Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

lenamen
28. říj 2008

já právě nevím, ale to jsem dostala pár hodin po tom nechráněném sexu, tak nevím no .. musím asi počkat. Ale právě někde jsem četla, že se nedá otěhotnět takle hned, když ty prášky beru delší dobu, že i kdyby si zapoměla prášky brát tyden, tak se nic stát nemůže, protože je mam stále v sobě, že by se tělo napřed mělo pročistit. Nebo jsem také četla , že otěhotnět se dá jen tři, nebo čtyři dny v měsíci. Tak nevim co je na tom pravdy. Neco taky nechápu, jak někdo zapomene jeden prášek si vzít a je těhotná. Vůbec to nechápu ... asi záleží na tom, kdo má jaké tělo .......

lucinka1104
29. říj 2008

žena môže mať menzes aj 5 mesiacov a byť tehu takže tak šanca je tu vždy a je to pravda, že otehotnieť sa dá len 4 dni do mesiaca asi ste sa trafili, viem, že otehotneli aj ženy čo nezabudli zobrať ani jednu tabletku...osud sa s nami niekedy zahráva asi to tak má byť 😉

saronka
29. říj 2008

holky jak vám bylo pár dnů po ovulaci když jste zjistili že jste těhu?? já mám asi 5. dne po ovulaci a od pátku mám bolesti vaječníků ne pořád ale tu a tam mě bolí a někdy i takové stahy či tak..dělala jsem si mamatest a negat. ale nevím zda není brzo

lucinka1104
29. říj 2008

saronka tak to tedy je brzo a hodne.... 🙂
mne test vyšiel až , keď mi mrcha meškala 9 dní teda na 23 deň po ovulke 😉

saronka
29. říj 2008

co je hodně???

lucinka1104
29. říj 2008

no veľmi skoro sommyslela test sa robí až keď mešká menštruácia

saronka
29. říj 2008

jj to jo jenže toto je první měsíc bez HA tak nevím kdy dojde ...po kolika dnech a tak

lucinka1104
29. říj 2008

no ja som vysadila a mrcha už nedorazila vôbec 😵

saronka
29. říj 2008

juu to je dobrý

lucinka1104
29. říj 2008

to čo popisuješ každopádne vyzerá na tehu no budeš musiať počkať aspoň na ten 17 deň od ovulky a potom testovať, držím palce nech to dopadne ako si želáš 😉

saronka
29. říj 2008

díky moc určo dám vědět 🙂

lucinka1104
29. říj 2008

teším sa 😉

martina227
1. lis 2008

Ahoj všechny, pokud můžu, připojuji se do vaší diskuse. Bez antikoncepce jsem druhý měsíc a menses mi mešká týden, pocity mám takové že uplynulý týden mě pobolívalo v podbřišku jako kdybych to měla dostat,přijde mi že mám pořád napjaté prsa. Hlava se mi motá normálně, mám nízký tlak a taky mám už druhý týden bílý výtok.Myslíte, že by to mohly být těhotenské příznaky? Chci se otestovat až příští týden, tak jsem napjatá.A to mi ještě dneska ráno manžel povídal, bez ohledu na to že neví že mám zpoždění, že se mu zdálo, že se nám narodila holčička, která od narození mluvila.Tak nevím, jestli to třeba není předzvěst dobré zprávy 🙂 !
Díky za radu. Mějte se.

andreahrbacova
1. lis 2008

ahojky Marťo,já bych tebou tak si udělám testík.Příznaky co popisuješ jsem měla taky,a pak mi vyšly dva pozitivní testy.Hodně štěstí,a třeba se přijdeš už k nám podívat do diskuze prvního trimestru,držím palečky,ale myslím si že jsi těhulka. 😉

reni7
1. lis 2008

ahoj,můžu se kvám přidat?já mám vysazeno od července a teprve v říjnu sme se přestali hlídat,včera mi vyšel poz.test,a dnes taky,ty dvě čárky se tam ukázaly okamžitě,docela mě bolí prsa a břicho jako kdybych to měla dostat,tak já nevím,dr.mi řekla že na ultr.to uvidí až tak 40.den těhu,tak asi půjdu na krev,můžete mi sem pisnout váš názor?předem díky,jmunuji se Renata mám24 let a sem z Olomouce

andreahrbacova
1. lis 2008

reni,už tě chci vidět u nás v prvním trimestru. 😀 Jak jsem spala taky mi vyšly dva pozitivní testy,ale bylo ještě brzo tak doktorka na ultrazvuku nic nenašla,ani vnitřním ultrazvukem,takže mi vzala krev,a podle krve se poznalo že jsem těhulka.Podle krve na HCg se pozná jestli jsi v tom nebo ne.

reni7
1. lis 2008

andi díky za odpovď,jenom se mi nechce věřit,že by to šlo tak rychle 🙂 ve středu zajdu na gyn.na krev,myslím že sem těhu tak 14 dní 😵 akorát nevím jak to utajím před kámoškama,kdyby náhodou něco našim a přítelovím rodičům bych to chtěla dát jako vánoční dárek,ale myslím že to praskne dřív,ani jeden to asi nedokážem utajit 😅 jak dlouho ste to tajili vy?

andreahrbacova
1. lis 2008

jak jsem to dlouho tajila?no ani ne den,nevydržela bych to,naši i přítel žili v tom se mnou,od testů až po tu krev,v práci jsme to řekla taky hned,protože jsem dostala hned neschopenku..Ale ono se říká,že bys měla vydržet to tajit nějakou dobu,kdyby se to nepodařilo-mimoděložní a tak.Ale já bych to prostě nedokázala tajit.No já měla po první krvi HCG 691,a o pár dní později už přes 3000,ono je důležité aby se to číslo zvedalo,tak je aspoň jasné že plod roste

reni7
1. lis 2008

já to asi taky neutajím,hned po té krvi vím že se budu chlubit,tak doufám že to bude vše ok ,pak zaváma skočím do prvního trimestru 🙂 😉

andreahrbacova
1. lis 2008

určitě,budeme se těšit

martina227
1. lis 2008

andi, díky za radu, zkusím test příští týden a budu doufat, že to dopadne na 1. S tím břichem, píchání jsem pociťovala do čtvrtka a od té doby nic, měla jsi to taky tak?

lucinka1104
1. lis 2008

Reni srdečne gratulujem k tehu a prajem nech tzo prebehne hladko a bez komlikácií. Priznaky ktoré popisuješ sú uplne klasické bud týždeň môžeš zájsť k dr , na sone je dačo vidieť na začiatku 5 tt teda týždeň po vymeškyní mrchy 😉 😉 😉 😉 😉

andreahrbacova
1. lis 2008

bříško mě taky bolelo,to jsem si myslela,že to mrcha přichází,pak s eto ustálo,a teď mě podbřišek pobolívá pravdielně.To je tím jak se roztahuje děloha.Těhule jsi,to je jsité.

reni7
1. lis 2008

lucinko-děkuji za krásnou gratulaci,na tu krev du nakonec v pondělí,domluvila sem se se známou sestřičkou a výsledky mi hned odpo.zavolá,tak dám hned vědět.

samayka
2. lis 2008

ahojte, aj ja by som sa rada pridala. vysli mi dva pozitivne testy a v stredu letim gyndovi 😉 straaasne moc som to chcela utajit ale som asi ako ty reni7 🙂 prvy test som robila este pred menzesom. a vysla tam taka celkom viditelna ale slaba ciarka. a namiesto menzesu som dostala taky slabucky hnedy vytok /ale asi len dva dni ma strasil/ priatel nic netusil, lebo som bola z toho vytoku taka sklamana a vystresovana ze si myslel ze prisiel menzes. ale vcera som si robila dalsi testik a vysiel supeeeeeer 🙂

samayka
2. lis 2008

ozaj, chcem sa popytat, ako ste to oznamili rodicom, priatelovi a tak 🙂 viem ze sa budu tesit, ale chcem aby to bolo paraaadne a mile a tak.. pochvalte sa 🙂

pacmaha
2. lis 2008

ahojte, chcela by som sa spýtať či ste niektorá cítili nejaké príznaky tehotenstva hned po oplodnení? je možné aby hned na druhý deň bolelo v podbruší? to sa mi zdá veľmi skoro... ale nič druhé ma nenapadá že by mi mohlo byť 😲

pacmaha
2. lis 2008

a ešte by som sa chcela spýtať či ste si niektorá robili ten test na to pohlavie dieťatka a či vychádza alebo nie

reni7
2. lis 2008

ahoj samayka-mě ty testy vyšly oba hned dva dny po sobě,zítra letím na krev a už odpo,budu čekat na výsledky,jestli sem těhu,tak bych to chtěla tajit aspoň ty dva měsíce,prý jsou teď nejrizikovější ☹ před rodiči to utajíme,horší to bude před známejma,vždycky totiž od listopadu chodíme na punče a hodně zapařit,tak budu muset vymyslet nějakou fintu,třeba jako dlouhodobé užívání atb.nebo tak něco,zítra určo pisnu jak sem dopadla,tak hned ve středu přihoď výsledky z gyndy 😉 🙂
ahoj pacmaha:vůbec netuším že nějaké testy na pohlaví mimča sou 😅 slyším to prvně,jo a si určitě těhu 😀 nevím jestli to můžeš cítit den po,ale mě břicho bolí pořád jak kdybych to měla dostat,ale prý je to normální,jo a cítím se hodně nafouklá 😒 to sem se fest rozepsala 😅 už se těším na vaše výsledky,zatím páá

lucinka1104
2. lis 2008

reni teším sa na dobré správy
a všetkým novým tehulkám zo srdca gratulujem a prajem krásne bezproblémové tehu a rýchli pôrod 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru