Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mysojc
11. led 2008

ahoj holky, tak jsem nevydržela a včera si koupila další test...a čárky jsou silnější. To by fakt bylo super!!!

jana: Souhlasím s holkama, zácpa je prý běžná 🙂

diusa
11. led 2008

mysojc- jeej gratulujem, tak predsa to vyslo, nech ti babatko pekne rastie v brusku, a prijemne tehulkovanie 🙂

mysojc
11. led 2008

No není to potvrzeno od doktora, ale prsa mě bolí, podbřišek taky, čárky na testu....tak snad. Vědět budem najisto 22.1. to jsem objednaná 🙂 Takže radši ještě moc negratulovat 🙂

jana303
11. led 2008

kitty68 nebol to žiaden kus ale len prasknuta cievka pri stolici to mi povedala aj doktorka pred hodinkou ked som bola na usg. Nič tam ešte nevidela ale vzala mi krv na vyšetrenie hcg ktoré je do 2 hodin tak že okolo piatej už by som to mala vediet ale aj kámošky mi tvrdia že je to pozitívne. Len som sa obávala že je to zase planý poplach lebosa snažíme už presne rok po tom čo som mala zápal malej panvy, ale tak to vyzera že asi stačilo vymenit len doktorku.,

pozdravujem aj zizu, bodaj by si mala pravdu

a samo že pozdravujem aj mysojc

tak ak to vyšlo tak budem štastná ale samo že držím palčeky všetkým ktoré sa snažia.

pááááá zatím

mysojc
11. led 2008

Tak to se jani drž a taky na tebe myslím, aby to bylo fajn. 🙂

sluninka
11. led 2008

mysojc... také gratuluju🙂 jsem na tom stejně jako Ty,jen jsem ránu byla u dr. a ten mi to mírně potvrdil, i když je brzy na závěry🙂

jana303
11. led 2008

no tak kočky mám to potvrdené hcg 1200 takže som tehotná držím aj vám palčeky a mysojc drž sa aj ty určite to bude aj ked to nemáš od dr. potvrdené ale ja na tvojom mieste by som to tak dlho nevydržala až do 21. nevie ti vziat krv skor. pááááááá

sluninka
11. led 2008

jana303..tak to Ti gratuluju 😵

loss
11. led 2008

ahojte
pozeram ze tehulky stale pribudaju super,vsetkym zelam krasne tehulkovanie a vesele brusko 😵

skrecok
11. led 2008

Ahojte babulky,
mali ste vsetci tehulky "spinenie" pred (ne)ocakavanou mrchou, alebo az ked ste to (ne)mali dostat?
Mna dost bolia hned po ovulacii prsia, mam akoby vacsie (ale to uz mam 3.mesiac, predtym som nemavala take), pocity ako by som mala dostat. Ale "spinenie" nemam. 😖

loss
11. led 2008

skrecok ja som spineneie a dokonca ani tehu priznaky
skus den pred MS otestovat a daj vediet drzim palce 🙂

skrecok
11. led 2008

Dakujem. Uvidime... 🙂

loss
11. led 2008

nemas za co drzim palce 🙂

kitty68
11. led 2008

gratuluju jana303 😀

gabi78
12. led 2008

Ahoj holky, gratuluji novým těhulkám 😉
Skrecok: já špinění neměla, až pak jeden den jen trošku a bylo to až 39 den cyklu

mysojc
12. led 2008

jana: Tak moc gratuluju 🙂 To je príma.
U mě je to s doktorem tak, že je tam jen jednou za týden...a prý to nemá cenu přijít dřív. Tak si prostě počkám a snad to ukáže příště ultrazvuk 🙂 Zatím se nic nemění, koupím si další test a pokud budou zase dvě a ještě víc vidět, tak tomu pomalu začnu věřit 🙂

olioli
12. led 2008

Ahoj holky, jsem ráda, že jsem narazila na tuhle diskuzi 🙂 můžu k Vám? 🙂

olioli
12. led 2008

Minulou neděli jsem měla dostat MS, před tímto twermínem dva dny slaboulinké špinění a nic. MS se ještě nedostavila, 3 testíky (různé) děláné 2 dny po očekávané MS pozitivní, což je nádhera. Nemohla jsem tomu uvěřit. Ale dnes jsem si dělala další testík v domnění, že čárka zesílí a ona je ještě slabší než před 2 dny :( co to má být??? Jinak příznaky, zvětšená prsa, lehká únava a bez MS - jinak mívám i po vysazení HA (před 5 měsíci) pravidelný 28 denní cyklus, zpoždění u mě nebývá zvykem. Nemáte někdo zkušenost s testíky a slabými čárkami atd. jsem z toho nějaká rozesmutnělá...

klaudia90210
13. led 2008

kocky kedy je najlepsie si robit test? az ked mi meska? alebo kedy? ja mam totiz nepravidelnu men. a nechcem sa zbytocne tesit ked tam bude iba / 😔 ....oplati sa pockat po oplodneni radsej dva tyzdne?

dukie
13. led 2008

olioli: Nechci Tě nijak strašit, čas jistě ukáže, jak to s Tebou je. Nicméně se může stát, že se mimísek v bříšku usídlí a jsi těhu. Ale z nějaké vyšší moci a důvodů ne vždy pochopitelných (k těm pochopitelným patří např. nějaká vrozená vada) se rozhodne svůj úkryt v bříšku opustit. Prý se to takto děje poměrně často a kdyby si žena nedělala těhu test, tak by ani nevěděla, že je těhu, a považovala by to jen za zpožděnou MS. Prý je to taková prevence, že tělo rozpozná, že by se plod třeba nevyvíjel dobře, a tak se ho raději hned na počátku zbaví. Vím, že to není nijak veselé (my přišli o mimi... v 9. tt jsem podstoupila revizi), ale když se na to člověk podívá z druhé stránky, je to tak dobře, protože je to jistě lepší než kdyby se to zjistilo později, případně vůbec... a narodilo se nemocné miminko.

V každém případě držím pěstičky, aby to s tou tenčí čárkou byla jen náhoda a všechno bylo v pořádku.:o) A kdyby to náhodou nevyšlo, tak nezoufej, když se s tím tělo vyrovná přirozenou cestou, je to vždycky lepší než chirurgický zákrok (po revizi obvykle lékaři doporučují 3 - 6 měsíců čekat před dalším těhulkováním, ale v těchto případech, pokud vím, na to můžete vlítnout hned další měsíc). V takovém případě bych pouze doporučovala po odmenstruování zajít na kontrolu k panu doktorovi, aby se kouknul, že je děloha čistá a vše je pryč, aby se nedostavil nějaký zlobivý zánět, který by situaci mohl zkomplikovat.
Jak jsem už psala, držím pěstičky, aby to dobře dopadlo a brzy jste měli krásné zdravé mimi. 🙂

olioli
13. led 2008

Ahoj Dukie, strašně moc děkuju za milá slůvka a podoru. Co Ti mám povídat (psát 🙂 dnes v noci MS přišla :(
Opravdu se to stává, říkám si, ještě, že takhle hodně brzo (cca 3.týden) a ne někdy později, to by bylo fakt hrozný. K panu doktorovi se chystám zítra, ale máš pravdu, že by to asi chtělo, až MS skončí, aby zjistil co a jak, když je po všem. Ale radši se tam zastavím... Četla jsem, že takhle končí každé 4. těhotenství a ženy to ani nepoznají. Asi bych to taky nezkoumala, ale není pro mě typické zpoždění MS, kdybych testla až včera, tj. týden po očekváné MS, už bych žádnou čárku nenašla.
Tady i k dotazu klaudia90210 , s tím kdy testovat .... je to těžké, ale rozhodně se vyplatí počkat až několik dní po vynechání. Zbytečně se člověk pak stresuje.

Ještě jednou děkuju za podoru!!! 🙂 a snad se nám všem brzy mimoušek zadaří 🙂

mysojc
13. led 2008

olioli: Držím palce.

Teda vy jste mě tou debatou znervózněly. Asi si zase zkusím udělat test...☹Snad bude vše Ok.

jana303
13. led 2008

ahojte. dakujem kitty68, sluninka aj tebe mysojc za gratuláciu, už mám aj také prvé príznaky zvykne mi byt sem tam trošku ale len trošku zle od žalúdka a čo sa týka pŕs tak mi bradavky niekedy tak stvrdnú že mi mojko hovorí , že by sa nane mohla vešst mokrá bufajka ako na vešiak čo tak odstávaju. Olioli ja som v den ked som mala dostat MS tak mala taký slabulinký ružovkastý hlien ale len pri utierani sa po močení, to mi trvalo asi také 3 až 4 dni a koniec. Doktorka mi povedala že to preto lebo som tehotna len krátko (ešte to nieje vidno na usg až po 6 týždni)ale krv to už potvrdila aj to že MS nedošla ale o 2 týždne mám ist na kontrolu takže vtedy by to už malo byt vidno. Ale je mi lúto že ti došla MS a že ti to tento krát nevyšlo to neznamená že o mesiac to nemusí výjst. Držím všetkym snažilkam palčeky a pozdravujem všetky tehulky.

mysojc
14. led 2008

tak jsem se s uklidnila, na testu jsou zase dvě čárky...teda já to snad nevydržím. Ještě 10 dní co kontroly u doktora...to je děs. Jestli to takhle bude celou dobu, tak se zblázním. Já jsem neskutečně zvědavá ☹

sluninka
14. led 2008

mysojc...koukám, že Tě něco trápí...copak je?

akras
14. led 2008

Ahoj mysojc, já jdu na kontrolu také 22.1., to bych měla být cca 8tt. je to hrůza to čekání, co? 😒 Doktorka chtěla, aby už tam bylo něco vidět - asi tím myslela srdíčko, tak je pravda, že to budeme hned vědět najisto, jestli je všechno v pořádku. 🙂 Tak v tom nejsi sama. V kolikátém týdnu jsi ty?

olioli
15. led 2008

Ahoj holky, děkuju za přáníčko, snad se nám brzy mimouš podaří 🙂 Každopádně jsem bylana UTZ a na krvi, ale vše v pořádku, prý se to stává...
Mysojc nebuď nervózní!!! 🙂 já měla vážně dovný pocit od začátku a ta čárka vůbec nezesílela, spíš byla slabší. Tak se fakt neboj 🙂 taky jsem hrozná zvědavka. Měla jsem jít také na kontrolu až 22.1., prý by do té doby stejně nebylo nic vidět a takhle už alespoň bude tlouct srdíčko 🙂
Všem těhulkám držím palečky a nám snažilkám také!!! 🙂

mysojc
15. led 2008

Akras: Já ani nevím, mě tam minule byla vidět jen černá tečka a to nemusí být mimi ☹ A tak mám strach...zkoušela jsem test a byl pozitivní, ale nějaký příznaky...bolí mě pbčas prsa a taky v podbřišku a chodím častějc na záchod...ale jinak nic. Tak mi to šrotuje... je to strašný to čekání... ☹
Ale pokud bude vše Ok, tak tipuju, že jsem tak v 4 - 5 tt. I když podle MS bych měla být 6 - 7tt. 😉

tebi
16. led 2008

Ahojte je tu niekto kto mi poradí...už mi mešká menzes 19 sty deň a dnes som si robila test a vyšiel negatívny....mám prsia zvačšené aj ma pobolievajú.... už sa dlhšie snažíme o bábo..... niekedy mám ešte taký pocit ako keby som mala dostať menzes ale nič.... nech už ani nedostanem....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru