Pozitivní testy a žádné příznaky. Jsem tehotná?

nadad
6. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se s vámi poradit..
Asi přes rok se snažíme o mimi, začala jsem chodit do CARu, mám za sebou všechny výsledky,byly ok, zatím žádnou léčbu. Menstruaci jsem měla dostat v pátek, v sobotu jsem jen tak zkusila testnout mamatestem a byla tam slabší druhá /. Tak jsem to ukusila i dnes- dne sje to 33 den, a opět tam čárka je, není silnější, ale je slušně viditelná. Necítím moc žádné příznaky těhu - jenom mě pořád bolí v podbřišku, jako když má mrcha dorazit a bolí mě trochu prsa- ale to mám vždy před mrchou. Ani se necítím unavená. Jenom jsem trošku zašpinila, když jsem byla v sobotu a včera na záchodě a nevím jak to napsat- prostě na stolici ( a tlačila jsem), tak na papíru byl trošku narůžovělý hlen. Jinak přes den špinění není. Minulý měsíc jsem dostala mrchu 36 den, taky jsem doufala, ale mamatest byl jasně negativní.
Co si o tom myslíte, můžu být těhu? Docela mě to zaskočilo. jaké máte zkušenosti s mamatestem?
Snad mi některá odpovíte 🙂 🙂 🙂

snazilkatn
6. lis 2007

babulky myslite ze budem nieco vidiet na teste 8 den po ovu? 😒

michaela_00
7. lis 2007

Tak sa pridavam.
Kezde som velmi netrpezliva osobka tak som testovala 10 den po IUI. Bol pozitivny. Aj krvny test to potvrdil #130 den 11IUI. Co sa tyka priznakov, tak ma trocha boleli prsia, bola som velmi hladna asi tak po 6dni, krce ako pred periodou, tie stale mam - doky povedala,ze to sa maternica zacina natahovat. S toho som dost nervozna lebo si myslim, ze mrcha je tu. Vzdy bezim na wc kontrolovat. 😅
Vela stastia dievcata

zabka1003
7. lis 2007

cervena ciapocka, nadad, tak ako ste dopadli????? 😕

toni78
7. lis 2007

Hezký den Všem 🙂 Já se s přítelem taky pokouším už rok o mimi ale i když se menstruace opozdí,vždy příjde ☹ hodně na tom pracují asi nervíky! A taky strach-můj přítel prodělal spostu RTG vyšetření(protože byl nemocný) a já mám ted strach aby nebyla vina v něm. Mám 1.dítě z prvního manželství a druhé bych chtěla dát příteli kterého mooooooc miluji.Držte mi palečky..........opět mám o 4 dny opožděnou menstruaci!

zabka1003
7. lis 2007

Toni držíme veľmi palce..
Jaj a baby ten obrovský hlad bol môj neprehliadnuteľný príznak tehotenstva..
Ja som niečo zjedla a za 5 minút som bola hladná...a to prvých dvanásť týždnov v kuse...bola to hrôza...ale taká príjemná samozrejme 😉

litsea
7. lis 2007

Toni, taky držím palečky. Můj manžel taky prodělal asi před rokem mraky rentgenů a cétéček... My se ale zatím snažíme 4.měsíc, tak jsem zatím v klidu... 😅
Žabko, já mám hlad pořád, takže to pro mě asi není ten správný indikátor 😀

verynek
7. lis 2007

nadad:osobne ja jsem mela dnes dostat mrchu.Vcera sem udelal test a ta druha carka byla slab,ale byla tam.Dnes rano jsem udelala druhy test a carka byla zase o neco silnejsi. Jsem trochu taky nesva,protoze me trosku boboliva v podbisku. Pristi tyden jdu k panu doktorovy na krev a prohlidku.

nadad
autor
7. lis 2007

Ahoj holky, koukám, že diskuse se pěkně rozrostla, to je dobře. 🙂 🙂

Tak jsem zase včera večer zašpinila, nevím co si o tom mám myslet. 😒 Dneska jsem testík raději nedělala. Ale břicho mě bolí, jako když to mám dostat ( hlavně včera večer ). Jsem z toho blázen, protože ta čárka tam opravdu byla ( pořád jsem ji pozorovala), nikdy před tím, když se mi zpozdila mrcha jsem jí na testu neměla. Včera jsem z toho špinění byla přešlá a trošku jsem si pobulela 😉

Verynek- určitě jsi těhu, když ti sílí čárka 🙂 Jakým testem jsi testovala?

Toni, držím moooc palečky, určitě se brzy dočkáč a budeš mít mimíska v bříšku. 🙂

litsea
7. lis 2007

Nadad, špinit můžeš i během těhu, tak nezoufej. Myslím, že jsi fakt, těhu, i když je čárka slabá! No, držím palce a zítra dej vědět! 🤐

mobina
7. lis 2007

Nadad těhulka nejspíš jsi, ale to špinění bych asi nepodceňovala. Může se bohužel jednat třeba o mimoděložní těhu a nebo je tam plod špatně uchycen a je dost dobře možné, že ještě MS přijde a mimi s ní odejde ☹ Jinak bolest břicha jako na MS je naprosto normální, tím bych se neznepokojovala. Blbé by byly třeba křeče. Být tebou tak na gyndu zavolám a řeknu jim to.

monatko
7. lis 2007

ahojte,mam taky dotaz: vcera som robila test, vysli dve silne ciarky, a dnes som bola u dr., hovorila som jej aj priznaky, vraj by som mohla byt tehu, len uzv nic neukazoval ☹ co si o tom myslite?

mobina
7. lis 2007

Monatko myslím, že je ještě brzy, aby bylo mimi vidět. Já jsem šla na kotrolu až 4. týden po pozitivním testu. Takhle brzy se to dá zjistit snad jen z hladiny hcg v krvi 😉

verynek
7. lis 2007

nadad:jednorazovy tehotensky test pro sebetestováni-prouzek comfort. Je to modra krabicka. Nezoufej a zitra rano jsi test zkus udelat. Ja si ho zitra rano budu jeste taky delat,protoze takova ta mensi nejistota tam je.Vim,ze psychika udela taky svoje!!!Takze hlavu vzhuru a drz se budu na tebe myslet a dej zitra vedet!!!! 😉 🙂

monatko
7. lis 2007

no aj on hovorila, ze som asi este len na zaciatku, mam prist este o tyzden. len dufam, ze to nebude mimomaternicove ☹

bielanevesta
7. lis 2007

Monatko hlavu hore! Určite bolo ešte skoro na to aby bolo bábo vidieť. Mne bolo vidieť až nejaké 2 týždne po prvých //

lienocka28
7. lis 2007

Ahojte, nema niekto skusenosti s jacmenom na oku? Ja som 2.x tehotna, pri 1. som mala hned na zaciatku tehotenstva jacmen na oku, tehu zial nevyslo a teraz sa pokusame o druhe a zasa sa mi objavil jacmen. Predtym som to vobec nepoznala co to je. Tak dufame ze to je moj priznak tehotnosti 😀 co myslite? Este si na testik musim aspon 1 tyzden pockat. 😖

nadad
autor
7. lis 2007

Litsea- děkuji, dodala jsi mi zase trochu elánu 🙂

Tak jsem se objednala na gyndu, mám tam přijít zítra ve 13 hod., pokud by mrcha dorazila do tý doby, tak bych tam nešla.

Verynek- zítra ráno zkusím ještě mamatest ( jeden mi zbyl ). Budu ti držet palečky, ať se ty // opakují 🙂 🙂

Monatko- určitě je vše v pořádku, dříve jak v 6 týdnu nemá cenu chodit na ultrazvuk. není skoro nic vidět. 🙂

monatko
7. lis 2007

dakujem za povzbudenie 😵

verynek
7. lis 2007

monatko:prvni ultrazvuk dela muj gynekolog az 12.tydnu.Drive neni jeste nic videt!!!Hlavu vzhuru a dobrou naladu. 😉

monatko
7. lis 2007

jee, verynek, ty si julovka - mam tusaka, ze aj mne to tak vyjde, ak to vyjde 🙂

verynek
7. lis 2007

Jsem zdravotni sestricka,ale stejne kdyz se dostane zena do role budouci maminky tak v tu chvili vsechno zapomene a ma strach!!!!

nadad
autor
7. lis 2007

verynek- jsem puvodem take zdr. sestřička a úplně s tebou souhlasím.... 🙂

amartina
7. lis 2007

Ahoj holky,
nadad já jsem měla dvakrát slabou čárečku, zašla jsem na krev a tohle pondělí mi doktor mé těhotensví potvrdil. A také jsem zkusila MAMAtest. Z příznaků téeměř nic, jen únava a bolesti břicha a zad jako před menstruací. Příští středu už by měl doktor slyšet srdíčko, tak doufám, že uslyší.
Ahoj a hodně štěstí

veronique83
7. lis 2007

Chjo, možnost otěhotnění určitě je, buď sis měla skočit napsat k dr. postinor, můžeš ho užít ještě 72 hod. po styku a nebo si kup těhu test, víc pomoci asi nelze ☹ Ať ti to dopadne dle tvých představ 😉

icek
7. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem včera večer prubla ten test, no ta druhá čárka byla vidět až po 4 min, ale jen tak malinko, až mi to připadalo že tam skoro není, no koupím ještě jeden a zkusím to ráno. To by měla hladina HCG být nejvyšší že? Prsa jsou blestivá pořád a únava je jak před nějakou nemocí. A hlavně cítím i to co druzí vůbec, hlavně co se jídla týče. Jak je to s tím testem, některé ukazují tu první testovací už po pár vteřinách, je to tak správně, že se ta druhá tak toulá a je vidět až za déle?

jitdan
7. lis 2007

Ahojky icek!!!
Jsme na to asi uplne stejne. Dnes v 17:00 jsem si delala Mamatest. Je tam hrozně slaboulinka druha carka a to tak, ze tam skoro neni - ale je 🙂. Tak nevim.....
Prsa me bolely, ale uz jsou citliva jen malicko, v podbrisku me tak nejak poboliva, ale jinak nic...... No, asi vice jim, ale nepribyvam 😀
Kazdopadne jsem teprve ve 27.DC. Menstruaci mivam tak v 31.DC. Tak budu doufat, ze carka zesili a cekat a cekat....Drzim moc palecky Tobe a vsem tady!!

icek
8. lis 2007

Krásné ránko všem i tobě jitdan!
no tak jsem si dělala testík už zas a to včera večer, byl to testík jeden s těch levnějších, nevím jaký je rozdíl. Ale ten mi ukázal čárku jen jednu. Tak jse tam, kde jsem byla "nevím". Dostat to mám dnes, zatím nic, kéž by to ani nepřišlo. Teď si testík udělám až po skluzu men. alespoň 3 dnů. Jedno dítě už mám, je jí 12 let a mě už 34 let, doufám že to na mimi nebude mít vliv. Prasa mě bolí taky o něco méně, a dnes ráno při řízení auta, tedy při couvání, jsem se málem pozvracela, udělalo se mi pěkně zle. Jinak men. mám pravidelně po 28 dnech. Přeji všem, ať to výjde tak, jak si přeji z celého srdíčka 😉

nadad
autor
8. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem včera odpoledne testla Mamatestem a čárka naběhla asi za 10 s a byla pěkně vidět. Dneska ráno jsem taky testla, nabíhala pomaleji, ale do těch 3 min tam byla. Dnes ve 13 jdu za svojí gynekoložkou, tak sjem sama zvědavá, jak dopadnu. jenom mě trošku zaráží to špinění, když jdu na velkou 😲
Držte mi palečky 🙂 🙂
Icek- mě mamatest ukázal slabou čárku v sobotu- 30.den a teď mi pomalu už sílí.Určitě ti to dobře dopadne a přeji //.To, že je ti 34 nevadí, neboj a hlavu vzhůru. Děti se rodí i ve 40 - dnes žádný problém 😉

icek
8. lis 2007

Moc moc děkuji za povzbuzení nadad!Neustále běhám na WC jesli už nebo ne!!
Zatím nic 😅 . Moc gratuluji, neboj budeš v pořádku, drží palečky i na nohou 😉

nadad
autor
8. lis 2007

icek- taky pořád běhám, protože mám stále bolesti jak před mrchou, někdy víc a někdy míň... snad to dobře dopadne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru