Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní těhotenský test?

tynuska1224
14. zář 2021

Zdravím, jsem 5den po vynechaní MS
Co si myslíte ?

sirinfirst
14. zář 2021

Ano, je to pozitivní test.. ale to snad vidíš sama, ne?

tynuska1224
autor
14. zář 2021

snažíme se už přes rok 🙂 nechce se mi tomu věřit.

leniczka23
14. zář 2021

Potichounku gratuluji 🍀

alilali
14. zář 2021

@tynuska1224 Tak to napiš rovnou a nedělej hloupou, že nevíš, že test je pozitivní. Gratuluji.

nat
14. zář 2021

@tynuska1224 // carky pozitivní,holky ja vim,ze se chcete pochlubit,ale je to tu dnes a denne ,vemte rozum do hrsti přečtěte navod a je to 🥺🥺

klokanka31
14. zář 2021

@tynuska1224 Je tam, moc gratuluju 🍀

klokanka31
14. zář 2021

@alilali
@nat Proč tak kysele? Copak vy jste nebyly happy a přitom nevěřící když jste zjistily že jste těhotné?

nat
14. zář 2021

@klokanka31 no ja na tom nic kiseleho nevidim,ale ze bych mela potrebu ze sebe delat osla,ze jako vidim // carky a dekat ze neumim cist navod? Promiňte ale to ke chovani deti v MŠ.A pokus mam potrebu sdelovat celemu MK ze jsem tehu,tak to je potom v poradku🤣🤣🤣🤣

marselina
14. zář 2021

@tynuska1224 je tam, gratulace🍀💗

klokanka31
14. zář 2021

@nat Tak lepší ze sebe dělat osla tím, že se chce ujistit jestli to je tak, jak to vypadá, než ze sebe udělat osla tímhle tvým chováním.

tynuska1224
autor
14. zář 2021

@nat Děkuji za váš komentář, vážím si vaší upřímnosti a utvrzuje mě to, že stále v naší společnosti jsou lidé co na internet nepatří 🙂 děkuji a přeji hezký den.

tynuska1224
autor
14. zář 2021

Všem ostatním děkuji za milé komentáře 🙂 to víte, jsem z toho celá nervozní 🙂

pampeliska1313
14. zář 2021

Pozitivní test. Je jasný, že člověk chce slyšet ujištění, nikdy nevíme co za příběh se za tím pozitivním těhotenským testem skrývá.) Když jsem měla po letech pozitivní test, nevěřila jsem tomu.🙂 Gratuluju ať je všechno v pořádku.🙂

alilali
14. zář 2021

@klokanka31 Ano, byla jsem šťastná a nevěřila jsem tomu. Těhotná jsem byla 3x, ale nezaložila o tom ani jednu diskuzi, neb umím číst návod. Ona za diskuze sama o sobě není špatná, kdyby třeba zakladatelka napsala "Rok snažení a mám na testu dvě čárky, jsem šťastná, nemohu tomu uvěřit, měly jste to také tak?", Ale proč že sebe dělat hloupost a ptát se, co si i tím myslíme když ty dvě čárky musí přece vidět.

tynuska1224
autor
14. zář 2021

@alilali :D :D to je sranda . Všem díky ruším skupinu.

klokanka31
14. zář 2021

@pampeliska1313 Přesně, já když po 12 letech našla pozitivní test, tak jsem si myslela že to je nějaký omyl ☺

palja
14. zář 2021

@tynuska1224 ano je pozitivní, gratuluji ❤️🍀

andelka33
14. zář 2021

@tynuska1224 ja měla první test ještě slabší čárku, takže gratulka 🙂

sudylichozrout
14. zář 2021

Je pro me zahadou, proc si nejdriv neprectes navod. Tam to pisou. DVE carky = pozitivni. Pokud se chces pochlubit, muzes pouzit 1 z 6835 jiz zalozenych diskuzi a tam foto vlozit s tim, ze hura, ne?

martinececka
15. zář 2021

@sudylichozrout Vy máte dost, když vám to tak vadí na co se zakladatelka ptá tak proč vůbec komentujete? Asi má s toho radost a nevěří že tam jsou 2 vytoužené čárky tak to chce slyšet i od jiných co je na tom tak zlé? Hned tady píšete že se chlubí atd.. proberte se ženský a přestane furt rýpat když se vám nějaká diskuze nelíbí tak jí ať nerozklikavejte hotovo..

martinececka
15. zář 2021

@tynuska1224 Gratuluju vám je to tam 🍀🍀❤

sudylichozrout
15. zář 2021

@martinececka Ano, mám dost z dokola zakládaných, stupidních dotazů o tom, zda JSEM SLEPÁ, MÁM VIDINY a pod. Těch diskuzí je tady každý den hromada a úplně zbytečně. Ano, jsi těhotná, pokud máš na testu 2 čárky. Pokud je ženská natolik nesamostatná, že nedokáže vyhodnotit tak banální diagnostický prostředek, fakt nevím, jak chce vychovávat dítě. Pokud se chce jen pochlubit a sdělit ostatním své těhotenství, jsou tu na to již dávno založené a stále aktivní diskuze.

martinececka
15. zář 2021

@sudylichozrout ale nikdo ti neříká aby si na něco reagovala nemáš si toho všímat když tě to sere 🙉 je to každého věc na co se tu ptá.. od toho je tady ta stránka ať se můžou ženský ptát na co chcou..

melek5
15. zář 2021

@tynuska1224 Tak teď jako skoro vůbec nechápu některé komenty co je na tom že se zakladatelka ptala o tom ta aplikace přece je aby se ptalo na kde jakou otázku a pokud se paní snažila rok tak se nedivte je to veliké štěstí a chce dát najehk svou radost a říct tím i ostatním co nemůžou otěhotnět ať se hned nehrouti z negativního testu každá má tu moznost otěhotnět nechte paní v klidu každá má na to nárok napsat jakýkoliv příspěvek,a tobě zakladatelko potichu gratulují je to tam dávej na sebe pozor 💓💓💓💓

melek5
Autor odpověď smazal
Zobraz
sudylichozrout
15. zář 2021

@martinececka Jestli je každého věc, nač se tu kdo ptá, tak je stejně každého věc, nač a jak reaguje. Hezký zbytek dne přeji.

eellushka
15. zář 2021

@klokanka31 me se ani kolikrat nechce věřit co je někdo schopen napsat... Me uz taky lolikrat takhle někdo nastval takovou podobnou odpovědi
... Hnus, člověku akorát hnou žluči.... Mas radost , nemůžeš uvěřit tak se zeptáš na fóru ... K čemu to tu snad je ? Akorat me to nasr.....😡

eellushka
15. zář 2021

@tynuska1224 moc ti gratuluji. Vypada to ,ze jste na dobré cestě a budeš maminkou.... Uzivej si to