Pozitivní těhotenský test po revizi, zbytek hCG?

klarina333
24. čer 2016

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, nemáte někdo zkušenost s těhotenským testem po revizi? na revizi jsem byla 31.5 mimčo se zastavilo v 6tt revize proběhla v 9tt, včera jsem dělala test a slabý duch, myslíte že je to zbytek HCG? nbo už se může jednat o nové těhu? možnost těhotenství nevyvracím šestinedělí jsem nedodržela... děkuji za jakékoliv názory či zkušenosti

misula29
24. čer 2016

@klarina333 a kdy byla revize?

adrianapetrova
24. čer 2016

@misula29 31.5. 😉

misula29
24. čer 2016

@adrianapetrova uf, jsem idiot 🙂 hmm to už si myslím by mělo byt hcg fuč. A vy jste si nedávali pozor? Pokud ne tak je to možný,říká se že po potratu je tělo pohnojeno. nebo pokud je to mamatest tak ten dělá duchy velice často a není to těhotenstvím. Zkus jinej a uvidíš 🙂

soyevita
24. čer 2016

@klarina333 Vyzkoušela bych jiný test,těhotná být můžeš.Mám kamaradku,která otěhotněla 3týdny po revizi.

alenka_p
24. čer 2016

Já teda 3 týdny po revizi měla v sobě ještě kopec hcg z toho předchozího těhotenství...ale zkus test za pár dní znova, jestli bude sílit, tak je to jasné 🙂

klarina333
autor
24. čer 2016

já zkoušla test z dr.max- lady test, pozor jsme si dávali 😀 ale byli jsme po pár skleničkách a přítel to nějak neuhlídal 🙂 každopádně vím, že sem nezodpovědná... ale když už tak by mě zajímalo co si teď myslet, MS čekám 4-6 týdnu po revizi na tu je ještě čas.. zkusím udělat testík v neděli a uvidíme 🙂 jinak HCG při těhu jsem měla hodně nízké, nvím už přesně hodnoty ale mimčo přstalo růst v 5 tt .. nevíte jestli by tak brzo po revizi mohlo být těhotnství bez problémů? nebo j větší pravděpodobnost, ž se to bude opakovat 🙂 moc děkuji za odpovědi

soyevita
24. čer 2016

@klarina333 Na tuhle otázku Ti ani nikdo odpovědět nemůže .Pokud budeš těhotná,může být,že bez problémů donosíš miminko v pořádku,ale také to může skončit revizí,nebo samovolným potratem.....

urtica
24. čer 2016

Může jít o zbytkové hcg, já ho měla ještě po šestinedělí, klesalo mi celkem pomalu...

vhrdlicka
28. čer 2016

Holky,ja jsem byla 16.5 a taky sestinedeli nejak nevyslo a jsem 7 tydnu po revizi,tehotensky test pozitivni a dnes jsem si nechala vzit krev a Hcg mam pres 13 000,neni to nejak hodne moc?Mohla bych byt teprve tak 4 tyden...Nevite nekdo proc je to hcg tak vysoke?

misula29
28. čer 2016

@vhrdlicka třeba tam jsou dvě 🙂 Každýmu stoupá hcg jinak,

vhrdlicka
28. čer 2016

Tak ve ctvrtek jdu na kontrolni krev,tak uvidime,kdyztam Vam napisu jak jsem dopadla...☺Snad nevadi,ze jsem tady zasahla do diskuse

klarina333
autor
19. srp 2016

@vhrdlicka ahojky, jak si dopadla? 🙂

vhrdlicka
20. srp 2016

Zacinam 4 mesic, screening v poradku a bude to chlapecek 🙂 Takze jsem stastna 🙂

klarina333
autor
20. srp 2016

🙂 supeeer, gratuluji

mili34
8. čer 2017

@vhrdlicka ahoj 🙂,tobe se podarilo otehotnet v sestinedeli a se zdarnym koncem 🙂?

vhrdlicka
3. říj 2017

@mili34 Ano 🙂 Maly uz ma 8 mesicu 🙂

mili34
3. říj 2017

@vhrdlicka ja mela v kvetnu revizi (zamlkle tehu v 9 tydnu) a nasledne v cervnu po prvni porevizni ms se podarilo znovu otehotnet.Ted jsem 16+3 a zatim vse v poradku.Uz citim i pohyby 🙂.

vladkaaa92
7. srp 2019

@klarina333 ahoj Klari, chtela jsem se jen zeptat, jak si tenkrat dopadla s tim tehoteskym testem? Vim, ze je to uz davno, ale prochazim necim podobnym. Dekuju 🙂

veve3118
29. zář 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat... máte některá zkušenosti s tím, jak lékař odhaduje stáří těhotenství, když po potratu nepřišla menstruace? Čekala jsem na ni, pak přišlo slabé krvácení přesně 6 týdnů po samovolném potratu, ale jen přes noc a trochu další den... pak nic... za dalších 14 dní zjišťuji pozitivní test (silně - žádný duch).. týden před tou rádoby ms byl test negativní... a teď s čím vlastně jít k lékaři a kdy, aby už něco viděl na utz... ??? moc děkuji....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru