Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

wejuzz
2. lis 2008

Dobrý den prosím jestli by mi nekdo poradil.Předem děkuji -S přítelem jsme měli přerušovaný styk.Docela jsme se báli tak jsem si koupila test a když jsem si ho chtěla udělat dostala jsem to.Když mi to skončilo(včera)test jsem si udelala a byl negativní po 5 minutách jak to má být a když jsem se na něj koukla ted tak je tam slabá čárka mužu bejt těhotná..Je mi 17 a jsem ve strašným stresu..Ješte musím říct že ten test byl 7 dní otevřený(když jsem to měla)Prosím jaká šance že nejsem udělám si test znova ale potřebuju poraditDěkuji

reni7
3. lis 2008

ahoj wejuzz,určitě si test udělej ještě jednou,nejlépe mamatest(patří k nejspolehlivějším)a nejlepší je hned ráno,a jestli máš nervy tak stoprocentní máš krev,můžeš zajít na odběr,ale mysím si že máš planý poplach,potom pisni jaksi dopadla

já pořád čekám na výsledky,brali mi asi 5 ampulek 😝

adka12
3. lis 2008

Baby ten mamatest je od firmy GS a vola sa mamatest comfort?
Ja som si ho dnes naobed robila a vyšiel pozitívny 😀
Vo štvrtok idem na krv, tak som zvedavá...
Reni a to fakt ti brali 5 ampuliek? Vsak ja tam skolabujem. Keď mi beru krv tak odpadávam a nie ešte 5 ampuliek...

syrael
3. lis 2008

Rozhodne bych nerekla, ze Mamatest je nejspolehlivejsi...Me se vzdycky osvedcil treba jedine Rapipreg a to jeste pred vynechanim Ms....

lucinka1104
3. lis 2008

syreal mne rapipreg vyšiel 8 krát falošne pozitívny 😔
wejuzz kup si ešťe jeden ak tehu si objaví sa ti už hneď 😉

reni7
3. lis 2008

adka12-mě to potvrdilo hodně mamin že je mamatest nej.(je v růžové krabičce)a mě teda 2 zasebou ukázaly pozit. 😀 ale těch názorů na testy je x.No mě brali tolik krve protože mi dělali testy snad na vše,já to totiž taky špatně snáším,tak když už sem tam byla,nechala sem si udělat vše,ať mám klid.Výsledky mám všechny v pohodě dokonce i holesterol mám na jedničku,ale ten hlavní HCG budu vědět až zítra ☹ měli málo odběrů tak to vezli do Šternberka,asi nedospím 🙄 držím ti palečky ve čtvrtek-určitě to přežiješ 😉 a jestli sme těhu tak nás ty odběry asi jen tak neminou 😝 😅

adka12
3. lis 2008

Reni tak sa teším na štvrtok 😖

reni7
3. lis 2008

budu držet palečky 🙂 já pisnu zitra večer jestli teda sem nebo nejsem,celý den budu v práci,tak se sem dostanu až tak po sedmé 😒 zatím pápá

lucinka1104
3. lis 2008

aj ja vám držím palce 😉

reni7
3. lis 2008

lucinka-děkujeeem 🙂

anitka1
4. lis 2008

Ahoj dievčatá. Na ktorý deň po oplodnení vám ukázalo pozit. výsledok? Ja som momentálne po prvom pokuse Clostylu + Pregnyl. Mrcha mešká 4 dni, ale test je negatívny. Už som z toho zúfalá. Nedarí sa viac ako rok.

lucinka1104
4. lis 2008

anitka mne meškalo 9 dní ,keď mi vyšiel viem že som čtala o babenkách čo im ukázal až na 13 deň meškania. Skus test zopakovať ak vydržíš ešťe 4 dni. Neviem ti povedať či si ,a lebo nie si tehu, možné to je a prajem ti to 😉
reni 🙂

lenamen
4. lis 2008

ahojky, asi pred tydnem jsem sem psala. Dneska jsem mela uz treti nechraneny sex. S pritelem to vime ze neberu prasky, ale stalo se. Myslim ze priteli by nevadilo mit dite. Prasky neberu asi dva tydny a v za tu dobu jsme meli ty 3 nechraneny, tak se furt bojim jestli bych nemohla byt v tom. Myslite ze uz je cas na test? Ze to neni brzo? Jsem nedockava. Treba to nejde ani takle rychle otehotnet kdyz jsem dlouho brala prasky, tak ve me jeste jsou ty hormony ne? Ja se v tom vubec nevyznam. 😖

zuzik24
4. lis 2008

lenamen: tak já jsem otěhotněla v červenci poté, co jsem tři dny jedla špatně HA 🙂 Taky jsem si říkala, že je to v poho, že kolik maminek čeká několik měsíců na to, než se po vysazení HA otěhotní... Hm, no a mě stačilo ji třikrát vzít špatně - brala jsem ji od konce místo od začátku.... Za 3 týdny jsem šla na preventivní prohlídku k dr. a i když mi dělal UTZ, tak tam nic neviděl. V září se mi objevily nějaké problémy, tak jsem šla na gyndu znovu a tam mi dr. sdělil, že jsem těhotná a že jsem ve 12.týdnu.
Je to individuální, ale test Ti teď ještě vyjde negativní. Počkej na den, kdy bys měla dostat MS a tak za tři dny až 7 dní si udělej test. Pokud Ti vyjde negativní, ještě to neznamená, že nejsi těhu...

zuzik24
4. lis 2008

pardon, v říjnu jsem šla na kontrolu a tam mi zjistil 12. týden těhu 🙂

saronka
4. lis 2008

tak jsem si holky dělala test a nejsem těhule..škoda no nic jedeme dál..no tedy od nového roku se do toho pustíme na 100%...ted to byla jen zkouška na nečisto na 50% .)

zahara
4. lis 2008

ahojte, neviem, ako sa v tých veciach s testami a príznakmi vyznať 😉 mne je už od piatka staale blbo ako pred MS, bolia ma kríže, a pichá občasne ostro v boku, no a poslednú MS som mala viac ako pred 30dňami... tak som sa už dnes neovládla s čakaním, kým to prejde a spravila som si Rapi Clear - negatívny.. potom som sa dočítala, že nie je až taký spoĺahlivý... ešte mám kúpený Babytest, tak skúsim zajtra ráno.. /ale tá značka je vraj tiež nič moc/... myslíte, že je to normálne - mať 5 dní takmer vkuse bolesti a nebyť tehu?

blackie26
4. lis 2008

ahoj ja mam podobnej problem jen mi chy bi do ms asi 10 dni a v noci nespim a mam ty bolesti uz 3 den a vytok bilej

zahara
4. lis 2008

ahoj blackie, no to by som s tebou nechcela meniť - ja sa aspoň vyspať viem dobre 😖

blackie26
4. lis 2008

tak to se mas me to budi jsem zvedava cop to je hlavne mi ride jako bych to mnela dostat 1o dni pred ms mam obvykle nafoukle prso jen jedno a ted mam obe moc tomu taky nerozumim

zahara
4. lis 2008

u teba je este asi dost skoro na test, a nakoniec u mna asi este tiez.. ja uz si staršne prajem mať kľud - buď to už dostať, pár dní bolesti ešte pretrpím 😉 alebo nech mi už vyjdú 2 čiarky, nech viem, na čom som a začnem si zvykať 🙂

blackie26
4. lis 2008

jo ja vim je brzy ale jsem zvedava jak mi takhle bude jeste dlouho taky bych to radsi dostala...myslela jsem ze jr to dalsi ovu ale to bych mnela chut na sex a to nemem a cejtim seotevrena tak nevim

zahara
4. lis 2008

tie hormóny vedie so ženskými poriadne zamávať, čo? ja sa cítim tak, že každý deň za tých 5 dní vravím manželovi - "ale dnes to už určite dostanem", lebo mi je ozaj zle 😉 a potom večer, keď sa na neho trochu prilepím, tak mi povie: "ale prestań, však máš krámy".. ja mu na to, že ešte nie a tento scenár máme doma tie posl.dni stále dokola 🙂

a sa tu fakt nenájde nejaká skúsenejšia mamina alebo snažilka, ktorá by vedela odpovedať na moju otázku z prvého príspevku, či sú tie niekoĺko´dňové bolesti bežnou vecou, čo sa stáva aj netehotným? mne sa to ešte nikdy nestalo...

blackie26
4. lis 2008

mne taky ne..a co sem cetla asi budem tehu..vsadse ja hned u sebe vzdy poznam kdyz mam cokoliv

lucinka1104
4. lis 2008

zahara ja som ich mala asi 6 x takto a tehu somnebola, nonormálne by som tonenazvala, mala by si zájsť k dr..ja si myslím, že tehu môžeš byť je veľa báb čo im testvyšiel až keď im to meškalo 14 dní mne 9 😉

blackie26
4. lis 2008

no uvidime chce to cas

zahara
4. lis 2008

ahoj lucinka, ďakujem za reakciu - asi to fakt chce len čas.. len ten počas týchto dní plynie tak pomaly 😠 😉 ja si tiež myslím, že sú to len také pocity, čo sa môžu vyskytnúť a tehotenstvo si moc nepripúšťam.. i keď je to u mňa 1.krát v živote, čo sa takto cítim. a hoci sa o bábo priamo nesnažíme, už teraz viem, že budem vlastne sklamaná, keď sa ukáže, že to bol len planý poplach.. počkám ešte deň - dva, a ak sa nič nezmení, tak skočím k tomu dr..

lucinka1104
4. lis 2008

no ja keď som tomala prvý krát tak som bola tehu 😉 😉 😉 😉 od pôrodu sa tak cítim každý mesiac v čase menzesu

zahara
4. lis 2008

ak hej, tak to sa už teraz "neviem dočkať "popôrodných stavov 😀 a ak sa tak tehotné ženy cítia väčšinu času, nie je to nič závideniahodné.. no nechám sa prekvapiť 😀

blondy12
4. lis 2008

ahojte babenky,

mam na Vas prosbu, neviem co si mam o tom mysliet, asi pred troma tyzdnami sme sa s priatelom snazili o babo,a potom odisiel na sluzobku prave na tri tyzdne, ale, aby som sa dostala k mojmu problemu, asi o 8dni ( cyklus trval 26dni) MS, ale bola dost silna, urobila som si tehotentsky test,a nic, ale mam vzdy bolesti brucha, praveze nemam take tehotentske priznaky ako je bolenie bradaviek,len ma boli brucho a mozno teraz aj mam pocas dna zmeny tlaku, co u mna nie je casto (ale moze to byt aj pocasim), alebo mi pride na chvilu zle, ale nie je to az take, ze by som mala z toho vracat, a dnes rano po zobudeni som si urobila test, no a ukazal mi velmi slabu ciarocku,myslite, ze by mohlo byt aby som bola tehotna?je to treti tyzden,myslite, ze by este neukazoval test pritomnost HCG?alebo po troch tyzdnoch by bola este taka slaba?mam ist za gynekologom?alebo pockat este?a kolko mam cakat?

dakujem Vam za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru