Pozitivní test a duch. Počátek těhotenství?

kipe01
9. srp 2022

Zdravím...v pátek se mi ukázal na testu duch a v pondělí ráno už tam byla slabá čárka...může se jednat o počátek těhotenství popřípadě kolikátý to může týden...děkuji za odpověď a vlastní zkušenosti

ferda90
10. srp 2022

@kipe01 ahojky, podle mě jsi těhotná, čárka sílí, takže přeji hodně štěstí 🍀 Moje testy vypadaly takto.

susmevem
10. srp 2022

@kipe01 ... ano, je to dost pravděpodobně začátek těhotenství. Jaký týden jsi těhu ti nikdo neřekne. Ty musíš nejlíp vědět, jak dlouhý máš cyklus, nebo kdy byla ovulace. V průměru cca 2tt...

leniczka23
10. srp 2022

Ano jsi těhotná, ostatně to sis určitě i přečetla v přívalovém letáku. Co se týká stáří těhotenství z papírového testu to nevyctes. Buď si kup test celarblue který ti ukáže i týdny, nebo si to lehce spočítat podle poslední MS.
Přeji ať je vše jak má být.

kipe01
autor
10. srp 2022

@susmevem Mám nepravidelný takže vůbec nevím. Ale s partnerem jsme měli nechráněný styk 17.7 myslíte že nám to vyšlo hned na poprvé?

susmevem
10. srp 2022

@kipe01 ... no jistě že ano, takových holek jsou spousty, kterým se to povedlo hned napoprvé. Jestli chceš mít trošku větší jistotu, kup si digi test, ten ti ukáže cca jaký týden jsi. A pak se objednat na gyndu...

ferda90
10. srp 2022

@kipe01 já si MS nijak nehlídala, takže nevím jaký mám cyklus. Kdyby mi tehdy dr neřekla kdy mám ovulaci (zrovna probíhala když jsem byla na kontrole takže to viděla na ultrazvuku) tak to ani nevím, nepoznám. Zadařilo se nám hned na první ovulaci, nyní má syn 18 měsíců ❤️Přeji ať vše dobře dopadne

kipe01
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru