Pozitivní testy a špinění

renatajsemja
16. srp 2018

Ahoj. Potřebuji poradit- v úterý i středu jsem měla pozitivní testy, ale v noci jsem začala mít tmavě hnědý výtok. Myslíte že je důvod k obavám?

katka865
16. srp 2018

@renatajsemja taky jsem to tak mela a jednou to bylo mimidelozni a pak dvakrat v poradku. Takze tezko rict. V pripade bolesti urcite utikej k doktorovi.

kittyy17
16. srp 2018

Já jsem se dvakrát prospinila až k porodu... Určitě bez příští týden k lékaři, teď ještě nic neuvidí. Kup si v lékárně Ascorutin, třikrát denně dvě tablety, brala jsem téměř celé těhotenství, na pohotovosti by ti ho doporučili

aktakd
16. srp 2018

To tezko rict. V prvnim tehotenstvi jsem spinila a spravil to utrogestan. Ve druhem to ani utrogestan nespravil a v 8.tt prisel spontanni potrat. Pro klid duse bych zasla k lekari.

jednaholkaa
16. srp 2018

Cetla jsem nekde, ze je to 50 na 50. Ja takhle leeeehce spinala tyden a pak prisel SP. Ale nektere holky to maji pulku tehotenstvi a normalka..

renatajsemja
autor
16. srp 2018

Tak jsem volala na gynekologii, řekli mi ať okamžitě přijedu. Po vyšetření mi bylo řečeno, že špinění už je jen slabé, bez krve, děloha je zvětšená a uzavřená, ale na ultrazvuku nic vidět není. Tak zítra jdu na krev...

renatajsemja
autor
16. srp 2018

A dostala jsem duphaston na případné udržení těhotenství...

lachtanice86
16. srp 2018

@renatajsemja na začátku je to buď a nebo. Mně nepomohl ani duphaston na udržení

tycinkatwix
16. srp 2018

Taky se přidávám. Měla jsem asi 3 pozitivní testy , o 4 dny později jsem začala špinit, postupně bolest a krev. Mám bolestivou MS ... Později další test a bohužel jedna čárka. Nechci strašit, plno mých kamarádek špinilo, na gyndu jsem šla až za 4 dny a všechno samozřejmě v pořádku 🙂 ... Držím palce a věřím, že mimiško bude 🙂

renatajsemja
autor
16. srp 2018

Jsem si dělala nový test, a druhá čárka je každým dnem silnější, tak snad to vyjde...

tycinkatwix
16. srp 2018

@renatajsemja Určitě vyjde 😊

priefi
17. srp 2018

@renatajsemja tezko rici, je to bud hematom, praskla cevka, anebo zacinajici potrat. Bohuzrl ukaze az cas. Pokud bude pokracogat jen spineni, dej vedet doktorovi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru