Pozitivní test Sluníčko, negativní Mamatest. Stalo se Vám?

qwertyy
1. zář 2019

Ahoj holky,

včera večer jsem si dělala test Sluníčko a byl tam pidi dušík, dnes ráno jsem zopakovala, znovu duch, už celkem pěkně viditelný. Asi tři hodiny na to jsem zkusila Mamatest a negativní, stalo se někomu? Co si o tom myslíte?
Děkuji za názory.

qwertyy
autor
2. zář 2019

@makiska1 na revizi jsem byla 2.8., byla jsem 7tt, cca po 14 dnech jsem si delala test a byl bily- presne jsem se pak bala teto situace..

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy aha tak pokud už jsi měla bílý test, tak to už bude nové těhotenství 😊 tak držím pěsti! Říká se že po potratu je jak pohnojeno, tak snad bude vše ok 😊

qwertyy
autor
2. zář 2019

@makiska1 no uvidime, ale uz dva dny me silene boli bricho, jako bych to mela dostat. Nikdy sem na to netrpela, takze je to pro me ted fakt utrpeni, ibalgin si nechci brat... snad se to jeste nerozjede... doktor prave rikal, ze kdyz se budu citit dobre, tak po skonceni krvaceni se muzeme hned snazit, ze si telo rekne, jestli je pripravene, nebo ne.. tak uvidime..

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy určitě... držím pěsti... jinak teda já měla taky vždy silné bolesti jako na ms a k tomu bílý hustý vytok... tak držím pěsti!

qwertyy
autor
2. zář 2019

@makiska1 tohle je horsi jak na ms.. ale mozna je to po te revizi... nemuzu si vzit neco na bolest, nevis?

oveckaluky
2. zář 2019

Na prvním duch, na druhém už regulérní čárka 😉

qwertyy
autor
2. zář 2019

@oveckaluky dekuji 🙂 jenze toto bylo Slunicko, Mamatest neukazal nic... az dneska rano neco malo, v diskuzi tu je nekde fotka toho dnesniho ...

oveckaluky
2. zář 2019

@qwertyy I tam je duch... bude to dobrý 😉

dendasubaristka
2. zář 2019

Holky tak v Dr max neměli přímo mamatest ale ten jejich test. Tady je test 2x focený nevím která fotka je lepší a musím se přiznat že tam něco málo vidím. Ale asi mi hrabe.

krystofovaa
2. zář 2019

@dendasubaristka nevidim nic

qwertyy
autor
2. zář 2019

@dendasubaristka ja taky nic nevidim ☹

sudylichozrout
2. zář 2019

@dendasubaristka Nevidim nic. Negativni. Tehotna bohuzel nejsi, zajdi na gyndu a konzultuj dalsi postup.

martaskaaa
2. zář 2019

@dendasubaristka Taky nic nevidím. Dr max je pro mě asi nejspolehlivější test.

dendasubaristka
2. zář 2019

Díky holky. Už jsem s toho úplně mimo. Zítra jdu na gyndu odpoledne a uvidím 😞 nejhorší je že tím že já nikdy zpoždění nemam,jen když jsem byla tehu v prosinci a pak to odešlo,tak jsem se začala upínat na to že jsem a už si představovala jak příští léto strávíme s miminkem. Dostali jsme městky byt,manžel má už přes rok super práci. No a celkově už se na to těšíme. Chtěli jsme jen kluka,teď už jsme sžití s tím že se těšíme i na holčičku at jsme hlavně zdraví a šťastní. Takže teď poslední dva dny nedělám nic jiného než sedím na diskuzích a hledám různé informace. O tom když někomu vyšel test pozitivně az třeba za 14 dní od vynechání ms nebo tak.

qwertyy
autor
2. zář 2019

@oveckaluky tak dekuju, kezby to vyslo, uz bychom si to zaslouzili🙏🏼

qwertyy
autor
2. zář 2019

@dendasubaristka presne tak, zajdi na gyndu a uvidis... jinak teda “jsme sziti s tim, ze se tesime i na holku”.. vzdyt je to snad jedno, hlavne zdravy miminko🙏🏼🙏🏼

krasna_neznama86
2. zář 2019

@makiska1 taky jsem mela husty vytok a celkem svedil, dva dny pred ms jswm byla na gynde... Dostala jsem bobule, ulevilo se mi... Tam mi delali test a nic... Za dva Dny na Slunicku z Tety duch, na mamatestu nic.

dendasubaristka
2. zář 2019

@qwertyy tak každý si většinou něco přeje buď kluka nebo holku a pořád jsme si s manželem říkali jak by jsme měli nejradši kluka. No a teď jak pořád nic a nejde to jsme si tak začali říkat i klidně holčičku hlavně ať se už povede a jsme zdraví a šťastní. 🙂

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy no hele, pokud fakt neumírás bolesti, zkus vydržet... takhle v začátku bych se raději lékům vyhnula... drž se... nebo zkus cinknout dr jestli si můžeš něco vzít...

makiska1
2. zář 2019

@dendasubaristka já být tebou tak to přestanu tak řešit... uvidíš zitra co ti řekne dr, na dnešním testu nic nevidím, za mě tedy těhotná nejsi a máš nějakou hormonální poruchu, možná cysta, možná také jen nervy... nemysli na to, až bude správný čas, miminko přijde samo.... držím pěsti, hlavně ať brzy přijde MS

makiska1
2. zář 2019

@krasna_neznama86 No já v prvním tehu jsem měla nejrůznější mykozy celý první trimestr... teď jsem v pohodě, ten vytok mám pořád ale nezapacha, nesvedi, je bílý... takže jsem v klidu a beru to tak, že je to ok...

dendasubaristka
2. zář 2019

@makiska1 no byla jsem týden před ms na gynde na preventivce a tam my řekla že vidí krásně vysokou sliznici. A že jinak mám vše v pořádku. Říkala jsem ji totiž že mě píchá v podbřišku,tak mi řekla že mám vše hezké ani cystu neviděla. Takže jsem čekala buď ms nebo těhotenství,ale ms nepřišla a tím pádem sliznice neměla jak odejít,proto to nechápu no. Já vím no snažím se to neřešit,ale víš jak to je no. S náma co čekají co bude.

qwertyy
autor
2. zář 2019

Holky, tak se to vyresilo samo- dostala jsem to :-/

makiska1
2. zář 2019

@qwertyy tak to mě mrzí 😔 zřejmě neprosperujuci těhotenství, embryo nebylo v pořádku a tělo to vyřešilo samo, na jednu stranu buď ráda... já si vždy říkala raději ať to takhle odejde samo než se pak po screeningu rozhodovat, zda si nechat postižené dítě.... třeba ještě je naděje, uvidíš jaká MS bude... když bude slabá a jiná než obvykle, zkus třeba ještě test, někdo krvácí i v těhotenství... každopádně držím pěsti, ať se brzy zadaří a je vše v pořádku 😊

makiska1
2. zář 2019

@dendasubaristka já to znám jaké to je... když jsme se snažili o dceru, po půl roce jsem uz z toho byla na nervy, furt řešila ovulaci, příznaky a modlila se a nic... pak jsem se na to vyprdla, to byl zrovna prosinec, začala jsem péct cukroví na kšeft, řešila dárky, řešili jsme stavbu domu... a ejhle na silvestra dva dny zpozdeni a pozitivní test... ono to pak teda nedopadlo, ve 13tt zamlkle těhotenství a revize, takže to pak začalo nanovo... nakonec jsme byli i v CARu, manžel spermio a já HP, řízená ovulace a hned první cyklus vyšel, máme pětiletou dceru... nevím jak dlouho se snažíte? Pokud už dyl a chceš mít jistotu, zajděte do CARu na ty základní vyšetření, budeš mít jistotu že je vše ok... případně si také nech sledovat ovulaci, já si den pred ovulaci pichla pregnyl na dozrani vajicka a bylo to... u druhého to bylo jinak... dcera už dva roky chce sourozence, já se na to necítila, ani jsem vlastně nebyla rozhodnuta mít další dítě... ale nakonec teda jsem souhlasila, dohodli jsme se loni s manželem že pojedeme na dovcu a pak do toho půjdeme, ale dovolenkovani se mi zalíbilo, tak jsem si vyprosila ještě jednu dovolenou letos a pak že to zkusíme... No osud k nám byl tento rok docela krutý, v květnu zemřel manželovi tatínek a o dva dny později zemřel i můj tatínek... takže květen tak nějak prožity jako ve snu, v červnu jsme se z toho tak nějak dostávali všichni, na konci odjeli na dovolenou a tam jsem na první dobrou otehotnela.... věřím tomu že miminko poslali dědečkové, že to tak mělo být... takže nezoufej, bude to tak jak má být... stresem těhotenství nepomuzes... užívejte si... a až bude správný čas, miminko si jistě cestu najde! Držím pěsti... i když chápu, jak je to těžké...

dendasubaristka
2. zář 2019

@makiska1 wau úžasný,ale i smutný. Mrzí mě co se vám stalo,ale jak říkáš dědečkové asi poslali miminko. No víš to je tak, snažíme se 3 roky. Vím že mě tu asi hodně lidí odsoudí, že jsme ještě nikde nebyly. Ale věc se má tak,no před rokem mi celkem slušně hrabalo už s toho a chtěla jsem to začít řešit fakt jsem na tom lpěla a tlačila do toho manžela a jak to je s chlapama těžký,tak čím víc jsem tlačila tím víc on nechtěl samozřejmě. No byla jsem fakt magor. Kdyz jsem věděla že mám ovulaci prostě jsem stresovala aby byl sex atd. No na gynde mi vzala krev aby zjistila ten začátek jak to mám s hormonama.no a zjistilo se že nemám pokaždé ovulaci já ji myvam ale ne vždycky,ten hormon co to spouští není úplně v normě,ale několikrát jak jsem byla na gynde tu ovulaci viděla,takže to prostě někdy je a někdy ne.A prostě pak se to nějak uklidnilo. V prosinci se nám najednou povedlo ale odešlo to samo. Takže jsem se vlastně ujistila v tom že to jde. Plno páru kolem nás co nemohlo otěhotnět i několik let,tam nakonec otěhotněli a ve mě se to prostě nějak obrátilo a řešit to teď nechci. Věřím že se nám povede přirozeně. Po tom když se nám povedlo,plno párům kolem nás taky a přirozeně,tak prostě vidím že někomu to trvá dýl a my asi budeme ten případ. Teď jsme dostali být atd. A až teď máme jakoby vše co je třeba 🙂 tak si pořád říkám že to miminko čeká na tu správnou dobu. S manželem jsme se bavili o tom minuli týden. Protože teď je to spíše on kdo o tom více mluví a prostě ještě chvíli počkáme a pak když to
n nepůjde tak zajdeme na vyšetření. Prostě to tak asi má být 🙂

dendasubaristka
2. zář 2019

@makiska1 dokud se mi teď nestalo co se stalo,tak jsem byla v pohodě a prostě jsem to vůbec neřešila byla jsem zklidněna atd. No ale jak teď vidím co se semnou děje tak,jsem začala lehce šílet. Když tam je ta vidina těhotenství no.

makiska1
2. zář 2019

@dendasubaristka jasně, chápu... tři roky je dlouhá doba, ale jak říkáš, mimi čeká na ten správný čas... my vlastně u toho prvního tehotenstvi bydleli u tchýně, což tedy nebyl žádný med a vlastní domeček byl ještě ve velké mlze... potom jsme o mimi přišli, mezitím se vyřešily problémy s pozemkem a začali jsme stavět a já pak půl roku na to znovu otehotnela.... stěhovali jsme se 26.7. do vlastního a dcera se narodila 19.8.... takže prostě si miminko počkalo až do vlastního, nechtělo se narodit ke tchyni... tak věřím tomu, že i u vás to tak bude... dej tomu třeba do konce roku a když nic, zkuste ten CAR... minimálně třeba kvůli té nepravidelné ovulaci, ať zjistí co a jak... s tím se dá něco dělat určitě...

dendasubaristka
3. zář 2019

@makiska1 děkuji :* právě já pořád věřím že to půjde a povede se no. Třeba sestřenice od manžela ti se snažili teď 6 let a nakonec se povedlo přirozeně a bylo to jen o tom že se netrefili do plodných dnů. Známá ta dala několik tisíc do umělého a nic. Pak se s manželem spolu vyspaly spontánně když byly rekonstruovat byt a najednou byla těhotná :D atd atd. Mám tu celkem dost takových příběhu 🙂 proto v to věřím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru