Pozitivní těhotenský test týden před MS. Zachytí HCG?

hanysek.hanysek
15. dub 2011

Zkoušel někdo těhotenský test týden před menstruací? Vyšel někomu pozitivní? Pokud ano, byly obě čárky krásně vidět? Nebo druhá čárka byla pouze "mikroskopická"? Zachytí vůbec těhu test HCG týden před ms?

evaviki
15. dub 2011

mne nezachytil ani v den ocakavanej MS, az tyzden po.. ale je pravda, ze ja som mala extremne nizke hcg...

johnatanka
15. dub 2011

mně zachytil ducha 3dny před MS

beatta
15. dub 2011

při druhým těhotenství sem testila 5 dní před očekávanou ms a obě čárky byly krásně vidět 🙂

miska73
15. dub 2011

vždycky až po očekávané MS...myslím, že je to dost nepravděpodobné

rena1410
16. dub 2011

ja jsem 23 DC mela slabou carku a uz mi bylo i blbe a pobolivalo me bricho. takze to mozne je. zalezi kdy doslo k oplodneni. asi jsem mela vysoke hcg, ptz mi bylo extremne blbe asi od 6 do 11 tydne

tuliberka
16. dub 2011

já testovala 22 DC, takže 6 dnů před ms a duch tam byl 🙂 Postupně čárka sílila a výsledek leží v ložnici v postýlce 😵

werumka
16. dub 2011

Vždy záleží na dnu ovulace víc než na dnu očekávané menstruace. Pokud jsi ovulovala třeba 11. den cyklu, tak už týden před menstruací (pokud počítáme cyklus klasických 28 dní) může být pozitivní test. Pokud máš ovulaci třeba až 20. den, tak ani v den očekávané menstruace pozitivní test mít nemusíš.

maudn
16. dub 2011

moje mimoděložní těhu s extrémně nízkou hladinou hcg bylo znát 2 dny než přišla ms, takže si myslím, že šance je

urugu
16. dub 2011

Já jsem si dělala těhu testy 7 dní před MS a čárka byla vidět zřetelně, i když nebyla stejně silná jako ta druhá. Výsledek nám právě chrundí v postýlce. 🙂 asi taky záleží, jaké testy to jsou. Já měla mamatest.

zoozkha
16. dub 2011

Ahoj. Mala som slabulinkú druhú čiarku 9 dní po ovulácii, v mojom prípade 6-7 dní pred (ne)očakávanou MS.. 12.DPO už bola krásne viditeľná, 14. DPO rovnako silná ako kontrolná.. 🙂 Držím palce!

anitta
16. dub 2011

ahoj já jsem tento měsíc testla týden před ms respektive před dvěma dny a byl tam duch, dnes již silná čárka a to mám ms dostat až za pět dní 🙂 modlím se aby nedorazila a vše bylo v pořádku 🙂

eloana
17. dub 2011

Ja testovala 5 dni pred MS uz byla viditelna carka a pak postupne silila.....
mela jsem tedy ovulaci kolem 11 dne...
je to hodne individualni

mickey06
1. črc 2011

Týden před MS jsem si udělala test, v tu chvíli nic nebylo vidět, jen jedna čárka, o dva dny později jsem zapomenutý test zkontrolovala znova a je na něm vidět duch druhé čárky....vůbec nevím co si mám myslet, zítra jdu koupit nový test....může ta čárka něco znamenat?

marca22
1. črc 2011

Někdy se stává že žena otěhotní už cyklus předtím, nebo ovuluje na začátku cyklu pak to možné určitě je 😉

jihajiha
3. pro 2011

Ahoj já dělala test v den vychané MS u prvního těhu a dneska jsem to měla dostat, ráno udělala test a krásné // Je to hodně individuální, záleži na hormonech, někdo má hned vysokou hodnotu a je to na testu vidět, někomu se to hold vyvíjí pomaleji.

pablinka
3. pro 2011

já testovala 25 DC, nebylo nic, 26 DC už jasně viditelná čárka, žádný duch, MS jsem měla dostat zhruba 31 DC 😉

ashlee
3. pro 2011

ja testovala 11 dni po ovulaci a měla jsem ducha na matestu.Ovulaci jsem měla 19dc.Mam nepravidelne cykly.

saminomimino
3. pro 2011

záleží na tom kdy byla ovulace a jak rychle stoupá HCG,pokud si měla oulaci brzy třeba 10 DC možné je určitě mít pozitivní test už týden před MS,ale asi né zcela jasné //,ale jak říkám záleží to na stoupání HCG,ale pokud ovu byla třeba 20 dc tak to není určitě možné,to se plod možná ani ještě neuhnízdil v děloze 😉

ronyx
3. pro 2011

Já testovala pár dní před MS a měla jsem tam // i když ta druhá byla fakt dost slaboučká.No a test se nespletl.Čekáme chlapečka 😉

sonicicinka
2. led 2012

Ahoj holky, mohla byste mi nektera poradit? Mam hodne nepravidelnou menstruaci, proto tezko pocitat nejake plodne dny, s manzelem proste zkousime a minuly mecis jsem zkousela test a asi 3. mi vysla slabounka carka...asi po 10ti dnech dorzaila MS.Tenhle mesic jsem si delala test asi po 30 dnech od MS a opet slabounka (i kdyz urcite vice zretelna nez minuly mesic) carka...mohlo by to znamenat ze jsem tehotna? Jsem z toho trosku mimo, je mi 30 a tak nejak si rikam ze uz bych chtela mooooc...🙂diky za odpoved...🙂

pajiskazemlyna
2. led 2012

@sonicicinka
Ahojky,
pokusím se nad tím trošku zapřemýšlet a splodit nějaký nápad ...
Co si myslím já, že jsi minulý cyklus možná otěhotněla, ale s ms jsi "potratila" .. prostě, že se mimís neudržel..
Pokud máš zase pozitvní test, bude to těhotenství z tohoto cyklu.. Je to ale jen názor .. zkus test za dva dny a uvidíš jak moc čárečka sílí 🙂

venuss
5. bře 2012

Ahoj holky, jsem dnes 28DC, den ovulace jsem mela 16DC, těhu test mi vyšel negativní. Myslíte, že mám zkusit později a že by ještě mohl být pozitivní? mám citlivější bradavky,ale nic hrozného,ale jsem hodně unavená a mívám bolesti hlavy, ale vstávám jeste v noci k synovi,tak nevim,jestli to nesouvisí spíš s tím.

noraaaaa
13. srp 2013

chtela jsem se zeptat jestli mohu byt tehotna pokud jsem si delala tehotensky test pred 5 dneme pred ms, a test bil pozotivny , pod 2 dnechna to jsem dostala ms muho byt tehotna?

sunny1sis
13. zář 2013

Ja som si robila test 5dni pred MS - nic, a potom na dalsi den 4dni pred MS a to uz bol pozitivny a vysledok prave pije mliecko. 😀

kamilka007
17. zář 2013

Mně test ukázal slaboulinkou čárku 3 dny před předpokládanou MS, ale týden mi přijde docela brzy.

dipeca
28. pro 2013

Tak abych přidala taky něco, 10 dní DPO jsem udělala test Dr Max, byl pozitivní, ale prošý asi 8 měsíců. Čárka slabá. Pak jsem zkusila GS Mamatest desitkový, neprošlý, a vyšel jen duch, ale asi až po 7-8 minutách, a píšou, že po víc než pěti minutách se výsledek nemá odečítat... Tak jsem šla 11 DPO na test krve a bylo to - pozitivní s HCG hodnotou 38. Tak mi držte palce, ať to vše dobře dopadne, jsem úplně na začátku a stát se toho může tolik...

sarkad2856
28. pro 2013

Tak tiše gratuluji,a at hodnota jen roste 😉

tresinkadva
28. pro 2013

Myslite si že se da otehotnet 2 dny po MS,určitě ne ale mam kreče v podbřisku,ktere po nekolika hod.odezni a pak se znova prihlasi .Tak uvidim co bude dal.... 🙂

marketovna
30. pro 2013

@tresinkadva - ano dá....pročítala jsem mnoho diskuzí a je to pravděpodobné.....zrovna to řeším :D

golla
30. pro 2013

@tresinkadva dá se otěhotnět úplně kdykoliv. Respektivě pouze během ovulace, ale ta si chodí úplně kdy chce. :o)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru