ondruchovat Ať si říká kdo chce, co chce o penězích, tak smajlíkový ovulační test je prostě bomba věc. Taky ho mám a využívám především pro potvrzení ovulace, ale z těch všech běžných papírkových se to někdy zatraceně špatně odhaduje, jestli teda už nebo až zítra .... Za mě je na ClearBlue fakt spoleh a minimálně pro potvrzení pozitivity toho papírkového to za ty prašule stojí. Tak hezké snažení. 😃

ondruchovat
autor
1. říj 2018

@teate no uprimne jsem ho delala od 8DC(ano jsem trochu blazen) ale prvni testování a mela jsem strach abyh zachytila ..a ted rano jsem udelala!! jezisi ta radost, ano ja do takovych veci investuji s radosti, ubyde stres a jistota je jistota... dekuji moc!!! 🙂 🙂

priefi
1. říj 2018

@ondruchovat a jak dlouho se snazite o mimi, ze takto testujes od 8.dc ovulku digitalem?

ondruchovat
autor
1. říj 2018

@priefi teď to bude 8 měsíců , proč ?

teate
1. říj 2018

@ondruchovat 8 DC je brzo, ale u někoho třeba ne. 🙂 Kamarádka má ovu 9 DC každý měsíc. 🙂 Je to individuální. Ze smajlíka mám taky vždycky radost. 😃

priefi
1. říj 2018

@ondruchovat ja jen, ze nektere snazilky tohle delaji uz 1.mesic snazeni a pak maji blok. Ale 8m to chapu 😉

ondruchovat
autor
1. říj 2018

@priefi blok z ceho??

priefi
1. říj 2018

@ondruchovat tak v nekterych pripadech to je bohuzel o tom, ze se snazi az moc, jsou v total stresu a pak najednou tehotenstvi ne a ne prijit. Ja treba otehotnela az po roce snazeni a v mesici, kdy jsem to prestala resit a necekala jsem, ze se povede a pak najednou ms meskala. Ani testovat jsem nechtela 😅 manzel uz do me hucel, at konecne testnu 😉

ondruchovat
autor
1. říj 2018

@priefi jo takhle, tak to u me nehrozi, sice ted testuji ale s radosti a jsem stastna ze to je tak jak ma byt , dal uz to je na prirode. 🙂

priefi
1. říj 2018

@ondruchovat ja tohle testovani u dlouhodobych snazilek chapu jako potvrzeni, zda ovu opravdu je, ale u tech, co zacnou a tohle delaji beru jako zbytecne stresy 😉

natlinka27
1. říj 2018

Ahoj holky dnes sem byla u svého dr a říkal že ovulka. Bude tak 21dc dnes sem 18dc cyklus mám 35-36 zda se mě že ještě kousíček chybí nebo mám už brát jako pozitivní?

hahahala
1. říj 2018

Zdravim, jsem z matena ... 3 testy na fptce jsou ze soboty, neděle a dneska .... Samostatny test ze ze dneska z 18:00 ... Ovulace tedy proběhla ? Kdyz test v 13:00 ulazal // a nyní nic?

natlinka27
1. říj 2018

@hahahala ovulace od pozitivního testu probíhá za 12-48hod.

hahahala
1. říj 2018

@natlinka27 To je mi jasne... Leda by byl pozitivni ten uprostred ... Nejde mi ovšem do hlavy,proc test deoan dnes v 1 tj. Ten dole na fotce jak jsou 3 je jakoby pozitivní a ten delany v 6 vecer je naprosto bez carky....

natlinka27
1. říj 2018

@hahahala no správně by se mělo testovat jednou značkou já třeba od Maxe a gs mě ani jeden nezachyti ovulaci neudělá mě pozitivní jen slabou čárku a přesto ovulka je. Na mě působí jen wondfo 😁 ty mě krásně ukazují ovulaci

hahahala
1. říj 2018

@natlinka27 ze by jiny test mel az takovy vliv? Zvláštní.... Zitra zase vyzkouším ten benu

natlinka27
1. říj 2018

@hahahala ano je to možné já tu zkušenost aspoň mám a vím. Že i více holek proto se doporučuje stejnou značku aby se viděl ten rozdíl

natlinka27
8. říj 2018

Ahoj, posílám graf kdy podle grafu byla ovu? Čípek nepozoruji dny kdy jsem neměrila sem byla nachlazena tak sem ani neměrila BT bylo by to zkreslené jen mě přijde divné že bt jde postupně nahoru nebo po ovu nemusí vylítnout hned a může postupně? Nějak se v tom ztrácím