Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

lierin
6. lis 2008

Dakujem velmi pekne. Ja len ze som podla doky v piatom tyzdni a este furt nic nevidno. aj ked mi dnes povedala, ze sliznicu mam zdurenu.

lenamen
6. lis 2008

Ahojky 🙂 tak dnes jsem si delala test a vysel negativni, tak nevim... asi je to jeste brzo ze.. dostat to mam koncem mesice az...ale citim se divne.. dnes me bolel mocak, myslela jsem ze budu mit zanet, mela jsem ho v cervnu, ale potom to prestalo, stejne jsem si koupila nejaky prasky na to a piju urologicky caj... myslite ze by to mohlo byt k priznaku tehotenstvi ten mocak? FAkt se necitim ve sve kuzi, ale myslim ze to neznamena hned ze jsem tehotna ne... uvidime.. 🙂 nechame se prekvapit 🙂 je to stejne husty, zalezi to vse na tom vajicku a ty spermie , jestli se uchyti a potom zacne zivot 🙂 musi to byt krasny pocit mit v sobe zivot.....

eellii
6. lis 2008

ahoj, já mám taky jednu čárku tak slabou, že skoro není vidět, ale mám i menstruaci tak jsem z toho dost zmatená 😕

reni7
6. lis 2008

lierin-já se přidávám ke gratulaci 😀 mě taky šíleně bolí prsa skrz to sem to poznala že sem těhu a taky na testech a to břicho to buď v klidu mě bolí den odedne víc 😠 doufám,že už to dlouho bolet nebude 😝

pavcik
17. lis 2008

Ahojky,tak i já včera zpozorovala na testu // a jsem štěstí bez sebe. Jen se chci zeptat. Pobolívá mě břicho jako bych to měla dostat. Střídá se to ze strany na stranu a chvílema je to nepříjemný. Možná je to sugesce ale mám pocit že jsem trochu víc unavená a hlavně mám od včera návaly horka. Prsa mám trochu víc nateklý a trochu citlivý.Ale řešim tu bolest břicha,bojim se aby to nebylo něco horšího

andreahrbacova
17. lis 2008

ahoj pavciku,bolesti v podbřišku jsou po celé těhotenství normální.Teď je mám zrovna taky,je to tím jak se ti roztahuje a zvětšuje děloha aby měl mimísek prostor

emmili
23. lis 2008

Ahoj, nechtělo se mi dočítat celých 19 stran. Chci se zeptat - teklo některé z vás mléko v rané fázi těhu? Menstruaci jsem neměla už asi 2,5 měsíce, jenže to je u mě naprosto normální 🙂, test jsem si dělala začátkem listopadu a byl jasně negativní. Žádné jiné příznaky necítím, dnes jsem začala mít narůžovělý výtok, jako před mens. a zjistila jsem, že mi z bradavek trošku vytéká "cosi bílého"... Test si budu dělat zítra, ale nějak nemůžu dospat... 😅

petra2505
23. lis 2008

emmili toto iste som mala aj ja a nakoniec mi zistili zvyseny prolaktin....mozno by bolo fajn si dat vysetrit nejake hormony🙂drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 😉

emmili
23. lis 2008

Děkuju Peti 🙂.

petra2505
23. lis 2008

Nemas zaco🙂

emmili
23. lis 2008

Nic jiného to být nemůže? Nikdo jiný zkušenost nemá? 😔

lucinka1104
23. lis 2008

emmili mohla by si byť aj tehu najlepšie keď si spravíš test a ak bude negatívny zájdeš k dr, držím palce

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2008

Ahoj holky chtěla bych se zeptat v pátek jsme si dělala test a byly // 😀 MS jsme měla dostat v sobotu, mám jí pravidelnou, měla přijít dopoledne. Chtěla jsem jít ve středu k Dr, protože dělám na rizikovém pracovišti a chodí se ihned na marodku, ale jedna holčina mi psala že se chodí až po 10 dní, kdy mešká MS ☹ .Tak kdy mám jít?

tamurka
24. lis 2008

ahojte holky, som tu prvy krat, mam taku otazocku, ci je nejaka sanca ,ze mozem byt tehotna, ked som dostala dnes mrchu/ na 21 den /, inak mavam pravidelny 30 dnovy cyklus,cize som dostala mrchu o 9 dni skor, to sa mi nikdy nestalo...a inak,teraz pri tejto mrche ma vobec neboli brucho,co tiez nie je pre mna typicke,lebo vzdy prve dva dni prelezim s krcami v posteli, a teraz nic..keby som nekrvacala, ani neviem ze ju mam. Som z toho zufala, co to moze byt ☹ a podla hlienu viem,ze ovulka mi skoncila len pred 2 dnami. Nema niektora z vas s tym skusenosti?

lucinka1104
24. lis 2008

tamu tak to bneviem keby si len zakrvácala kusok tak by to mohlo byť hniezdenie aj d m na to by bolo tiež skoro 😕 ...možno ti dáka poradí, aj som sa stýmto ešťe nestretla, že by žena takto bola tehu, ale možné je všetko 😀

p.e.t.u.l.k.a
prvorade srdečen gratulujem k //,super správička a choj pekne v stredu, budeš tak v 5 tt tipujem a to je normálny čas navšťíviť lekára a zvlášť, keď musíš ísť na PN . Všetko dobré

sarolu
24. lis 2008

ahoj holky chtela jsem se zeptat, mela jste nebo mate nektera jako tehotenske priznaky krece v brise a ve strevech? S pritelem se snazime uz nejakou dobu o miminko a toto jsem nikdy nemela...bohuzel mam jeste tyden do MS takze ani test nic neukaze. A ani nevim, jestli tak brzo se nejake priznaky objevi.

lucinka1104
24. lis 2008

sarolu môže to byť príznak čítala som už o tom

sarolu
24. lis 2008

lucinka dekuji za odpoved. JEn mi prijde divne ze by se to projevolalo uz tak brzy. Tak holt budu muset vyckat a pak zkusit test, ale ta doba jeste...ach jo...

lucinka1104
24. lis 2008

sarolu hlavne určite netestuj skôr fakt su to vyhodené peniaze , môže as to prejavoovať už teraz a pred mrchou by to malo ustať.....testni tak , keď bude meškať tie 2-3 dni , držím palce

yourly
24. únor 2010

Ahoj holky potřebuju poradit, může nějak braní léků na "kvasinkovou infekci" (doktor nevěděl přesně), ovlivnit výsledek těhu testu? Měla jsem minulý týden nějaké tablety canbidan nebo candidan nevím přesně vyhodila jsem tu krabičku a dneska jsem našla na těhu testu slaboučkou druhou čárečku 🙂 bože tajně doufám... Nicméně se hrozně bojím.. byla jsem v pondělí jako asistentka na rentgenu pejska.. měla jsem sice ten hábit od hlavy až k patě ale jsem z toho dost nervozní.... Prosím zkušenější o radu 🙂

guava
10. lis 2010

Ja bych take tada, pridala moji zkusennost 🙂

merila jsem si bazalni teplotu (prvni messic) ale podle grafu me vyslo, ze jsme se vubec netrefili.. (pila jsem burcak a teplota se zvysila, coz jsem netusila..) ovulacni test v den styku negativni...takze score bylo 0! 😖
jake bylo me prekvapeni, ze jsem nakonec tehotna byla.
Asi za 10 dnu po oplodneni se, me zacali desne lamat nehty a mastit vlasy! Mam ofinu a mela jsem ji umastenou hned par hodin po myti. Sla jsem si tedy koupi vitaminy na vlasy a nehty. nejak po 2 tydnech jsem mela nekdy vecer zimnici.
A temer po 3 tydnech - v den zpozdeni jsem doslova hltala smes listovych salatu s olivovym oljejem! (potreba kyseliny listove) vuubec me jeste nic netrklo....
az na druhy den jsem si po 2 dnech zpozdeni delala test a byly tam 2 carky....byla jsem uplne paf 😀 dnes jsem v 10 tydnu 😉

hlavinka
10. lis 2010

guava: cesty spermie jsou nevyzpytatelne 😀 tak gratuluju!

Ja jsem pri prvnim tehu vubec netusila, ze jsem tehotna. Spineni (na uhnizdovani vajicka) jsem mela v dobe normani ocekavane menses, sice byla o den kratsi a ne tak silna, ale proste mne nenapadlo, ze tehu jsem (snazili jsme se pred 2 roky, tak uz clovek byl trochu skeptickej). Pak jsem mela strasne citlivy bradavky, musela jsem nosit podprdu, jinak mi desne vadilo treni tricka o prsa a pak jsem mela citlivou plactivou naladu, coz bezne nemivam (ani pred MS) a to jsem prave mela asi 4 dny pred dalsi planovanou MS, tak jsem si rikala, zkusim test, nikdy jsem nemela naladovost, a ejhle, byly tam // a to uz jsem byla ale v 8tt.
Jo a vubec mi nebylo spatne, snad jen jednou, ale nezvracela jsem.

Ted jsem nejak tusila, ze tehu jsem jeste tyden pred ocekavanou MS, ale zadne priznaky jsem nemela, snad jen opet plactivej den asi 2 dny pred ocekavanou MS. Ale jinak mne tyden boli bricho jako na MS, ale carky jsou tam jasny 🙂 ted uz jen cekam na kontrolu k dr.

aliccia1
2. led 2011

Ahojik všem 🙂
Chtěla jsem se zeptat na Váš názor- menzes má zpoždění 5dní,testovala jsem 2x, ale druhá čárka byla viditelná až po uplynutí 3min...v letaku píšou ,že test je spolehlivý pouze do 3min.Tak nevím na čem ted jsem ☹ mate s tím někdo zkušenost, popřípadě uspěšné těhotenství??

sussanah
2. led 2011

@aliccia1 jsem na tom tak nejak podobne, snad jen ze mam jen 10dnu po ovu a na testu stin. Rika se, ze je o zacatek, kazdy den by carka mela byt o fous silnejsi, tak si budem drzet palce 😉 U prvniho tehu jsem mela okamzite obe carky silne, ale testovala jsem vic jak 16dnu po ovu, takze to uz bylo jasne

aliccia1
2. led 2011

jj,já měla při prvním těhu dvě // již 10den poIvf- inseminaci..takže si ted nevim rady..no uvidíme,jak to bude pokračovat.V týdnu koupím ještě jeden testík, a pak písnu.Zatím pa a držím palečky 😉

aliccia1
2. led 2011

@sussanah jj,já měla při prvním těhu dvě // již 10den poIvf- inseminaci..takže si ted nevim rady..no uvidíme,jak to bude pokračovat.V týdnu koupím ještě jeden testík, a pak písnu.Zatím pa a držím palečky

aliccia1
4. led 2011

ahojky,tak dnes rano jsem testovala, a byli tam //,takže zitra jsem uz objednana na ultrazvuk..snad je to na dobre ceste 😉

koutnapavla87
27. pro 2011

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog

petra123
27. pro 2011

@koutnapavla87 to je super test ale za 99kč trochu mazec ne??jedna smska ☹ tak nic nevím 🙂

bebinko
7. led 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni (nikdy predtim jsem nemela pozitivni) tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru