Pozitivní test. Je to těhotenství nebo ještě Pregnyl?

jannie88
8. pro 2012

Dobrý den, s manželem se snažíme už rok a půl o miminko, poslední půlrok se léčíme v CAR, mně našli endometriozu, on lehce slabší spermio, ale žádná hrůza.
Podstupovali jsme už 2. IUI a dnes jsem 12DPO a těhotenský test mi ukazuje toto.... Píchala jsem si Pregnyl, dnes už to je 14 dní od píchání 5000, jednu lahvičku. Myslíte, že to může být vytoužené těhotenství, nebo ještě Pregnyl? Díky za názory 🙂

ruda
8. pro 2012

dle mě to Pregnyl není, ten se zobrazuje max do 10tého dne. Gratuluji

jannie88
autor
8. pro 2012

@ruda Děkuji, já právě četla v diskuzích, že někomu se ukazuje i déle :-/

ruda
8. pro 2012

věřím, že je to těhu a moc ti to přeju....mám taky po IVF kluka a vím, jaký je to pocit, když se nedaří a pak ty vytoužené // vylezou

lucifereeek
8. pro 2012

pregnyl by to být už neměl, nemá se testovat do 10dní - tam by být ještě mohl, ale jestli jsi testovala 14den tak si myslím, že jsi těhu, však uvidíš - udělej test za 2 dny a pokud bude silnější tak je to jasný! 😉

jannie88
autor
8. pro 2012

Děkuju holky, nám řekli, že ani nemá cenu jít na IUI, že rovnou IVF, tak jsme to stejne chteli dvakrat zkusit, tohle byl posledni pokus a v lednu by nas cekalo IVF, tak by to byl zázrak 🙂

lucifereeek
8. pro 2012

@jannie88 tak to by bylo fajn, kdyby to vyšlo teď, měli byste krásný dárek na Vánoce 😉 😵

rory_g
8. pro 2012

@jannie88 myslím, že se můžeš začít radovat 🙂

jannie88
autor
8. pro 2012

V pondělí skočím na krev, at to vim jiste a bude 🙂

olusenka
8. pro 2012

@jannie88 tak nám to řekli stejně, jen IUI odmítli úplně. Zopakovat test za den dva znova a doufám se pak moct pořádně radovat! 😉

pepibubu
8. pro 2012

Gratuluju🙂

marecek4
8. pro 2012

no ,lehce se to řekne-ale testík za dva tři dny zopakovat a uvidíš,možná budete mít ten nej dáreček pod stromeček 🙂,takže zatím jen velice tichunká gratulka s držením pěstiček aby čárečka byla silnější

eloana
8. pro 2012

@jannie88 toto uz nebude pregnylova carka🙂 ale tak uvidi se, zda carka bude silit)
drzim pesti

ruda
8. pro 2012

a tohle je první test? nemáš na porovnání?
Je teĎ důležité, aby nezeslábla,ale naopak... držím palce

lucypuky
9. pro 2012

@jannie88 ahooj presne takovýhke dvě // jsem si našla poprve ja 🙂 gratuluji 🙂

jannie88
autor
9. pro 2012

No delala jsem jeste den predtim, ale tam byl jen maly duch, ktery jsem nefotila , tohle bylo dalsi den, uz byla silnější. Dnes jsem nedelala, udelam az zitra 🙂 JInak dekuji, snad budete mit pravdu a budu se moct zitra radovat.

jika10
9. pro 2012

@jannie88 Takovouhle carecku jsem mela 9 den po KET a pregnyl to nebyl .... Ted me ty dve vytouzene carecky nakopavaji zevnitr briska 😉 A pokud je byltohle druhej test a carecka byla silnejsi, tak myslim, ze to je jasny. Drzim palce 😉

jannie88
autor
10. pro 2012

Holky tak dnešní test 🙂 Utíkám na krev, vypadá to nadějně jupíííííííííí ¨🙂

ustarana
10. pro 2012

@jannie88 gratulujem. Prajem nech je vsetko v poriadku.

jannie88
autor
10. pro 2012

@ustarana Moc děkuji 🙂

ruda
11. pro 2012

@jannie88 kolik je hcg?

vrk
1. říj 2014

Ahojky holky, jsem 13dni po pregnylu 5000j a 11dpo. Testy jsou sestupne, dnes rano delany prvni dva kazdy z jineho vzorku a zbytek vcera a predevcirem. Je to jeste pregnyl? Ty dva jine testy jsou odpoledni jeden citlivost 25 a druhy 10

78marcela
4. říj 2014

@vrk myslím že se můžeš radovat🙂

vrk
4. říj 2014

@78marcela a mas pravdu. Predevcirem hcg 262,3j a vcera 404j 😀

vrk
4. říj 2014

@jannie88 kolik bylo hcg???;)

78marcela
4. říj 2014

@vrk tak to je hezké, pěkně stoupá.

vrk
4. říj 2014

@78marcela to ano, tak si prcka hyckam at se mu u nas moc zalibi 🙂)

kvakousek
3. lis 2014

Dobry den
Slecny pani 🙂 potrebovala bych poradit pred tydnem mi vysel pozitivni test
Byla tam takova dusicka ale pouhym okez byla videt .
Dnes jsem si delala digitalalni test a vysel negativni enchci myt skepticka a nebo se uchylovat k
jednomu testu prosim poradit jestly se to muze stat pred tim jsem si delala test od gs mamatest mooc dekuji

luciebx
3. lis 2014

@kvakousek spis bych verila digitalnimu... ale zalezi jakou mel citlivost ten prvni test.. no uvidis .. zkus obyc test treba za 2 dny a zda tam bude carecka.. je to jasny

kvakousek
3. lis 2014

@luciebx Ahojky ja si tez myslim ze digitalni je presnejsi ale za dva dny teda skusim znovu testovat a uvidime
jako pozoruji na sobe ze jsem citlivejsi a dost riham a mam zaludek na vode jakoby 🙂
ale zaroven na to nechci myslet chapes vid ??? 🙂 🙂 nekde jsem cetla ze hormon muze i kolisat ... ta nejistota je nejsilenejsi
Dekuji 🙂

dadulie
2. črc 2015

ahoj holky. jsem tu nová, takže v první řadě všechny zdravím a chtěla bych se zeptat : Vidíte to co já,nebo už blbnu? My se snažíme už tolik let a ještě nikdy tam nebyl ani náznak druhé čárečky , no a teď ji tam prostě vidím. Sice jen mizivou,ale vidím. Jsem po IVF dvanáctý den.Díky za vaše názory. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru