Pozitivní test?

ruze32
26. říj 2022

Ahoj holky dnes v praci jsem si udelala mamatest. Vysel mi pozitivne. Ale zacala jsem trochu hnede spinit.. Ale neni to jasna cervena krev.. Krvaceni začalo včera po sexu. Mam nekolik dni zpozdeni. 😊 Co myslite holky? Mam se bat? Nebo se radeji objednat k doktorovi?

lencaa11
26. říj 2022

@ruze32 špinění je občas v zacatku tehu běžná věc po sexu se to stává když není krev tak je to ok .. mamatest bych řekla že je divnej a hlavne se mu nedá věřit ty ostatní testy taky nevypadají nějak extra ok ..asi bych udělala Digi test nebo Dr max nebo Benu test ...

nikolaa64
26. říj 2022

@ruze32 udělej si digitální test a zavolej na gynekologii ať ti jde utrogestan a udržení těhotenství

jjasmina
26. říj 2022

@ruze32 špinění mohl způsobit spíš styk, tak by ho raději teď vypustila a nedrazdila to. Dr teď nic moc stejně nezjistí, ale asi bych zašla, může napsat Utrogestan, ascorutin. Další test je zbytečné dělat, tehu jsi

sudylichozrout
26. říj 2022

@lencaa11
@nikolaa64
Jen skromny dotaz, v cem ze je jiny ten digitalni test? Ona je snad uvnitr skritkovska laborka plna permonicku, co behem 2 minut dokazou udelat biochemicky rozbor?

@ruze32 Jsi urcite v zacatku tehotenstvi, spineni je k tomu bezne, stava se to. Pokud nekrvacis jasnou krvi s kousky, nedeje se nic extra. K dr. ma smysl jit rak v 6. tydnu nejdrive, do te doby nic neuvidi. Zacatky jsou vzdy hop, nebo trop. Musis proste pockat a doufat.

koko123
26. říj 2022

@ruze32 myslím, že je pozitivní, ještě když máš zpoždění. Já jsem teď 5+6tt a také jsem lehce špinila po sexu. Od té doby nic.

nikolaa64
26. říj 2022

@sudylichozrout nemusíš na lovit duchy

mionella
27. říj 2022

@sudylichozrout nemusíš nahlížet jestli ta čárka na testu neni ryska... je dostatečně silná a jestli vůbec tedy těhotná jsi...ano Digital řekne jasně jsi a nebo nejsi....nic napůl...přesně rozhodně...bez nervu a zakládání diskusí typu vidíte to???

carolineg1
27. říj 2022

@sudylichozrout jak prý skritkovska laborka 🤣🤣🤣 tě miluju, geniální

carolineg1
27. říj 2022

@mionella tobě ty testy přijdou málo pozitivní?

mionella
27. říj 2022

@carolineg1 na žádné jsem nekoukala...odpovídám paní "sudylichožrout" na reakci digitálního testu....jaký v tom vidím rozdíl.. myslela jsi že je to odpověď autorce??to ne nedovolila bych si hodnotit její testy🙂

carolineg1
27. říj 2022

@mionella aha to se omlouvám ale někdy už mě to tady vytáčí jak se některé maminky chovají

mionella
27. říj 2022

@carolineg1 jo taky to tu vidím ...

carolineg1
27. říj 2022

@mionella także fakt promiň 🙂 nebyl to záměr jen už z celého dne so jsem tu pročítala jsem byla krapet nepříjemná, 🙂

ruze32
autor
28. říj 2022

Holky, tak jsem vam jen chtela rict, ze bohuzel jsem zacala krvacet.. Doktor mi zjistil nizkou delozni sliznici, takze nejspis doslo k biochemickemu tehotenstvi.. Miminko se bohuzel neudrzelo.. Jsem zklamaná 🥲🙃 Tak budu muset brat nejake leky..

lencaa11
28. říj 2022

@ruze32 to mě moc mrzí biochemické bohužel prožije pomalu každá žena myslím že žádné léky na to nejsou třeba tělo jen měli jako zpozdenou Ms a vyčistí se samo a hned se můžete snažit znovu držím palce ☘️☘️

koko123
28. říj 2022

@ruze32 také se mi minulý měsíc stalo. Menstruace začala silným krvácením velkých cucek. Jindy jsem začínala pomalu špinit. Dnes jsem v 7tt. Hodně štěstí

ruze32
autor
28. říj 2022

Moc vam dekuji!! 🌹

stelka23
29. říj 2022

Baby ahojte skočím vám sem do diskusie 😊. Chcem sa opýtať ci je toto ciarka alebo iba kanalik . Ďakujem za odpoveď 😊

deniskqaa
30. říj 2022

@stelka23 negativní čárka tam není

lencaa11
30. říj 2022

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru