Pozitivní těhotenský test týden před MS. Zachytí HCG?

hanysek.hanysek
15. dub 2011

Zkoušel někdo těhotenský test týden před menstruací? Vyšel někomu pozitivní? Pokud ano, byly obě čárky krásně vidět? Nebo druhá čárka byla pouze "mikroskopická"? Zachytí vůbec těhu test HCG týden před ms?

monikaklosova
30. pro 2013

Tak já se chystám testovat 1. ledna ;) budu 24 DC a 10 DPO - MS bych měla dostat 6.1 tak jsem zvědá co uvidím jestli uvidím .... ;)

faminka
30. pro 2013

A já jsem dnes 37 DC a test bily a MS taky nikde... ale ještě počkám, mívám ovu az kolem 23 DC, tak třeba to mimousovi proste jen trvá...

dvorsde
6. led 2014

ahoj, včera se mi dopoledne na testu ukazal slabý duch, test jsem zopakovala asi po 2 hodinách a opět se mi objevil slabý duch...je možné že bych mohla být těhotná...jelikož jsem byla před 2 měsíci na laparoskopii, tak mám trošku rozhozený cyklus a nevím přesně kdy jsem měla ovulaci...ale není mi moc dobře a mám nafouklý podbříšek...menses bych měla teoretický dostat v pátek...
přece je blbost aby byla vada na dvou testech...prosím ať to dobře dopadne, o jedno miminko jsme přišli a teď by nás v lednu čekalo IVF...
myslíte, že bych mohla být těhotná???
děkuji

mocinky
26. led 2014

Ahoj holky, chci se zeptat 1.2.bych mela dostat MS,ovulka byla 17.ledna myslite,ze uz muzu testnout,ze by bylo neco videt??....jsem hrozne netrpeliva

josefina79
19. bře 2014

Důležitý je hlavně, kdy proběhla ovulace. I proto se vyplatí používat ovulační testy. Většinou to funguje tak, že ovulace může být různý den cyklu (jasně , většinou to je kolem toho 14 DC, ale není to pravidlo, u každé z nás to je jinak a mění se to i v průběhu doby),ale délka luteální fáze (tj. od ovu do ms) je zhruba stejná.
Opravdu kvalitní a spolehlivý tehotenský test Ti těhu ukáže už klidně kolem 10 dní po oplodnění. Já měla třeba na Mamatestu úplně jasné // už 12 DPO.

ilonka123456
2. čer 2014

ahoj ma menco podobneho mam 5dni pred menzes ale tiden pred mne boli prsa na dotek tak skusila sem test a na jednom je carka virazna a na druhem lsabsi jeto mozne ze jsem malo asi protneni tak virazna ...bolesti podbrisku jako pred menzes jeto 9let cosem rodila mam 9dcerou takze s nepamatuji naneco takoveho zebych mnela boleni napiste nekdo jestli mate stejni problem dekuji ilona

cbabu
11. lis 2014

Holky mam dotaz. Od několika holek.jsem tady četla ze těhotenství lze určit i ovu testem ?????? Cože???? Vysvetlete mi.teda prosim co ma ovulacni LH společného.s tehu HCH!!!???

kamcazurkova
19. lis 2014

Testla jsem dnes 6 dni pred MS a carka je docela silna, uvidime co se bude dit dal... 😉

ajdapo
15. črc 2015

Ahoj, jaký jste zkusily test? O mimi se nesnažíme (zatím), ale teď se prostě stalo a je možné, že bych mohla být těhotná. Jenže.... jedeme na dovču a mám prášky na oddálení MS - mám je brát 3 dny před očekávanou MS. Takže si říkám, jestli by test ukázal i před MS, zda jsem nebo ne. Abych nebrala prášky na oddálení a pak by to třeba případnému mimču mohlo ublížit.
A můžete mi některé objasnit ty zkratky MS a DPO?

aleksandra39
3. srp 2015

Holky, já dnes testla 22 den. A takhle to vypadá. Všechny vidí ducha.já se bojím ho vidět.. 😉 co vy na to?

zouu
11. srp 2015

Ahoj holky
Mám dotaz miminko si přejeme už asi rok včera jsem si udělala test a to mám víc jak týden před MS a vyšel maličko. Dnes jsem si udělala další a nic. Je ubec možné nebo naka naděje že by to mohlo dopadnout? Diky

bauinkal
27. led 2016

Dobrý den, dnes mam 31 den cyklu a trhu test negativní. Predchozi cyklus byl dlouhy 36 dni. Myslite ze by se těhotenství na testu uz ukazalo?

verunnecka
27. dub 2016

Mě test 5 dní před MS ukázal tohle..

laura1972
23. čer 2016

Ahoj holky máte nějaká z vás zkušenost s tehot.testem VITALX? Hledala jsem o něm něco na netu, ale ani jsem ho nenašla podle názvu. Všude mi to opravovali o na název VITAX je podobná krabička, ale tam je jen 1 ks a já mám 2 ks Děkuji za odpověď 🙂

shaktinka
23. čer 2016

Ahoj ja mela presne tenhle ale testovala jsem az po vynechani a carky mi ukazal, zitra zacinam 17tt🙂

misula29
23. čer 2016

to je vlastně mamatest v jiným přebalu 😉

vendulinekk
2. říj 2016

Ahoj holky, mám takovou prosbu, chtěla jsem se zeptat 20.9.jsem měla mít ovulaci podle výpočtu ale s přítelem jsme na to vlítly už 17.9.a chtěla jsem se zeptat zda je tam nějaká naděje že to vyjde? Miminko už by jsme chtěli. Jinak mě už asi týden bolí v podbřišku a prsa. Dnes jsem si dělala test a byl negativní, tak prosím o radu. Děkuji

michaelan89
8. říj 2016

Poradíte prosím? Před 8 dny jsme se při ovulaci snažili o mimi a od té doby mě pobolívá břicho a mám přecitlivělé bradavky, jenže testy jsou negativní (řekla bych, že je ještě brzy) a menstruaci mám dostat až za 14 dní (cyklus mám okolo 44 dní). Kdy mám dělat těhu test znova, aby byla šance, že bude odpovídat? Děkuji.

laura1972
10. říj 2016

@michaelan89 tehu test nejdříve tak 10-11 DPO 🙂 Já měla slabou čárku 10DPO, záleží jak vysoké je HCG, každá to má jinak, držím palce🙂

mimi1619
27. lis 2016

já měla takovýto test 3 dny před MS

terezycka1133
9. únor 2017

Ahojky chci se zeptat mam 16dni zpozdeni MS. Mam vytok husty a bolesti v podbrisk. Delala jsem si test a byla tam slaboulinka carka. Prijdu jsi takova jina nevim jak to mam popsat natekla unavena ... mohla bych byt v tom? Dekuju za radu

misula29
9. únor 2017

@terezycka1133 zkus znovu test

terezycka1133
9. únor 2017

@misula29 dobre, a kdyz bude zas duch mam zajit k lekari nebo mam zkouset dal?

misula29
9. únor 2017

@terezycka1133 máš pravidelný cyklus? 16 dní zpoždění by už měly být pěkné čárky ,yle jsou samo vyjímky. Udělej test a dej fotku 🙂 v tom být samo můžeš

terezycka1133
9. únor 2017

@misula29 prave,ze mam pravidelny a tohle me desi. Dobre dneska ho pujdu koupit a udelam fotku. 🙂

aneee
9. únor 2017

Ahoj holky 🙂 Dělala jsem ovulační testy a vyšli pozitivní tak jsme se snažili 😆 chtěla bych se zeptat jsem 7DPO a 7 dní do ms mám občasné křeče v podbříšku a bolestivé prsa tedy taky jak kdy. A také když jsem se včera prudce zvdla tak mě píchlo v podbříšku a občas mě píchne ale málo kdy ale není to tak hrozný myslíte jestli to něco značí? myslím že tyhle příznaky jsou normalní i před ms? 😉

grace454
14. bře 2017

Holky může to být ještě Pregnyl 10000? Jsem15 den po píchnutí pregnylu,ale mentruaci bych měla dostat až za 3dny.

salenas
14. bře 2017

@grace454 mě v centru říkali, že se vyplavuje zhruba 1000 jednotek denně ..takže hooooodně velká naděje je 🙂

grace454
14. bře 2017

@salenas tak teď jsem to raději ještě kontrolovala a měla jsem Pregnyl 5000 ....nechce se mi tomu po 2letech věřit.

salenas
14. bře 2017

@grace454 tak 5000 jednotek po 15 dnech bys už opravdu neměla mít v moči. Jinak jsi teda nějakých 13 dní po sexu nebo nějakém zákroku ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru