Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

reni7
4. lis 2008

lenamen a proč se nějak nechráníte,pokud se ještě na mimčo necítíš,tak se divím,že ti to stojí za ty nervy 😕 já sem vyadila prášky v červenci a to po 9.letech co sem je brala vkuse a v říjnu sme se poprvé nehlídali a vypadá to,že sem těhu 🙂

dnes výsledky krve,holky já mám hcg 8120!!!!není to nějak moc?sestra říkala že je to vnormě,já tomu teda vůbec nerozumím,kolik má ta počáteční hodnota být,no ale každopádně se kvám po gyn.prohlídce přesunu do 1.trimestru 😀 snad to je tak kde má 😵

lucinka1104
5. lis 2008

renije to v poriadku a zo srdca gratulujem 🙂

zuzik24
5. lis 2008

blondy12: ahoj, pokud Ti test ukázal slabou čárku, jsi TĚHULKA 🙂 K doktorovi máš ještě čas, většinou si objednávají až na ten 7. týden - to už je vidět srdíčko 🙂. Každopádně, pokud si chceš být stopro jistá, tak si udělej další testík třeba za dva dny ráno a uvidíš, že čárka už bude silnější!!! Moc gratuluji! 😉

lulu19
5. lis 2008

ahojte bab mam taku otazk mozete mi prosim vas pordit. mam ma prsiach take modre az cervene zilky nikdy predtym som to nemala az teraz a strastne ma ako kedy boli ale nie je to bolest ako taka brusko zo spodu a bolia ma prsia mozem byt tehotna lebo vela kamar.mi povedal ze tieprsia znamenaju ze som tehotna ja neviem tak vas prosim o rady dakujem

lulu19
5. lis 2008

baby poradte prosim ☹ ☹ ☹ ☹

reni7
5. lis 2008

locinko-děkuji 😀 včera sem to oznámila mamce a normálně sem se rozbrečela jak maly děcko 😀 to už jako sou ty hormony jo?co budu dělat tak v půlce těhu,když teĎ už řvu a sem naměko? 😀 😎

čau lulu-a máš nějaké jiné příznaky těhu?já myslím že těhotná být nemusíš,ale co to může být tak to netuším,udělej si test ať si klidnější 😉 ale já sem těhu asi tak počítám 3 týdny,a je pravda,že na prsách sem to poznala jako první,nikdy předtím mě prsa nebolely ale ty žilky nemám.Pisni jak si dopadla s testíkem 😉

zuzik24
5. lis 2008

lulu19: ahojky, to Ti takhle asi nikdo neřekne, nejlepší bude si koupit těhotenský testík 🙂 Ta bolest prsů je jeden z příznaků těhu, ale taky může znamenat cokoliv jiného. Kup si testík a budeš vědět víc 😉 Držím moc palečky!!!

lulu19
5. lis 2008

dakujem vam

lucinka1104
5. lis 2008

reni to je uplne normálne a to uvidíš po pôrode ja sa teraz rozrevem pre hocičo.... 😅
lulu je to príznak tehu čo tak i urobiť test to čo biola za dr prosím ťa , že ťa inak nevyšetril???,

cheeky
5. lis 2008

No baby,k tym priznakom,ja som to uz pisala v jednej teme ale: ja som mala styk cez svoje neplodne dni, presne den po skonceni menzesu!!..na druhy den po styku som cely den prelezala v horucke,co som si myslela,ze som chytila nejaky virus,ale na dalsi den nic..za tri dni po styku som zacala mat spinenie,co sa mi nikdy predtym nestalo.spinenie trvalo cely den,na vecer uz nic,ani kvapka..odvtedy mi je stale zle,grga sa mi,som unavena a v ustach mam divne chute..testy mi zatial vysli negativne,aj ked je na ne asi skoro,pozitivne mi vysli 2 RapiCleari aj to som tam mala slabunku druhu ciarku az vecer,testy som robila rano,cize sa na ne nespolieham.ine testy su biele ako lalia..vcera ma trosku zacali tahat vajecniky,comu ale nepripisujem dolezitost,kedze ja som mala s vajecnikmi vecne problemy.ale aj tak som zvedava,co z tohto moze byt,ked som mala neplodne dni,den po menzese.. 😒

zuzik24
5. lis 2008

cheeky: já jsem otěhotněla tři dny po MS přesto, že jsem brala prášky 😀 Zkus si koupit ještě jiné testíky a uvidíš... Falešně negativní testy se objevují často, falešně pozitivní téměř nikdy 😀

cheeky
5. lis 2008

zuzik robila som si este v pondelok,teda 10 dni po styku,ale nic,biele..tak este pockam,lebo ked uvidim este jeden biely,trafi ma..tak skusim najskor v sobotu.. 🙂 a tie rapicleari to vraj robia bezne,ze rano tam nic nie je a po obede sa tam zjavi slabunka ciara,ale to vraj expiruje,ci co,tak sa na to neda spoliehat..achjo..do dalsej MS este daleko,a kedze mne zvykne meskat v pohode aj 12 dni,tak sa ani tak skoro nedozviem vysledok.. 😖

alicao
5. lis 2008

Ahojte dievcata, na chvilu sa ku vam pridam aj ked este nie je iste ci som tehotna ci nie, meska mi uz 6 den, vcera som si robila test ale nic..len jedna/. dnes mam boli podbrusko akoby som uz MS mala druhy den, teda dost silno, ale ani len naznak spinenia ci krvi..moze byt takato bolest tiez priznakom tehotenstva?? dakujem vopred za rady..

lucinka1104
5. lis 2008

alicao je to jeden z prvých príznakov tehu 😉 skus test zopakovať za 4 dni a daj potom vedieť , držím palce

lenamen
5. lis 2008

reni7: No ja jsem nerikala ze se necitim na dite. Nechavame to takle no.. 🙂 ale myslim ze nejsem, uz me nic neboli a zadne priznaky uz nepocituji. Uvidime no......

lucinka1104
5. lis 2008

lenamen príznaky nemusíš mať každý deň ono to tak býva, že je oj obdobie kľudu

blondy12
5. lis 2008

zuzik24:
no neviem teda ci som dnes som si robila a ta ciarka tam nebola,bola iba jedna ja fakt neviem mam si urobit znova ten test?myslis ze mozem byt tehotna aj ked som jeden den mala slabu ciarku a dnes nie?uz fakt neviem

lenamen
5. lis 2008

lucinka1104: aha tak to jsem nevedela. Ale stejne test si muzu udelat az kdyz mi vynecha ze... po dvou tydnech to test asi nepozna... 😒

lucinka1104
5. lis 2008

no mrcha musí meškať určite aspoň 7 dní aby si si bola na istom, ako som už spomínala mne meškala 9 dní dovtedy len / 😉

blondy12
5. lis 2008

lucinka1104:
vidim, ze ty tu najviac odpisujes, aj mas uz skusenost,ako som spominala vyssie, pred dvoma dnami vysla slabucka ciarka,ale ked som tu skusala dnes tak mi nevysla ziadna?znamena to uz ze nie som tehotna?mam to vyskusat znova?robila som si testik ten isty nejaky best2 ci co, ale kupila som si mamatest, tak myslis ze mam skusit si ho este urobit a potom prinajhorsom zajst za svojou doktorkou?ja uz fakt neviem,raz slabe potom nie ☹

lucinka1104
5. lis 2008

blondy prvorade koľký dc si ???
Mne takto vyšlo veľa testov a nič nebola som vtedy tehu, ale nádej tu je .....
Videla som v priamom prenoste ako jednej speváčke vyšiel jeden pozitívny v zapetí druhý uplne negatívny a tehu bola...

čo príznaky a tvoj vnútorný hlas ? ... mna pri Lukáškovi nesklamal, vedela som že som tehu ešťe pred vymeškanímm a to sme sa snažili 3 roky márne....

ja som tu inventár s falošnými aj pravdivými príznakmi, bolesťami, sklamaniami, očakávaniami mám skuseností dosť a strašne rada pomáham bebenkám tu na koni, pokiaľ viem , vždy ochotne pomôžem 😉 😉 😉 😉 😉

reni7
6. lis 2008

čau holky,lenamen,tak to promiň,myslela sem že se na mimčo ještě necítíš 😅 držím palečky i blondy 12 😉
já teda nevím,ale já pořád chodím čurat je to normální?to spíš těhule lítají když už je mimčo větší ne?že to tlačí na močák 😕 jinak mě pořád bolí břicho jak kdybych to měla dostat a připadnu si nafouklá 🙄 na gyndu budu volat zítra a obj.se na příští týden,tak sem zvědavá jestli mě už vyšetí nebo přeobjedná,akorát nevím jak to budu dávat,já gyndu hrozně blbě snáším,pořád jí na té koze lozím nahoru 😅 jo a co vám dělá na té první prohlídce?už sem si koupila listovou k.

samayka
6. lis 2008

ahoj reni, nedavno som pisala ze my povychadzali pozitivne testy a ze som sa uz objednala na gyndu... tak som tam vcera bola a som sa trosku sklamala... lekar ani len nevstal zo stolicky - z poza stola mi oznamil ze podla vypoctov je to este zbytocne skoro, ze netrpezlivost je najhorsia ludska vlastnost... a ze mam prist o 2 tyzdne.. ved sa dovtedy zblaaaaaznime :( moj drahy bol vcera so mnou, bol zlatucky ale tiez bol trosku sklamany. ved viem ze sa tehu da zistit z krvi a tak... co ak by nemalo byt nieco v poriadku a nam do dvoch tyzdnov nieco hrozi?? jooooj do toho 18teho to asi nevydrzim...
sam

samayka
6. lis 2008

reni - to co pises o tom castom curani, je vraj normal. to mi stihol za tych 5 minut povedat moj lekar.. vraj ked sa babatenko zahniezduje a obaluje niecim - tak je maternica a sliznica strasne moc prekrvena a z toho potom aj to cvrkanie 🙂

reni7
6. lis 2008

samay,tak to abych si na tom záchodě ustlala 😖 😎 no já právě nevím taky co mi řekne dr.ale co kdyby to bylo třeba mimoděložní nebo tak něco?sem na tom stejně jako ty,dokud to nemáš potvrzeno od doktora tak není nic jisty,chjo 😠 no já budu zitra volat tak sem zvědavá

lucinka1104
6. lis 2008

samayka zmwen lekára, mal trio aspoň zobrať krv a pozrieť ťa , keď už neurobiť UTZ

adka12
6. lis 2008

Baby tak mne dnes doktorka urobila sono vnutorné, ale ešte tam nič nevidela ☹
M mi mešká len 6 dní, ale testy mám všetky pozitívne. Objednala ma o 14 dní na kontrolu. Povedala, že to uvidí až v 6tt a ja som teraz v 4tt aj niečo. A tiež mi nezobrala krv, čo ma dosť prekvapilo...
Ale povedala, že je všetko Ok a že mám prekrvenú maternicu, takže by som mala byť tehu.
Baby a vy tiež mávate bolesti v podbrušku ako pred M?

lierin
6. lis 2008

Ahoj Kocky, chcem sa opytat na Vas nazor: som 3 tyzdne od plodnych dni, cez ktore sme sa dost snazili. Vcera rano som si prvykrat robila test a boli na nom 2 ciarky, tak som to dnes zopakovala s testom od inej firmy s tym istym vysledkom. Tak som hned utekala k mojej doky a HCG som mala v krvi 343, aj ked vnutorny ultrazvuk nic neukazal. Okrem toho ma dost bolia prsniky. Mam sa tesit?

lierin
6. lis 2008

Adka, aj ja mam bolesti v podbrusku ako pred m, ale prsia ma nikdy tak neboleli. Len to brusko. Zakazdym bezim na zachod a dufam, ze neprisla m...

lucinka1104
6. lis 2008

lierin no jasné zo srdca gratulujem na UTZ je veľmi skoro, mne bolo vidno až v 6 tt gratulujem zo srdca

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru